Zwycięski sparing drugoligowej Siarki Tarnobrzeg z Resovią Rzeszów. Gol Kacpra Józefiaka

Kacper Józefiak
Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg
W piłkarskim meczu kontrolnym, Siarka Tarnobrzeg wygrała 1:0 z Resovią Rzeszów. Gola strzelił Kacper Józefiak w 104 minucie. Grano cztery razy po 30 minut.

Siarka Tarnobrzeg (1 i 2 połowa): Krystian Krupa - Jakub Głaz, Łukasz Szukiełowicz, Dawid Kubowicz, Jakub Janczyk - Kacper Maik, Eryk Galara, Mathieu Scalet - Maksymilian Sitek, Adrian Gębalski, Mateusz Janeczko.

Siarka Tarnobrzeg (3 i 4 kwarta): Bartosz Kieliszek - Kamil Kargulewicz, Kacper Józefiak, Aleksander Drobot, Kamil Woźniak - Bartłomiej Wiktor, Grzegorz Płatek, Kamil Radulj - Michał Bury, Kacper Wełniak, Paweł Mróz.

Włodzimierz Gąsior, trener Siarki w meczu z Resovią sprawdzał przydatność to zespołu czterech piłkarzy. Byli to, 19-letni Michał Bury, 19-letni Łukasz Szukiełowicz i 21-letni Mathieu Scalet. Michał Bury był ostatnio zawodnikiem Gryfa Wejherowo, a w rundzie jesiennej rozegrał 16 spotkań w drugiej lidze. Łukasz Szukiełowicz jest pomocnikiem Lechii Dzierżoniów, w obecnym sezonie rozegrał 17 spotkań w trzeciej lidze. Mathieu Scalet jest zawodnikiem Śląska Wrocław, ale w rundzie jesiennej nie zagrał w Lotto Ekstraklasie. Był też Jakub Janczyk z juniorów Resovii Reszów.
W Siarce w tym meczu zaprezentował się także nowy nabytek, Kacper Wełniak z rezerw Legii Warszawa został wypożyczony na rok do naszego drugoligowca.
Nie zagrali, Kamil Cupriak i Jakub Książniakiewicz, którzy są po poważnych kontuzjach i powoli wchodzą w rytm treningowy.