Wypadek ciężarówki i auta osobowego w powiecie niżańskim. Zginęła młoda kobieta!

Marcin Radzimowski
Marcin Radzimowski

Wideo

Zobacz galerię (12 zdjęć)
Tragedia rozegrała się w poniedziałek wieczorem na drodze krajowej numer 77 w Kopkach, w powiecie niżańskim. W zderzeniu ciągnika siodłowego z naczepą - cysterną i audi, na miejscu pomimo podjętej reanimacji zginęła 17-letnia pasażerka "osobówki", mieszkanka Koszalina, a 19-letni kierowca audi ranny trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 19 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 77 i dróg wojewódzkich numer 861 i 863.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ciągnik siodłowy mercedes z naczepą - cysterną jechał drogą krajową numer 77 od strony Niska w kierunku Leżajska, natomiast audi z dwiema osobami wewnątrz jechało drogą wojewódzką numer 863 od strony Krzeszowa. Do tragedii doszło na skrzyżowaniu - jak informuje policja 19-letni mieszkaniec Biłgoraja (województwo lubelskie) kierujący autem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wyjechał na "krajówkę" tuż przed jadącą autocysternę. W wyniku zderzenia 17-letnia pasażerka audi - mieszkanka Koszalina (województwo zachodniopomorskie), zginęła na miejscu. Kierowca tego auta został ranny i przewieziono go do szpitala.
Na miejscu tragedii pracowali strażacy z Niska i Kopek, zespoły ratownictwa medycznego i policjanci. Ci ostatni pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, które pomogą ustalić szczegóły tragedii. Ustalono, że obaj kierowcy w chwili wypadku byli trzeźwi.

Dodaj ogłoszenie