Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Dzierzążnia od nr 1do nr 41 i od nr 67 do nr 70
Pokaż więcej
Andrzej Zbigniew Mikołajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
31
(26,50%)
Radosław Paweł Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(51,28%)
Marek Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
7
(5,98%)
Genowefa Mrozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
7
(5,98%)
Dariusz Ryglewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
12
(10,26%)
Okręg 2
Sołectwo: Dzierzążnia od nr 41A do nr 66
Pokaż więcej
Paweł Sybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
22
(21,78%)
Andrzej Machnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
38
(37,62%)
Jadwiga Kadecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
0
(0,00%)
Teresa Cywińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
31
(30,69%)
Mateusz Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
10
(9,90%)
Okręg 3
Sołectwo: Nowa Dzierzążnia Sołectwo: Pluskocin miejscowości Pluskocin i Skołatowo
Pokaż więcej
Ryszard Piórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
58
(47,54%)
Adrian Aksamitowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(5,74%)
Stefan Marian Demby
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
22
(18,03%)
Agnieszka Granuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
24
(19,67%)
Ilona Ziębińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
11
(9,02%)
Okręg 4
Sołectwo: Nowe Sarnowo, Sołectwo: Sarnowo-Góry
Pokaż więcej
Mateusz Wiktorzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
20
(12,20%)
Marcin Bogucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(9,76%)
Krzysztof Andrzej Zimny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
73
(44,51%)
Małgorzata Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
29
(17,68%)
Paulina Lidia Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
26
(15,85%)
Okręg 5
Sołectwo: Gumowo
Pokaż więcej
Dariusz Henryk Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
3
(2,48%)
Iwona Agata Kawecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(39,67%)
Marzanna Małgorzata Śmigrodzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
6
(4,96%)
Elżbieta Krystyna Nużyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
12
(9,92%)
Urszula Katarzyna Niedziałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
29
(23,97%)
Bogdan Rajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
23
(19,01%)
Okręg 6
Sołectwo: Rakowo, Sołectwo Siekluki
Pokaż więcej
Maria Lilla Koper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
17
(21,25%)
Ewa Izabela Rydzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(36,25%)
Grzegorz Drybczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
5
(6,25%)
Grażyna Iwona Graczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
6
(7,50%)
Stanisław Jaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
20
(25,00%)
Aldona Elżbieta Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
3
(3,75%)
Okręg 7
Sołectwo: Starczewo-Pobodze, Sołectwo: Starczewo Wielkie, Sołectwo: Wierzbica Szlachecka
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Bartold
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
42
(34,71%)
Ewa Ryszarda Matuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
20
(16,53%)
Sylwia Beata Gościcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
37
(30,58%)
Jarosław Sońta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
22
(18,18%)
Okręg 8
Sołectwo: Błomino-Gule, Sołectwo: Błomino Gumowskie, Sołectwo: Błomino-Jeże
Pokaż więcej
Małgorzata Obrębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
17
(13,18%)
Paweł Karol Rokitnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(15,50%)
Dariusz Sepetowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
36
(27,91%)
Marta Zbrzeźna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
24
(18,60%)
Paweł Śmigelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
27
(20,93%)
Marek Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
5
(3,88%)
Okręg 9
Sołectwo: Sadkowo, Sołectwo: Wierzbica Pańska
Pokaż więcej
Anna Żuchniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
23
(17,97%)
Jan Giżyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
10
(7,81%)
Konrad Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
61
(47,66%)
Anna Idzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
34
(26,56%)
Okręg 10
Sołectwo: Kadłubowo Sołectwo: Korytowo, Sołectwo: Pomianowo.
Pokaż więcej
Teresa Wiesława Turkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
64
(53,33%)
Mariusz Robert Cywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
40
(33,33%)
Ewa Małgorzata Marszał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
16
(13,33%)
Okręg 11
Sołectwo: Kucice
Pokaż więcej
Ryszard Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
34
(36,56%)
Zenon Jan Obojski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
21
(22,58%)
Krzysztof Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
21
(22,58%)
Daniel Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
17
(18,28%)
Okręg 12
Sołectwo: Nowe Kucice
Pokaż więcej
Roman Garlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
34
(21,25%)
Iwona Magdalena Kokosińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(23,75%)
Wioleta Małgorzata Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA
21
(13,13%)
Marta Cywińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
22
(13,75%)
Waldemar Krzysztof Kaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
33
(20,63%)
Iwona Teresa Wyrwich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
12
(7,50%)
Okręg 13
Sołectwo: Chrościn, Sołectwo: Cumino, Sołectwo: Podmarszczyn
Pokaż więcej
Wiesława Elżbieta Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
60
(35,71%)
Janusz Jeznach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(25,60%)
Aneta Wachocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
18
(10,71%)
Krzysztofa Teresa Kozarzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
18
(10,71%)
Aneta Wioleta Łagodzińska-Ambroziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
29
(17,26%)
Okręg 14
Sołectwo: Nowe Gumino, Sołectwo: Stare Gumino
Pokaż więcej
Mariusz Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
85
(53,80%)
Wioleta Obojska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(10,76%)
Dariusz Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
13
(8,23%)
Barbara Pęsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
43
(27,22%)
Okręg 15
Sołectwo: Wilamowice, Sołectwo: Niwa, Sołectwo: Przemkowo
Pokaż więcej
Jan Jeziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA
26
(19,70%)
Janina Teresa Siedlecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(37,88%)
Anna Barankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO
7
(5,30%)
Robert Piotr Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO
32
(24,24%)
Dariusz Krokwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO
17
(12,88%)