W Radzie Gminy w Krzeszowie będą:
- Grażyna Zając (38),
- Michał Kutman (56),
- Bogusław Tutka (43),
- Marian Skakuj (74),
- Elżbieta Maciocha (51),
- Tomasz Taras (68),
- Zbigniew Jajak (33),
- Piotr Łebko (55),
- Leszek Dechnik (59),
- Jan Podgórny (41),
- Zbigniew Kusz (26),
- Erwina Duch (68),
- Sławomir Sikora (72),
- Stanisław Dziedzic (92)
- Zbigniew Bąk (65).
Najwięcej, bo 10 jest z PiS.
Oni startowali w wyborach
Okręg 1
Sołectwo Krzeszów obejmujące miejscowości: Kamionka-Kolonia od Nr 1 do Nr 10A, od Nr 11A do Nr 13, od Nr 15 do Nr 16B oraz ulice: Brzozowa, Niwa, Sosnowa, Grabowa, Krzeszów ulice: Nowa, Piaskowa, Zielona
Zofia Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Grażyna Zofia Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Lucjan Józef Schiffer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wojciech Gramatyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
Okręg 2
Sołectwo Krzeszów obejmujące miejscowość Krzeszów ulice: Biłgorajska, Klasztorna, Mostowa, Pocztowa, Rynek, Stolarska, Ulanowska, Wesoła
Małgorzata Justyna Kral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Michał Kutman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Adam Paruch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jadwiga Teresa Harasiuk-Kościelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
Okręg 3
Sołectwo Krzeszów obejmujące miejscowość Krzeszów ulice: Dolna, Kościelna, Ogrodowa, Owocowa, Polna, Sadowa, Sieniawska, Tarnogrodzka
Grzegorz Józef Pokora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Bogusław Wiktor Tutka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Paweł Kamil Polit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I ROZWÓJ KRZESZOWA
Okręg 4
Sołectwo Krzeszów Dolny
Piotr Paweł Brzyski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Ryszard Nowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Marian Skakuj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 5
Sołectwo Kamionka Dolna obejmujące miejscowości: Kamionka Dolna, Kamionka–Kolonia numery 11 i 14 oraz od Nr 17 do końca
Beata Garbacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Joanna Taras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Elżbieta Maciocha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Arkadiusz Jan Kotuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
Okręg 6
Sołectwo Kamionka Górna obejmujące miejscowości: Kamionka Górna, Kamionka Średnia
Mirosław Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Anna Olszówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Tomasz Taras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 7
Sołectwo Bystre od Nr 1 do 59A
Edward Piotr Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Małgorzata Maria Lipianin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Zbigniew Ignacy Jajak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 8
Sołectwo Bystre od Nr 60 do końca
Henryk Dechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Jadwiga Bożena Pajura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Piotr Łebko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 9
Sołectwo Kustrawa
Leszek Dechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Kazimierz Franciszek Zwolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 10
Sołectwo Łazów
Tomasz Henryk Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Jan Antoni Podgórny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 11
Sołectwo Sigiełki
Izabela Maria Łepko-Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Anna Stanisława Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Zbigniew Aleksander Kusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 12
Sołectwo Koziarnia I obejmujące miejscowość Koziarnia od Nr 1 do Nr 89
Józef Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Stanisław Młynarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Erwina Joanna Duch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
Okręg 13
Sołectwo Koziarnia II obejmujące miejscowość Koziarnia od Nr 90 do końca
Sławomir Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Lucyna Kasperek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Adam Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 14
Sołectwo Podolszynka Ordynacka
Edward Zdzisław Golec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Luiza Samko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRZESZÓW
Stanisław Henryk Dziedzic
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 15
Sołectwo Podolszynka Plebańska
Wiesław Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA
Zbigniew Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?