Zderzenie busa z osobówką na „dziewiątce” na trasie...

  Zderzenie busa z osobówką na „dziewiątce” na trasie Kolbuszowa - Rzeszów. 11 rannych

  Zdjęcie autora materiału

  Marcin Radzimowski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zderzenie busa z osobówką na „dziewiątce” na trasie Kolbuszowa - Rzeszów. 11 rannych

  ©Podkarpacka policja

  O wypadku, do którego doszło w Widełce, na odcinku drogi krajowej numer 9 relacji Kolbuszowa - Rzeszów, służby ratownicze zostały wezwane w poniedziałek około godziny 15.
  Zderzenie busa z osobówką na „dziewiątce” na trasie Kolbuszowa - Rzeszów. 11 rannych

  ©Podkarpacka policja

  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowego volvo, 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego jadący w kierunku Rzeszowa zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z czołowo z jadącym w kierunku Kolbuszowej busem, mercedesem sprinterem.

  W busie oprócz kierowcy, 36-letniego mieszkańca powiatu sandomierskiego, podróżowało 9 pasażerów - mieszkańców powiatów: kolbuszowskiego, tarnobrzeskiego i rzeszowskiego w wieku od 17 do 60 lat.
  - W wyniku zdarzenia kierowcy obydwu pojazdów i wszyscy pasażerowie zostali przetransportowali do okolicznych szpitali. Po wykonaniu niezbędnych badań i udzieleniu  pomocy większość poszkodowanych jeszcze wczoraj opuściła szpitale. W szpitalu pozostał kierowca mercedesa oraz jeden z pasażerów - informuje podkarpacka policja. - Rannych do okolicznych szpitali transportowały służby medyczne.

  Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców, badanie wykazało, że byli trzeźwi. Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali kolbuszowscy policjanci i strażacy. Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów. Z uwagi na stworzenie realnego zagrożenia dla życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy volvo. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?


  ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Koniec zmiany czasu do 2021 roku w Polsce

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (8) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo