Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czarnoty, Kobylany Kozy
Pokaż więcej
Robert Czarnocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
75
(65,22%)
Anna Renata Zawadzka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(34,78%)
Okręg 2
Grabowiec, Nasiłów, Skwierczyn Lacki
Pokaż więcej
Wacław Stanisław Kalicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA
44
(38,26%)
Jolanta Wileńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
36
(31,30%)
Zdzisław Zenon Nasiłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(30,43%)
Okręg 3
Krzysztof Zygmunt Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA
54
(53,47%)
Iwona Łęczycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
30
(29,70%)
Marek Łęczycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(16,83%)
Okręg 4
Kaliski, Paprotnia
Pokaż więcej
Irena Anna Wakulińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
78
(62,90%)
Kamil Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(37,10%)
Okręg 5
Koryciany, Pliszki
Pokaż więcej
Stanisław Józef Głuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA
45
(61,64%)
Małgorzata Dąbrowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(38,36%)
Okręg 6
Katarzyna Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
23
(40,35%)
Józef Feliks Nasiłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(59,65%)
Okręg 7
Anna Ewa Czapska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
14
(17,28%)
Sławomir Józef Mężyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(82,72%)
Okręg 8
Stare Trębice, Trębice Dolne, Trębice Górne
Pokaż więcej
Witold Jan Chromiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA
25
(28,09%)
Małgorzata Anna Trębicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
32
(35,96%)
Ewa Wołosewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(35,96%)
Okręg 9
Hołubla, ul. Marcinka, ul. Siedlecka od nr 9 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Wincenty Chodowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
46
(48,94%)
Piotr Mariusz Ostojski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(51,06%)
Okręg 10
Hołubla, ul. Ks. Stanisława Pielasy, ul. Unitów Podlaskich
Pokaż więcej
Artur Piotr Karabin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
76
(82,61%)
Ireneusz Wojciech Daduń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(17,39%)
Okręg 11
Hołubla, ul. Leśna, ul. Siedlecka od nr 1 do numeru 8, ul. Strażacka
Pokaż więcej
Mariusz Grzesiuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
50
(86,21%)
Wojciech Stański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(13,79%)
Okręg 12
Grzegorz Mikołaj Łęczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
14
(23,73%)
Stanisław Jan Stański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(76,27%)
Okręg 13
Magdalena Agata Odoszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
42
(61,76%)
Michał Tomasz Nasiłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(38,24%)
Okręg 14
Mariusz Maciej Seremento
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA
48
(51,61%)
Jerzy Szkopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(48,39%)
Okręg 15
Strusy, Uziębły
Pokaż więcej
Leszek Krzysztof Kożuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA
27
(24,55%)
Łukasz Protasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA
52
(47,27%)
Roman Wojciech Pieńkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(28,18%)