ZKS Stal Stalowa Wola - Chełm Chełmianka [2:0]. To już trzecie z rzędu zwycięstwo "Stalówki". Pierwszy gol padł w 5. minucie

Łukasz Wołoszczak
Zobacz zdjęcia z meczu ZKS Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm! >>>
Zobacz zdjęcia z meczu ZKS Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm! >>>Łukasz Wołoszczak
Po emocjonującym meczu "Stalówki" z KS Wiązownica kibice mieli wielkie oczekiwania wobec swoich reprezentantów. Gospodarze nie zawiedli i okazało się, że kolejny, już trzeci mecz, tym razem pomiędzy ZKS Stal Stalowa Wola a Chełmianką Chełm również okazał się zwycięski. Mecz odbył się na stadionie przy Hutniczej i przyciągnął tysiące kibiców. Pierwszy gol padł w 8. minucie, a piłkę w siatce umieścił Jakub Kowalski - wykorzystał szansę podczas rzutu karnego. Drugi gol był zasługą Michała Kitlińskiego i doprowadził do zakończenia spotkania wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Trzeci zwycięski mecz "Stalówki"! ZKS Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm [2:0]

Mecz pomiędzy ZKS Stal Stalowa Wola (aktualnie na 2. miejscu w tabeli) a Chełmianką Chełm (aktualnie piastującą 17 miejsce, będąc w strefie spadkowej) już od pierwszych minut dostarczył emocji kibicom. Za sprawą bezbłędnego wykonania stałego fragmentu gry - rzutu karnego przez Jakuba Kowalskiego "Stalówka" wyszła na prowadzenie już w 8. minucie. Do przerwy rozgrywka była bardzo wyrównana. Ze względu na wysoką temperaturę powietrza w 28 minucie rozgrywka została na chwilę przerwana w celu uzupełnienia płynów.

Do przerwy ciężko było dostrzec sytuacje, które mogły zagrozić utratą bramki przez którąkolwiek z drużyn. Już blisko kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy Michał Kitliński wypracował sytuację i strzelił bramkę na 2:0. Po 90. minutach arbiter zakończył mecz z wynikiem 2:0 dla Stali Stalowa Wola sprawiając, że gospodarze już trzeci mecz z rzędu zakończyli zwycięstwem.

Skład ZKS Stal Stalowa Wola: Smyłek, Hudzik, Kucharczyk, Olszewski, Kowalski, Soszyński, Duda, Szuszkiewicz, Myszogląd, Kitliński, Lebioda.

Skład Chełmianka Chełm: Brzozowski, Wiatrak, Bobrov, Janiszek, Panas, Piekarski, Stępień, Bonin, Czułowski, Wójcik, Chwedoruk.

Zobacz zdjęcia z meczu ZKS Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm!