Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Danuta Janina Płończak
537
(6,78%)
-
6
Zbigniew Kosiński
210
(2,65%)
-
2
Wojciech Szadel
260
(3,28%)
-
4
Robert Alefierowicz
116
(1,47%)
-
5
Bronisław Przyjemski
141
(1,78%)
-
7
Anna Małgorzata Baranowska
40
(0,51%)
-
3
Józef Zdzisław Otto
97
(1,23%)
-
8
Danuta Maria Pabierowska
23
(0,29%)
-
9
Szymon Kotwica
52
(0,66%)
-
10
Anna Kłosowska
87
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSCHOWA - NASZ SAMORZĄD
-
10
Krzysztof Juśkiewicz
100
(1,26%)
-
1
Danuta Maria Patalas
442
(5,58%)
-
2
Weronika Piekarczyk
338
(4,27%)
-
4
Jadwiga Jaromin
93
(1,17%)
-
3
Marzena Małgorzata Janik
73
(0,92%)
-
5
Krzysztof Rudolf Wróbel
45
(0,57%)
-
6
Roman Grzegorz Zieliński
41
(0,52%)
-
9
Marcin Andrzej Nowak
13
(0,16%)
-
7
Stefania Lilla Kruczyńska
30
(0,38%)
-
8
Barbara Maria Jurkowska
43
(0,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Monika Bąk
25
(0,32%)
-
2
Zdzisław Stanisław Mazur
252
(3,18%)
-
1
Krzysztof Owoc
394
(4,98%)
-
5
Natalia Jon
31
(0,39%)
-
3
Kazimierz Jan Kąkalec
69
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA-ROZWÓJ-PRZYSZŁOŚĆ
-
2
Włodzimierz Józef Drzewiecki
188
(2,38%)
-
4
Bernadeta Maria Gorszkowiak
42
(0,53%)
-
3
Krzysztof Jerzy Grabka
546
(6,90%)
-
8
Agata Serafin
46
(0,58%)
-
7
Danuta Plewka
22
(0,28%)
-
10
Krzysztof Mieczysław Rękoś
184
(2,32%)
-
5
Agnieszka Maja Jaszczur
115
(1,45%)
-
9
Marek Szewczyk
124
(1,57%)
-
6
Joanna Pawłowska
71
(0,90%)
-
1
Wojciech Adam Kuryłło
1 139
(14,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZWYCZAJNI RAZEM
-
2
Leon Żukowski
134
(1,69%)
-
5
Andrzej Jan Michalak
47
(0,59%)
-
3
Andrzej Dworkiewicz
138
(1,74%)
-
8
Marta Roksana Wałowska
17
(0,21%)
-
1
Jolanta Denesiuk
490
(6,19%)
-
6
Iwona Władysława Marciniak
40
(0,51%)
-
4
Amanda Andrys
42
(0,53%)
-
7
Wiesław Bronisław Przybycień
39
(0,49%)
-
9
Krzysztof Lewandowski
40
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Urbański
367
(4,64%)
-
3
Tadeusz Marian Panicz
73
(0,92%)
-
2
Anna Turkiewicz-Chudzik
122
(1,54%)
-
4
Ewa Maj
103
(1,30%)
-
5
Zbigniew Wach
37
(0,47%)
-
6
Katarzyna Marta Andrys
40
(0,51%)
-
7
Aleksandra Helena Grochowczak
37
(0,47%)
-
8
Patrycja Justyna Wiśniewska
23
(0,29%)
-
9
Mariola Barbara Baczyńska
49
(0,62%)
-
10
Marian Kazimierz Krawiec
48
(0,61%)
Okręg 2
Szlichtyngowa, Sława
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Dariusz Marek Kliber
171
(2,46%)
-
5
Roman Dudziak
130
(1,87%)
-
1
Leszek Andrzej Lenarczyk
210
(3,02%)
-
2
Andrzej Marian Bielawski
577
(8,29%)
-
3
Krystyna Irena Kulińska
173
(2,49%)
-
4
Halina Szuman
218
(3,13%)
-
9
Dorota Jagoda
114
(1,64%)
-
7
Grzegorz Paweł Kamiński
75
(1,08%)
-
8
Dorota Sabina Mazurkiewicz
78
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
-
7
Ewa Lidia Marszałek
37
(0,53%)
-
4
Tomasz Lucjan Relich
141
(2,03%)
-
6
Sławomir Jan Walachowski
165
(2,37%)
-
2
Marcin Sacha
109
(1,57%)
-
3
Iwona Przygoda
31
(0,45%)
-
1
Krzysztof Paweł Kliber
256
(3,68%)
-
5
Urszula Drożdżyńska
221
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSCHOWA - NASZ SAMORZĄD
-
4
Lidia Bożena Soczewko
31
(0,45%)
-
6
Tomasz Murawski
3
(0,04%)
-
1
Danuta Maria Krzyżanowska
49
(0,70%)
-
2
Krzysztof Olczyk
104
(1,49%)
-
3
Artur Korzun
16
(0,23%)
-
7
Alicja Zofia Śliwińska
41
(0,59%)
-
5
Helena Odrobina
19
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA POWIATU
-
7
Krzysztof Witold Buczek
208
(2,99%)
-
6
Anna Maria Golunkiewicz-Cholewa
132
(1,90%)
-
8
Dorota Katarzyna Sadłoń
72
(1,03%)
-
9
Daniel Władysław Mika
248
(3,56%)
-
2
Dorota Małgorzata Kostka
182
(2,61%)
-
4
Marlena Kurpisz
136
(1,95%)
-
1
Marek Boryczka
581
(8,35%)
-
3
Zdzisław Janusz Siemczyk
327
(4,70%)
-
5
Marian Kulus
315
(4,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZWYCZAJNI RAZEM
-
3
Bożena Józefa Grzędzielska
113
(1,62%)
-
1
Andrzej Bogdan Maćkowiak
175
(2,51%)
-
2
Karol Stanisław Grys
26
(0,37%)
-
4
Justyna Magdalena Grześkowiak
36
(0,52%)
-
6
Mieczysław Kośniewski
10
(0,14%)
-
7
Karina Alicja Gołąbek
45
(0,65%)
-
5
Barbara Garsztka-Zientek
108
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Celina Maria Margowniczy
256
(3,68%)
-
1
Waldemar Henryk Starosta
371
(5,33%)
-
7
Dorota Kamila Kłyż
33
(0,47%)
-
3
Aleksander Polański
211
(3,03%)
-
4
Stanisław Adam Szymakowski
51
(0,73%)
-
5
Elżbieta Barbara Moskalewicz
110
(1,58%)
-
6
Dorota Krystyna Leitgeber
4
(0,06%)
-
8
Marcin Mały
76
(1,09%)
-
9
Tadeusz Józef Skrzyczyński
166
(2,38%)