Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kłecko

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Kłecko: Cmentarna, Dworcowa, Ignacego Paderewskiego, Jeziorna, Ogrodowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Wodna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tadeusz Dobrzycki
      87 (33,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Monika Iwona Lemańska
      84 (32,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Rafał Grzegorz Woźny
      86 (33,46%)

    Okręg 2

    Miasto Kłecko: Armii "Poznań", Słoneczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Arkadiusz Turonek
      104 (41,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Piotr Stosio
      145 (58,23%)

    Okręg 3

    Miasto Kłecko: Czerniejewska, Józefa Wojtkowiaka, Stefana Czarnieckiego, Ustronie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marlena Anna Gręzicka
      112 (58,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Izabela Polak
      19 (9,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jerzy Błochowiak
      60 (31,41%)

    Okręg 4

    Miasto Kłecko: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dr Heleny i Wiktora Bujarskich, Grabowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolonia, Lipowa, Majdany, Modrzewiowa, Sosnowa, Spacerowa, Targowa, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tomasz Gołochowicz
      120 (39,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Paweł Lemański
      10 (3,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Rafał Piotr Kowalczyk
      126 (41,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORKOWICZA JANA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Piotr Kaczmarek
      48 (15,79%)

    Okręg 5

    Miasto Kłecko: Dr. Juliana Domańskiego, Gnieźnieńska, Karniszewska, Kościelna, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Waldemar Jan Gołochowicz
      128 (50,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Kacper Maciej Kwapiszewski
      57 (22,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Maria Pisarek
      68 (26,88%)

    Okręg 6

    Wsie sołeckie: Polska Wieś, Wilkowyja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Michał Kiełpiński
      32 (10,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Łuczak
      88 (28,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Jan Szyszko
      70 (22,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORKOWICZA JANA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Borkowski
      116 (37,91%)

    Okręg 7

    Wsie sołeckie: Charbowo, Świniary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORKOWICZA JANA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roman Mateusz Winiarski
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    Wsie sołeckie: Michalcza, Pomarzany, Ułanowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORKOWICZA JANA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Borkowicz
      0 (0,00%)

    Okręg 9

    Wsie sołeckie: Gorzuchowo, Kamieniec, Zakrzewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Waldemar Paweł Pisarek
      42 (22,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewa Maćkowiak
      148 (77,89%)

    Okręg 10

    Wsie sołeckie: Bielawy, Czechy, Pruchnowo, Sulin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mariusz Stanisław Kasprzyk
      91 (48,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Skrzetuszewski
      95 (51,08%)

    Okręg 11

    Wsie sołeckie: Dziećmiarki, Komorowo, Waliszewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEMAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Turonek
      40 (26,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Alina Witkiewicz
      113 (73,86%)

    Okręg 12

    Wieś sołecka: Dębnica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KŁECKO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Bartosz Michał Chodyński
      113 (57,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Urbaniak-Adamska
      84 (42,64%)

    Okręg 13

    Wieś sołecka: Działyń od nr 17 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Przemysław Kordela
      122 (67,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Janiak
      60 (32,97%)

    Okręg 14

    Wsie sołeckie: Działyń od nr 1 - 16, Kopydłowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Piotr Stolarek
      107 (64,46%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maciej Michał Kubalewski
      59 (35,54%)

    Okręg 15

    Wsie sołeckie: Biskupice, Bojanice, Brzozogaj

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SERWATKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dorota Jósiak
      85 (44,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marlena Genowefa Janiak
      60 (31,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORKOWICZA JANA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Eugeniusz Czesław Cieślewicz
      48 (24,87%)