Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Dwikozy, ulice: Browarna, Górna, Ogrodowa, Rzeczna, Starowiejska, Szkolna, Sandomierska od nr 1 do 105 i od nr 122 do 125
Pokaż więcej
Dariusz Binek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(48,83%)
Anna Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
15
(5,02%)
Marzanna Teresa Mach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(46,15%)
Okręg 2
Sołectwo: Dwikozy, ulice: Dworcowa, Kolejowa, Mostowa, Nadwiślańska, Polna, Sportowa, Spółdzielcza, Zielna
Pokaż więcej
Adam Burek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(40,91%)
Marian Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
60
(24,79%)
Ewa Bidas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(34,30%)
Okręg 3
Sołectwo: Dwikozy, ulice: Nowa, Prosta, Słoneczna, Spacerowa, Sandomierska od nr 106 do 116E
Pokaż więcej
Barbara Anna Zdyb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(52,17%)
Mirosław Ozdoba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
110
(47,83%)
Okręg 4
Sołectwo: Bożydar
Pokaż więcej
Maria Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(60,77%)
Agnieszka Dziubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
51
(39,23%)
Okręg 5
Sołectwo: Rzeczyca Mokra Sołectwo: Rzeczyca Sucha
Pokaż więcej
Andrzej Mieczysław Szlachciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(35,29%)
Ewa Katarzyna Strojewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
62
(33,16%)
Stanisław Witold Dragan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(31,55%)
Okręg 6
Sołectwo: Buczek Sołectwo: Czermin Sołectwo: Romanówka Sołectwo: Jaroszówka
Pokaż więcej
Sławomir Ożóg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(31,05%)
Grzegorz Sadok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
33
(15,07%)
Małgorzata Kolańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(12,33%)
Marcin Burkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWIKOZY 2018
91
(41,55%)
Okręg 7
Sołectwo: Nowy Garbów Sołectwo: Stary Garbów
Pokaż więcej
Mariola Ewa Żmuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(73,99%)
Andrzej Zbigniew Borycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(26,01%)
Okręg 8
Sołectwo: Gierlachów
Pokaż więcej
Jan Pawlęga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(34,37%)
Magdalena Karolina Halik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
41
(12,69%)
Robert Franciszek Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(22,29%)
Krzysztof Zwierzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
99
(30,65%)
Okręg 9
Sołectwo: Góry Wysokie Sołectwo: Stare Kichary
Pokaż więcej
Alojzy Aleksander Boleń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(22,45%)
Karol Adam Sadok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
122
(41,50%)
Tomasz Kwiecień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(11,90%)
Marzanna Zofia Ryczan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRY WYSOKIE - RAZEM
71
(24,15%)
Okręg 10
Sołectwo: Nowe Kichary Sołectwo: Gałkowice Sołectwo: Kolonia Gałkowice
Pokaż więcej
Piotr Socha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(49,08%)
Tymoteusz Bryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
23
(8,42%)
Sylwester Emil Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWIKOZY 2018
116
(42,49%)
Okręg 11
Sołectwo: Winiary Sołectwo: Winiarki Sołectwo: Kępa Chwałowska
Pokaż więcej
Waldemar Kocel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
155
(63,01%)
Rafał Skubida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
23
(9,35%)
Patrycja Sender
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(27,64%)
Okręg 12
Sołectwo: Słupcza
Pokaż więcej
Marek Kozieł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
162
(49,39%)
Piotr Cyburt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
166
(50,61%)
Okręg 13
Sołectwo: Szczytniki
Pokaż więcej
Jerzy Tadeusz Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
44
(29,53%)
Maria Krystyna Śledź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(70,47%)
Okręg 14
Sołectwo: Mściów
Pokaż więcej
Andrzej Ferens
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
204
(63,35%)
Ewa Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
55
(17,08%)
Karol Baraniecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(19,57%)
Okręg 15
Sołectwo: Nowy Kamień Sołectwo: Kamień Łukawski
Pokaż więcej
Piotr Marek Bęczkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(32,79%)
Mirosław Dziarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
134
(43,93%)
Wioletta Małgorzata Maruszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(23,28%)