Polisa w LINK4: Jeden telefon i koło wymienione!

Partnerem cyklu jest Link4
Udostępnij:
To, że LINK4 słynie z niedrogiego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC, kierowcy wiedzą doskonale. Warto jednak wiedzięć, że to nie koniec profitów. Wykupując polisę w LINK4, oprócz standardowej ochrony, mamy bowiem zagwarantowaną szybką pomoc na miejscu zdarzenia.

Gwarantuje to, że gdy na przykład przebijemy w trasie oponę, na miejscu pojawi się pomoc drogowa i albo wymieni koło od ręki, albo – jeśli jest to niemożliwe – bezpłatnie odholuje nasze auto do najbliższego serwisu, gdzie ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy. I to na terenie całego kraju.

Jak w praktyce wygląda korzystanie z takiej pomocy? Warto wysłuchać historii, która spotkała ostatnio panią Joannę z Warszawy (42 l.), a którą opowiedziała swojemu agentowi ubezpieczeniowemu:

Jak co roku w listopadzie jeździmy z dziećmi do moich rodzinnych Pabianic na cmentarz, by posprzątać i zapalić znicz na grobie dziadków. To już taka nasza rodzinna tradycja. Niestety w tym roku wybrałam się bez męża, bo był chory. W sobotę rano wyjechaliśmy z dziećmi z Warszawy, by na spokojnie i bez pośpiechu dojechać na miejsce.
Podróż mijała bez kłopotów, jednak tuż przed Łodzią zauważyłam, że ściąga nasze auto na lewą stronę. Z niepokojem zaczęłam obserwować, co się dzieje. Chwilę potem poczułam drżenie kierownicy. Natychmiast zwolniłam i zaczęłam się rozglądać za bezpiecznym miejscem do postoju. Dojechałam powolutku do najbliższej stacji benzynowej. Kiedy wysiadłam, wystarczył rzut oka i od razu wszystko stało się jasne.
Przednia lewa opona to był kompletny flak. – Tylko tego brakowało – pomyślałam. Dzieci zniecierpliwione, deszcz coraz mocniej padał, a my utknęliśmy w trasie z przebitą oponą. Zadzwoniłam do męża, żeby się poradzić, co robić w tej sytuacji. – Dzwoń do LINK4, mamy przecież u nich ubezpieczenie. Niech wam pomogą – doradził bez chwili namysłu.
Rzeczywiście przypomniałam sobie, że przy wykupie ubezpieczenia agent wspominał, że zyskuję ochronę na wypadek pękniętej opony w ramach Assistance. – Jesteśmy uratowani – pomyślałam. Wybrałam numer telefonu, przedstawiłam naszą sytuację i podałam jak najdokładniej miejsce, w którym utknęliśmy. I proszę sobie wyobrazić, że nie minęło trzydzieści minut, a podjechała do nas pomoc drogowa z fachowcem. W kwadrans mechanik uwinął się z robotą.
Wymienił koło na zapasowe, a przebitą oponę schował do naszego auta, żebyśmy mogli na spokojnie podjechać do wulkanizatora. Co za ulga! Serdecznie podziękowałam i ruszyliśmy dalej. Na własnym przykładzie przekonałam się, jak szeroką ochronę daje posiadanie ubezpieczenia w LINK4. Ich oferta opłaca się podwójnie, bo oprócz wszystkiego, co gwarantuje standardowe ubezpieczenie, dostajemy jeszcze wiele bardzo przydatnych dodatkowych usług. I to się bardzo liczy.

Co zyskujemy z dzięki polisie w LINK4?

W trasie mogą Cię spotkać różne nieprzewidziane sytuacje. Auto Assistance to ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymasz niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po zdarzeniu. Obejmuje ona zarówno kierowcę, jak i pasażerów samochodu i świadczona jest na terenie całej Polski i niemal całej Europy.

Auto Assistance w LINK4 obejmuje m.in.:

 • pomoc techniczną w wyniku awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu
 • naprawę na miejscu zdarzenia
 • holowanie do wskazanego przez Ciebie miejsca (do 200 km)
 • wymianę koła
 • uruchomienie w przypadku rozładowanego akumulatora
 • dostarczenie paliwa
 • pomoc, jeśli paliwo zamarznie lub jeśli nalejesz niewłaściwe
 • otwarcie auta w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków

oraz jedno z poniższych świadczeń do wyboru:

 • samochód zastępczy do 4 dni w razie wypadku lub kradzieży
 • nocleg w hotelu
 • transport kierowcy i pasażerów do celu podróży lub miejsca zamieszkania powyżej 20 km.

Na stronie internetowej www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia, na bieżąco wyliczając koszt całkowity polisy. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 4444444 z naszymi konsultantami oraz do bezpośredniego spotkania z agentami. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl.

Artykuł powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Polisa w LINK4: Jeden telefon i koło wymienione! - Portal i.pl

Więcej informacji na stronie głównej Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie