Zadyszka Wspólnoty Serbinów Tarnobrzeg

/gli/
Grzegorz Lipiec
Podczas niedzielnych spotkań stalowowolskiej klasy B kibice mogli zobaczyć wiele bramek.

Ostre strzelanie urządzili sobie w grupie 1 zawodnicy z Wisły Baranów Sandomierski i LZS Tarnowskiej Woli, gdzie padło 10 goli, a ostatecznie trzy punkty zgarnęła Tarnowska Wola. Największą niespodziankę sprawili gracze Łęgu Kopcie, którzy na wyjeździe rozgromili Wspólnotę Serbinów Tarnobrzeg. Była to trzecia z rzędu porażka zawodników Wspólnoty.

Grupa 1: Ceramika Hadykówka - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 2:3 (0:1), Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Łęg Kopcie 1:5 (0:2), Lasowiak Wola Baranowska - LZS Krzątka 2:2 (0:1), Wisła Baranów Sandomierski - LZS Tarnowska Wola 4:6 (1:4), Junior Zakrzów Tarnobrzeg - Błękitni Komorów 2:3 (1:2), LZS Cygany - Kolejarz Knapy 2:0 (1:0). Pauzował Płomień Chmielów.

13. Wisła 7 0 7-35

Grupa 2: Kempus Kępie Zaleszańskie - Majdan Zbydniowski - nie odbył się, zawieszona licencja klubu z Kępia Zaleszańskiego, Piast Żupawa - Jagiełło Pilchów 2:2 (1:0), Truck Kotowa Wola - San Rozwadów 3:1 (3:0) - mecz przerwany w 70 minucie, po tym, jak zawodnik gości uderzył sędziego, Huragan Zdziechowice - Emaus Gorzyce 2:1 (2:1), Zbydniów - Płomień Trześń 3:0 (2:0), LZS Wola Rzeczycka - WKS Zabrnie 6:2 (4:1), LZS Wydrza - Radosan Radomyśl nad Sanem 1:0 (1:0).

14. Kempus 2 0 0-6

Grupa 3: KS Jarocin - Milenium Bieliny 10:1 (10:1) - na drugą połowę zawodnicy gości już nie wyszli, Orzeł Glinianka - Jutrzenka Kopki 2:4 (2:1), Stowarzyszenie Racławice - WKS Kurzyna 5:2 (3:1), Czarni Sójkowa - Jaruga Bieliniec 5:0 (1:0), Tanew Wólka Tanewska - Majdan Łętowski 1:7 (0:4). Pauzował Grabniak Hucisko.

1. Jarocin 7 21 32-8
2. Jutrzenka 7 18 24-10
3. Majdan Ł. 8 15 23-16
4. Jaruga 8 15 23-16
5. Racławice 7 12 23-12
6. Czarni 7 12 21-14
7. Wólka T. 7 12 12-19
8. Kurzyna 7 6 10-25