Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jabłoń

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Dawidy (część) od nr domu 7 do nr domu 52

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Krzysztof Kowalczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Dawidy (część) od nr domu 1 do nr domu 6, od nr domu 53 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Maria Kuniszyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    67 (63,21%)

    Mateusz Piotr Sak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (36,79%)

    Okręg 3

    Sołectwo Gęś (część) od nr domu 38 do nr domu 129, oraz nr domu 226 i 228

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Jeżowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (49,07%)

    Roman Paweł Garmol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    55 (50,93%)

    Okręg 4

    Sołectwo Gęś (część) od nr domu 130 do nr domu 225

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Hut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (21,19%)

    Magdalena Nieścioruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    93 (78,81%)

    Okręg 5

    Sołectwo Gęś (część) od nr domu 1 do nr domu 37 Sołectwo Łubno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Grzegorz Duda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (59,04%)

    Daniel Makaruk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (40,96%)

    Okręg 6

    Sołectwo Kalinka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Niczyporuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kolano Sołectwo Holendernia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Piotr Zieniewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (21,90%)

    Diana Emilia Abramczuk-Sak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    59 (43,07%)

    Henryk Drabko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (35,04%)

    Okręg 8

    Sołectwo Kolano – Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Jośko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (61,11%)

    Tomasz Karusik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (38,89%)

    Okręg 9

    Sołectwo Paszenki (część) od nr domu 79 do końca Sołectwo Puchowa Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Jarmoszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    58 (47,54%)

    Tomasz Sikora

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (52,46%)

    Okręg 10

    Sołectwo Paszenki (część) od nr domu 1 do nr domu 78

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Przystupa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (16,51%)

    Marzena Zieńczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    53 (48,62%)

    Wiesław Trubaj

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (34,86%)

    Okręg 11

    Sołectwo Kudry Sołectwo Wantopol

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Lewczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (67,09%)

    Tadeusz Chilimoniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    26 (32,91%)

    Okręg 12

    Sołectwo Jabłoń (część) ul. J. Tokarskiej, ul. Kościelna, ul. T. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Lipowa, ul. Pogodna, ul. A. Zamoyskiego od nr domu 1 do nr domu 9C, nr 11, 13, 15, 17, 19, 21

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Justyna Jagielska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA INICJATYWA

    31 (20,67%)

    Lidia Byczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    119 (79,33%)

    Okręg 13

    Sołectwo Jabłoń (część) ul. 3 Maja, ul. Świerkowa, ul. Jaśminowa, Jabłoń nr domu 16, 17, 18, ul. A. Zamoyskiego nr domu 10, 12, 14, 14A, 16, 18, 20 od nr domu 22 do nr domu 61, nr domu 63, 65, 67, 69

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Małgorzata Kamola

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA INICJATYWA

    55 (35,26%)

    Małgorzata Welik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (21,79%)

    Bożena Wołos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    47 (30,13%)

    Marian Ptasznik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

    20 (12,82%)

    Okręg 14

    Sołectwo Jabłoń (część) ul. Klonowa, ul. A. Zamoyskiego nr domu 62, 64, 66, 68, od nr domu 70 do końca, ul. Polna od nr domu 1 do nr domu 8 oraz nr domu 10 Jabłoń od nr domu 1 do nr domu 15

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Paweł Januszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA INICJATYWA

    52 (39,69%)

    Jolanta Katarzyna Kaczan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    50 (38,17%)

    Marta Maria Kulikowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (22,14%)

    Okręg 15

    Sołectwo Jabłoń (część) ul. Polna, nr domu 9, oraz od nr domu 11 do końca ul. Zielona, ul. Sosnowa, Jabłoń od nr domu 19 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Zbysław Kaczan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ

    72 (72,00%)

    Elżbieta Zieniewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (28,00%)