Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Pszczółki, ulice: Gdańska, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika
Pokaż więcej
Marek Owoc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
147
(48,04%)
Wioleta Hanna Bizior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
159
(51,96%)
Okręg 2
Sołectwo Pszczółki, ulice: Dworcowa, Kościelna, Nowa, Ogrodowa, Wałowa
Pokaż więcej
Zygmunt Łysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
77
(37,20%)
Wojciech Chołuj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
47
(22,71%)
Marcin Michał Byzdra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(3,86%)
Mirosław Michał Brejwo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BREJWO
75
(36,23%)
Okręg 3
Sołectwo Pszczółki, ulice: Bałtycka, Boczna, Fabryczna, Morska, Polna, Pomorska nr 17 – 71, Żuławska
Pokaż więcej
Joanna Falasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
70
(42,17%)
Dariusz Mirosław Majdańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
45
(27,11%)
Dariusz Jerzy Wicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(6,02%)
Anna Katarzyna Niedźwiecka-Hirsz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI
41
(24,70%)
Okręg 4
Sołectwo Pszczółki, ulice: Bukowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Łąkowa, Mennonicka, Pomorska nr 1 – 16, Przy Wiatraku, Tczewska, Topolowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Waldemar Walejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
119
(54,59%)
Marek Gajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
0
(0%)
Mateusz Józef Klepacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(45,41%)
Okręg 5
Sołectwo Pszczółki, ulice: Brzozowa, Dębowa, Gen. Józefa Hallera, Grabowa, J. Piłsudskiego, Jarzębinowa, Jesionowa, Lipowa, Macieja Rataja, Olchowa, Sołectwo Rębielcz
Pokaż więcej
Wojciech Rek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
98
(28,82%)
Piotr Pestka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI
242
(71,18%)
Okręg 6
Sołectwo Pszczółki, ulice: Bartnicka, Elizy Orzeszkowej, Janusza Korczaka, Malinowa, Miodowa, Nad Bielawą, Nektarowa, Olimpijska, Piesza, Pogodna, Rumiankowa, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Św. Ambrożego, Wielokwiatowa, Wrzosowa, Wspólna
Pokaż więcej
Krystyna Urszula Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
163
(47,38%)
Aldona Anna Neumann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
119
(34,59%)
Henryk Droszkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(18,02%)
Okręg 7
Sołectwo Pszczółki, ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Widokowa, Wincentego Witosa, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
Krzysztof Marek Kutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
247
(69,38%)
Anna Justyna Bucewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
109
(30,62%)
Okręg 8
Sołectwo Kolnik
Pokaż więcej
Dorota Monika Kłosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
83
(33,88%)
Magdalena Ewa Niemczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
162
(66,12%)
Okręg 9
Sołectwo Żelisławki
Pokaż więcej
Tomasz Łukasz Nowosad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
89
(53,61%)
Bogusław Władysław Więch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
46
(27,71%)
Darosława Katarzyna Zelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI
31
(18,67%)
Okręg 10
Sołectwo Ulkowy
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Staniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
104
(68,87%)
Joanna Krystyna Pawłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(31,13%)
Okręg 11
Sołectwo Kleszczewko
Pokaż więcej
Marta Grzeszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
136
(77,27%)
Magdalena Maria Połtarzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
40
(22,73%)
Okręg 12
Sołectwo Różyny, ulice: Dworcowa, Gdańska, Kościelna, Łąkowa, Różana Góra, Wiśniowa
Pokaż więcej
Ryszard Pstrągowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
191
(68,71%)
Henryk Stanisław Budziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(31,29%)
Okręg 13
Sołectwo Różyny, ulice: Akacjowa, Azaliowa, Bukowa, Chabrowa, Chmielna, Fiołkowa, Irysowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna, Liliowa, Majowa, Makowa, Miętowa, Młyńska, Orzechowa, Pogodna, Polna, Pszeniczna, Rzemieślnicza, Sadowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Świerkowa, Widokowa, Wrzosowa, Zielona
Pokaż więcej
Paweł Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
161
(66,80%)
Sławomir Piskorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
80
(33,20%)
Okręg 14
Sołectwo Ostrowite. Sołectwo Skowarcz, ulice: Bławatkowa, Borówkowa, Chabrowa, Daliowa, Diamentowa, Hiacyntowa, Jeżynowa, Klimatyczna, Kolejowa, Kwiatowa, Lawendowa, Lubczykowa, Łąkowa, Makowa, Miętowa, Miedziana, Parkowa, Piaskowa, Platynowa, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Storczykowa, Szafranowa, Świetlikowa, Tymiankowa, Wiosenna, Wspólna, Ziołowa, Złota, Żuławska, Żwirowa
Pokaż więcej
Piotr Chajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
149
(51,03%)
Andrzej Guszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
74
(25,34%)
Daniel Leonard Dachtera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(6,85%)
Aleksandra Karolina Dreszler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI
49
(16,78%)
Okręg 15
Sołectwo Skowarcz, ulice: Akacjowa, Bursztynowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Gdańska, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krótka, Modrzewiowa, Pod Jałowcem, Polna, Sosnowa, Spacerowa, Topolowa, Turkusowa
Pokaż więcej
Przemysław Stanisław Jaskólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA
157
(50,00%)
Mirosław Banaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”
57
(18,15%)
Damian Piotr Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI
100
(31,85%)