Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wola Cieklińska, Cieklin od Nr 1 - 21, 23, 25, 213, 214, 216 - 224, 288, 302, 322, 330, 336, 358, 369, 370, 375, 378, 393, 397, 404, 416.
Pokaż więcej
Andrzej Piątkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
98
(44,95%)
Robert Stanisław Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(18,35%)
Beata Wiesława Twardowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
11
(5,05%)
Małgorzata Teresa Żebracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
69
(31,65%)
Okręg 2
Cieklin od Nr : 22, 24, 26 - 70, 183, 188, 195 - 212, 215, 250 - 262, 266 - 285, 287, 290 - 292, 294, 297, 299, 301, 303, 304, 307, 309, 310, 313, 314, 316, 318, 320, 321, 323, 324 - 329, 331, 333 - 335, 337, 338, 340, 343, 346, 348, 350 - 353, 355, 357, 359, 362 - 364, 366, 382, 391, 395 - 396, 400, 402, 410, 412.
Pokaż więcej
Piotr Józef Poliwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
105
(39,03%)
Piotr Mirosław Gołuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(28,62%)
Janusz Stanisław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
87
(32,34%)
Okręg 3
Cieklin od Nr 71 - 182, 184 - 186, 189 - 194, 230 - 249, 263, 286, 289, 293, 296, 298, 305, 308, 311, 312, 315, 317, 319, 332, 339, 341, 342, 345, 347, 354, 356, 360, 361, 365, 368, 372, 373, 376, 377, 380 - 386, 388, 392, 394, 398 - 399, 403, 405, 409, 418 - 419.
Pokaż więcej
Jan Rzońca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
25
(10,08%)
Mieczysław Jan Czechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
136
(54,84%)
Joanna Anna Gumienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
87
(35,08%)
Okręg 4
Janusz Kazimierz Budziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
52
(33,99%)
Grzegorz Patryk Jędryczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(22,88%)
Bogdan Andrzej Tęcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
18
(11,76%)
Artur Franciszek Zoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
48
(31,37%)
Okręg 5
Dzielec, Pagórek, Radość
Pokaż więcej
Danuta Ewa Kosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
61
(22,59%)
Krzysztof Baradziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(10,37%)
Stefan Adam Martauz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
93
(34,44%)
Grzegorz Krzysztof Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
88
(32,59%)
Okręg 6
Łazy Dębowieckie
Pokaż więcej
Elżbieta Lepak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
110
(36,42%)
Zbigniew Mokrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(48,68%)
Lucyna Biernacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
45
(14,90%)
Okręg 7
Dębowiec od Nr 131 - 153, 266 - 360, 366, 374, 375, 378, 393, 403 - 408, 412, 418, 420, 421, 426, 430, 433, 434, 437, 438, 442 - 446, 448, 453, 455, 457, 460, 463, 468, 475, 477, 482, 487, 491, 494, 498, 501, 506 - 508, 511, 513, 522, 523, 526 - 528, 534, 546, 554, 562, 564, 566, 567, 569, 570, 571, 575, 576, 579, 580, 582, 591, 594, 600, 602, 604, 607, 612, 622, 624, 629, 635, 637, 638, 640 - 644, 650 - 653, 656, 661, 669 - 670, 673, 678 - 680, 685, 691, 693, 700 - 711, 715, 724, 730, 732, 735, 737, 739, 742, 752, 757, 762 - 763, 780.
Pokaż więcej
Krzysztof Tadeusz Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
62
(20,13%)
Jan Mieczysław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
39
(12,66%)
Marzena Agata Więcek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(15,58%)
Bronisław Roman Brągiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
47
(15,26%)
Aleksandra Małgorzata Stachurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
112
(36,36%)
Okręg 8
Dębowiec od Nr 2 - 21, 37, 156 - 239, 370, 372, 376, 382, 389, 392, 394, 400 - 402, 410 - 411, 419, 425, 428, 431, 432, 436, 439, 440, 450, 451, 458, 459, 465, 467, 469, 471 - 474, 478, 479, 481, 484 - 486, 488, 489, 492, 493, 495, 497, 502, 512, 514, 525, 531, 533, 536 - 538, 540, 543, 545, 547 - 549, 555 - 557, 559 - 561, 563, 565, 568, 585, 586, 590, 593, 596, 608, 609, 611, 616, 620, 621, 623, 625, 626, 627, 633, 636, 639, 646, 649, 654, 657, 662, 664, 666, 668, 674, 683, 686, 687, 689, 694, 698, 714, 721, 725, 738, 741, 750, 767, 736, 753.
