MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Podlaska część szlaku GREEN VELO w „Pytaniu na Śniadanie”

Redakcja
Dawid Łukasik
W najbliższą sobotę widzowie programu „Pytanie na Śniadanie” w TVP 2 obejrzą kolejny program z prezentacją regionów, przez które przebiegać będzie szlak Green Velo. W ubiegłym tygodniu w telewizji śniadaniowej prezentowa-no Lubelszczyznę. Teraz przyszła pora na Podlaskie z jego turystycznymi atrakcjami.

W kolejnym odcinku programu o Wschodnim Szlaku Rowerowym GREEN VELO, który realizowano we wtorek, 21 kwietnia, zaprezentowane zostaną atrakcje turystyczne woje-wództwa podlaskiego. Malownicze tereny odcinka biegnącego przez Podlasie będzie można zobaczyć w telewizji w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, w porannym programie „Pytaniu na śniadanie”, wyemitowanym w TVP 2.

Felieton o atrakcjach szlaku GREEN VELO filmowany był w Białymstoku, gdzie zaprezentowano słynny Pałac Branickich oraz w Supraślu, w którym znajduje się słynne Muzeum Ikon. Między Białymstokiem a Supraślem przebiega trasa rowerowa GREEN VELO. W tej chwili nie ma na niej jeszcze postawionych znaków drogowych Green Velo oraz innej dodatkowej infrastruktury, ale rowerzysta może przejechać cały ten odcinek. O atrakcjach podlaskiego fragmentu trasy Green Velo będą opowiadać dyrektor Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycz-nej, Karolina Szymańska-Skowronek oraz podlaski konsultant regionalny w projekcie Tras Rowerowych Polski Wschodniej Joanna Sienkiewicz.

W felietonie filmowych pokażemy też niezwykłe kulinarne smaki Podlasia, w tym między innymi pierogi z… żubra i żurawiny.

Zdjęcia powstawały także na drewnianej kładce Śliwno Waniewo nad rzeką Narew. Te teren nie bez racji nazywany jest „polską Amazonią”.

Oprócz filmu o Wschodnim Szlaku Rowerowym GREEN VELO na Podlasiu, w sobotnim programie „Pytanie na śniadanie” o ścieżkach rowerowych, prowadzących przez województwo podlaskie opowie Polska top modelka Agnieszka Makuch, która zagrała jedną z głównych ról w spocie reklamowym oraz 2 - minutowym filmie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia