Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Chomętowo, miejscowość: Chomętowo, Sołectwo Ługi, miejscowości: Ługi, Niwy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Lubiewko, miejscowość: Lubiewko, Sołectwo Osiek, miejscowości: Osieczek, Osiek, Urszulanka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Grąsy, miejscowości: Derkacze, Grąsy, Starczewo, Sołectwo Słowin, miejscowość: Słowin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Mierzęcin, miejscowości: Grzmikoło, Kubczyce, Ługowo, Mierzęcin, Sołectwo Sarbinowo, miejscowości: Dębnik, Kępa Zagajna, Podlesiec, Pokręt, Sarbinowo, Wilczy Dół
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Ostrowiec, miejscowości: Dębogóra, Ostrowiec, Rozkochowo, Sławica, Sołectwo Słonów, miejscowości: Grabionka, Nowy Młyn, Słonów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Wołogoszcz, miejscowości: Chrapów, Czarnolesie, Łęczyn, Młodolino, Osowiec, Rolewice, Wołogoszcz
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Głusko, miejscowości: Głusko, Kamienna Knieja, Moczele, Ostrowite, Podszkle, Sitnica, Żeleźnica, Sołectwo Wołogoszcz, miejscowości: Mostniki, Stare Osieczno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Radęcin, miejscowości: Jarychowo, Kowalec, Lipinka, Niemienica, Ostrowiec-Osada, Radachowo, Radęcin, Suchów, Świnki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: Bolesława Chrobrego, Gdańska, Mierzęcińska, Młynarska, Nowomłyńska, Ogrodowa, Starorynkowa, Stefana Batorego, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: Bohaterów Getta, Nadbrzeżna, Nowa, Plac Chorążego Starca, Rybacka, Spacerowa, Spółdzielcza, Szkolna, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: Kolejowa, Konopnickiej, Obrońców Pokoju, Sienkiewicza, Tuwima, Władysława Łokietka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: Adama Asnyka, Mickiewicza, Słowackiego, Zwycięstwa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: Czereśniowa, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Kwiatowa, Norwida, Parkowa, Piękna, Pogodna, Polna, Riedla, Słoneczna, Szpitalna, Wileńska, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: 1 Maja, Akacjowa, Aleja Pastora Christiana Christiansena, Brzozowa, Gorzowska, Jeńców Obozu IIC, Klonowa, Krasickiego, Leśna, Lipowa, Partyzancka, Poznańska, Przemysłowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Dobiegniew, ulice: Jedności, Kardynała Wyszyńskiego, Kościuszki, Krótka, Księdza Ściegiennego, Staszica, Teatralna, Zabytkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów