Przedsiębiorco, nie może Cię tam zabraknąć!

Materiał informacyjny PAIH

Już 5 października na PGE Narodowym odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla polskiego sektora MŚP – PAIH Forum Biznesu. Do udziału zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy planujący lub już realizujący ekspansję zagraniczną! Na małych i średnich przedsiębiorców czekają liczne warsztaty branżowe, spotkania B2B oraz sesje networkingowe.

Celem nadrzędnym przyświecającym wydarzeniu jest edukacja MŚP ukierunkowana na rozpowszechnienie wśród przedsiębiorców informacji o ofercie PAIH wspierającej internacjonalizację ich działalności. W ramach poszerzania wiedzy przedstawiciele polskich firm w jednym miejscu będą mogli odbyć spotkania z ekspertami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, reprezentantami regionów i instytucji rozwoju. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych.

Podczas PFB22 odbędą się także specjalne warsztaty i panele poświęcone prezentacji rynków ze wszystkich stron świata. Wartością dodaną dla MŚP zainteresowanych internacjonalizacją swojej działalności będzie możliwość osobistych rozmów z przedstawicielami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH. W wydarzeniu wezmą udział pracownicy z ponad 50 krajów. Umożliwi to przedsiębiorcom wzmocnienie relacji biznesowych na poszczególnych rynkach zagranicznych.

Do udziału w PAIH Forum Biznesu zaproszone są również instytucje otoczenia biznesu oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. W wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele ambasad, izb oraz instytucji otoczenia biznesu. Tak zróżnicowane grono uczestników zapewni przedsiębiorcom szeroką wiedzę na temat możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych.

W programie wydarzenia można znaleźć niemal 30 paneli dyskusyjnych o bardzo zróżnicowanej tematyce. Zainteresowani będą mogli posłuchać chociażby o polskim sektorze wodorowym czy transportowym, a także dowiedzieć się o polskich kosmetykach na rynkach zagranicznych oraz zrozumieć istotę certyfikacji Halal na rynkach międzynarodowych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Podczas PAIH Forum Biznesu 2022:

  • poznasz ofertę PAIH i Partnerów Forum, w tym Specjalnych Stref Ekonomicznych, regionów i instytucji rozwoju;
  • spotkasz się z ekspertami PAIH, zarówno z Polski, jak i Zagranicznych Biur Handlowych;
  • weźmiesz udział w warsztatach regionalnych i branżowych;
  • będziesz uczestniczyć w spotkaniach B2B i sesjach networkingowych.

PFB22 zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, partnerami wydarzenia są natomiast PKO Bank Polski i Bank Gospodarstwa Krajowego. Udział w Forum jest całkowicie bezpłatny.

Do zobaczenia już 5 października na PGE Narodowym. Przedsiębiorco, nie czekaj, zarejestruj się!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Przedsiębiorco, nie może Cię tam zabraknąć! - Dziennik Bałtycki

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie