Zawodnicy z Nowej Dęby zagrali na turnieju w Tarnowie

DW
Stal Nowa Dęba
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrano szósty już w sezonie 2019/2020 turniej "Małopolska Open". Z dobrej strony pokazali się badmintonowi amatorzy i weterani ze Stali Nowa Dęba.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat na miejscu piątym uplasował się Mieczysław Sitko, na miejscu szóstym turniej ukończył Tadeusz Szczur, a na miejscu siódmym uplasował się Jacek Tomasiewicz.

W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii open po raz kolejny bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, ulegając w finale dużo młodszym rywalom ze Szczucina, a na miejscu czwartym zawody ukończył debel kombinowany: Jacek Tomasiewicz Nowa Dęba) / Gwidoński (Opole).

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii początkujących amatorów dobre piąte miejsce wywalczył Sławomir Wąsik.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów średnio zaawansowanych na miejscu dziewiątym turniej ukończył drugi z nowodębianin Mateusz Piekarz.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani