Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
1. Miasto Czersk, Osiedle nr 1 "Centrum", ulice: Batorego, Dąbrowskiego, Dr. Zielińskiego, Dworcowa, Gen. Józefa Hallera, Gen. Maczka, Gen. Sikorskiego, Generała Władysława Andersa, im. Józefa Ostrowskiego, Klonowa, Kolejowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Kalinowskich, Pocztowa, Rynkowa 2. Miasto Czersk, Osiedle nr 4 "Tucholskie", ulice: 21 Lutego, 60 - lecia, Adama Mickiewicza, Agrestowa, Akacjowa, Aleja 1000 - lecia, Boczna, Bohaterów Września, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Browarowa, Czerwonych Maków, Długa, Floriana Ceynowy, Gajowa, Henryka Sienkiewicza, Jagodowa, Jana Karnowskiego, Jana Kilińskiego, Jeżynowa, Kazimierza Falkowskiego, Kazimierza Jasnocha, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Księdza Kazimierza Sprengla, Ludwika Zabrockiego, Łąkowa, Łosińska, Łukowska, Malinowa, Mieszka I, Myśliwska, Parkowa, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przemysła II, Rzemieślnicza, Starego Urzędu, Szkolna, Truskawkowa, Tucholska, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wydmowa, Wyzwolenia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZERSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Piotr Franciszek Czapiewski
75
(3,83%)
-
1
Maciej Marek Bruski
318
(16,23%)
-
3
Kamila Magdalena Zamościńska-Kałużna
10
(0,51%)
-
7
Mirosława Brzezińska
32
(1,63%)
-
4
Janusz Sikorski
31
(1,58%)
-
6
Henryka Ewa Szynwelska
18
(0,92%)
-
5
Sławomir Galikowski
10
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „DLA NASZEJ GMINY”
-
1
Krzysztof Przytarski
361
(18,43%)
-
2
Piotr Adam Kosobucki
174
(8,88%)
-
5
Anna Teresa Moczadło
50
(2,55%)
-
7
Marek Piotr Kaleta
26
(1,33%)
-
6
Dominik Mateusz Wons
24
(1,23%)
-
4
Beata Anna Pawlikowska
27
(1,38%)
-
3
Elwira Aniela Bieszke-Binnbesel
213
(10,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SZPRĘGI
-
6
Małgorzata Kloska
13
(0,66%)
-
4
Roman Jan Falk
56
(2,86%)
-
3
Bernadeta Sojka
21
(1,07%)
-
2
Kamil Szczepan Klunder
115
(5,87%)
-
7
Małgorzata Ewa Łącka
26
(1,33%)
-
1
Daniel Andrzej Szpręga
158
(8,07%)
-
5
Karol Cherek
7
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CZERSKIE
-
2
Roman Henryk Kaszubowski
73
(3,73%)
-
5
Bożena Agnieszka Landowska-Nowak
4
(0,20%)
-
1
Czesław Stefan Niesiołowski
75
(3,83%)
-
3
Renata Miętka
29
(1,48%)
-
4
Danuta Zielińska
13
(0,66%)
Okręg 2
1. Miasto Czersk, Osiedle nr 2 "Chojnickie", ulice: Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Chojnicka, Cisowa, Czesława Miłosza, Dębowa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jodłowa, Kamienna, Konstantego Klina, Kosobudzka, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łubianka, Marii Konopnickiej, Matejki, Mleczarska, Modrzewiowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Przemysłowa, Przytorowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Towarowa, Transportowców, Wielewska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zielona 2. Miasto Czersk, Osiedle nr 3 "Starogardzkie", ulice: Augustyna Szpręgi, Blacharska, Cicha, Cmentarna, Czereśniowa, Derdowskiego, Gen. Bema, Kasztanowa, Kaszubska, Kpt. Szczepańskiego, Kręta, Ks. Płk. Wryczy, Leszczynowa, Morelowa, Okrężna, Orzechowa, Ottona Sabiniarza, Partyzantów, Piaskowa, Piotra Ferensa, Podgórna, Pomorska, Por. Kalinowskiego, Rodzinna, Słowackiego, Sportowa, Starogardzka, Stolarska, Świerkowa, Targowa, Wicka Rogali, Wincentego Pola, Wiśniowa, Zacisze, Zbożowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZERSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