Pokaż więcej
Katarzyna Renata Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
37
(11,97%)
Zdzisław Józef Sroka-Lewosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
59
(19,09%)
Lidia Danuta Barzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(19,74%)
Marek Jerzy Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
39
(12,62%)
Marcin Tomasz Bolek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
113
(36,57%)
Okręg 9
Dębowiec od Nr 22 - 36, 38, 39 - 130, 240 - 264, 362 - 365, 367 - 369, 371, 373, 377, 379 - 381, 383 - 388, 390, 391, 395 - 398, 409, 413 - 417, 422 - 424, 427, 429, 435, 441, 447, 449, 452, 454, 456, 461, 464, 466, 470, 476, 480, 483, 490, 496, 503 - 505, 509, 510, 515 - 521, 524, 529, 530, 532, 535, 539, 541, 542, 544, 550 - 553, 558, 572 - 574, 577, 578, 581, 583, 588, 589, 592, 595, 598, 599, 603, 605, 606, 610, 613 - 615, 617, 618, 630 - 632, 647, 648, 655, 659, 667, 671, 675, 682, 684, 688, 695, 696, 704, 705, 706, 708, 713, 717, 719, 723, 726, 731, 734, 774, 781.
Pokaż więcej
Wiesław Jan Maczuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
72
(18,51%)
Grzegorz Paweł Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
63
(16,20%)
Irena Janina Setlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(14,65%)
Danuta Mariola Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
55
(14,14%)
Witold Wątroba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
142
(36,50%)
Okręg 10
Barbara Bronisława Setlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
69
(35,75%)
Sławomir Michnal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(15,03%)
Janusz Adam Cieśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
57
(29,53%)
Jan Piotr Duwer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
38
(19,69%)
Okręg 11
Zarzecze od Nr 101 - 121, 124 - 127, 129, 130, 133 - 136, 139 - 141, 145 - 201, 203, 205, 206, 208, 209, 212, 214, 218, 219, 222, 225 - 227, 230 - 233, 237, 239, 241, 242 - 244, 247, 248, 250, 251, 256, 257, 260 - 263, 266, 268, 270, 271, 275, 277, 278, 283, 286, 288, 290, 292, 293 - 301, 304, 307 - 309, 311, 313 - 318, 320, 322, 324, 327.
Pokaż więcej
Justyna Stanisława Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
34
(15,04%)
Krzysztof Marcin Wietecha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(24,78%)
Janusz Franciszek Wiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
77
(34,07%)
Bożena Maria Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
59
(26,11%)
Okręg 12
Zarzecze od Nr 1 - 100, 122, 123, 128, 131, 137, 138, 142, 143, 202, 204, 207, 210, 211, 213, 215, 216, 217, 220, 221, 223, 224, 228, 229, 234 - 236, 238, 240, 245, 246, 249, 252 - 255, 258, 259, 264, 267, 269, 273, 274, 276, 279, 281, 282, 284, 285, 287 - 289, 291, 296, 302, 312, 319, 321.
Pokaż więcej
Teresa Pachana
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
86
(36,13%)
Andrzej Adam Konopka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(31,09%)
Stefan Tomasz Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
17
(7,14%)
Paweł Jan Dunaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
61
(25,63%)
Okręg 13
Wola Dębowiecka
Pokaż więcej
Zofia Katarzyna Misiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
136
(45,79%)
Maria Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(14,48%)
Kazimierz Adam Gniady
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
39
(13,13%)
Piotr Adam Zoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
79
(26,60%)
Okręg 14
Dorota Maria Sroka-Lewosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
110
(51,64%)
Lesław Stanisław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(15,02%)
Teresa Helena Wróżek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
20
(9,39%)
Mariusz Jędryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
51
(23,94%)
Okręg 15
Adam Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRAWORZĄDNOŚĆ”
50
(20,33%)
Wiesław Pięta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(44,31%)
Adam Józef Bal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWOŚĆ RZETELNOŚĆ EKONOMIA”
87
(35,37%)