4
Kamila Giersz
21
(0,99%)
-
5
Ludwika Jakubowska
18
(0,85%)
-
3
Łukasz Banach
13
(0,61%)
-
1
Andrzej Sabiniarz
302
(14,28%)
-
2
Jacek Tomasz Argasiński
90
(4,26%)
-
6
Małgorzata Ewa Hajduga
2
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „DLA NASZEJ GMINY”
-
2
Beata Magdalena Pyżewska
83
(3,92%)
-
6
Krzysztof Sebastian Gnaczyński
65
(3,07%)
-
3
Zofia Dorota Łącka
221
(10,45%)
-
4
Joanna Plutowska
24
(1,13%)
-
7
Jakub Mikołaj Pruski
86
(4,07%)
-
5
Grzegorz Janusz Grzonkowski
56
(2,65%)
-
1
Przemysław Bogusław Biesek-Talewski
344
(16,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SZPRĘGI
-
3
Piotr Rafał Jabłoński
45
(2,13%)
-
7
Zofia Jadwiga Ossowska
25
(1,18%)
-
6
Lucyna Szmaglinska
33
(1,56%)
-
1
Dorota Małgorzata Mientka
89
(4,21%)
-
2
Grzegorz Krzysztof Kobierowski
276
(13,05%)
-
5
Bogumiła Ewa Jażdżewska
55
(2,60%)
-
4
Franciszek Kaszubowski
39
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CZERSKIE
-
2
Kazimierz Feliks Rompkowski
108
(5,11%)
-
5
Maria Wiczanowska
11
(0,52%)
-
1
Zbigniew Bieliński
98
(4,63%)
-
4
Jolanta Maria Borkowska
9
(0,43%)
-
3
Bożena Magdalena Narloch
2
(0,09%)
Okręg 3
Sołectwa: Gotelp, Lipki, Łąg, Łąg-Kolonia, Łubna, Malachin, Mokre, Odry, Wieck, Złotowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZERSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
4
Adam Damrat
58
(2,42%)
-
3
Katarzyna Anna Krysiak-Kołatka
12
(0,50%)
-
2
Henryka Gabriela Kobierowska
166
(6,94%)
-
6
Janusz Henryk Linda
28
(1,17%)
-
7
Tomasz Lemańczyk
24
(1,00%)
-
1
Zenon Roman Konefka
234
(9,78%)
-
5
Alicja Zofia Sadowa
44
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „DLA NASZEJ GMINY”
-
1
Barbara Maria Fierek
243
(10,15%)
-
3
Mirosława Elżbieta Sarnowska
74
(3,09%)
-
7
Tomasz Franciszek Goncz
89
(3,72%)
-
6
Magdalena Maria Spica
119
(4,97%)
-
8
Maciej Deja
250
(10,45%)
-
4
Dariusz Kazimierz Landmesser
89
(3,72%)
-
2
Krzysztof Stanisław Reszka
183
(7,65%)
-
5
Stefania Elżbieta Pestka
86
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SZPRĘGI
-
2
Jacek Adam Szpręga
101
(4,22%)
-
4
Barbara Brzezinska
30
(1,25%)
-
7
Mirosław Walkowski
61
(2,55%)
-
1
Ewa Krystyna Reszka
110
(4,60%)
-
3
Michał Piotr Pastwa
99
(4,14%)
-
5
Stanisław Pozorski
162
(6,77%)
-
6
Anna Maria Latuszewska
70
(2,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA LIPSKIEGO
-
1
Roman Lipski
36
(1,50%)
-
2
Dariusz Kąkolewski
5
(0,21%)
-
3
Jerzy Lipski
10
(0,42%)
-
6
Anna Alicja Szopińska
3
(0,13%)
-
5
Emilia Wiktoria Szopińska
0
(0,00%)
-
4
Beata Kąkolewska
7
(0,29%)
Okręg 4
Sołectwa: Będźmierowice, Gutowiec, Klaskawa, Krzyż, Kurcze, Mosna, Rytel, Zapędowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZERSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
4
Jan Antoni Banach
18
(0,87%)
-
1
Lucyna Renata Zawiszewska
300
(14,44%)
-
7
Marek Jan Grzebin
58
(2,79%)
-
3
Irena Maria Markowska
29
(1,40%)
-
2
Zbigniew Alojzy Krzoska
143
(6,88%)
-
6
Bartłomiej Daroń
10
(0,48%)
-
5
Ewa Grażyna Wrycza
7
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „DLA NASZEJ GMINY”
-
6
Damian Żakowski
93
(4,48%)
-
1
Bogumiła Ropińska
245
(11,79%)
-
2
Jacek Grzella
248
(11,93%)
-
4
Joanna Morawska
72
(3,46%)
-
5
Wiesława Czarnowska
93
(4,48%)
-
3
Lidia Kroplewska
399
(19,20%)
-
7
Łukasz Zygfryd Formella
228
(10,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SZPRĘGI
-
5
Danuta Galikowska
32
(1,54%)
-
2
Józef Wiesław Bonik
26
(1,25%)
-
1
Piotr Bartosz Szczukowski
39
(1,88%)
-
4
Monika Grzelak
20
(0,96%)
-
3
Janusz Piotr Samp
18
(0,87%)