Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy 29.02.2024. Zestawiliśmy dla Ciebie najważniejsze wydarzenia z wczoraj. Zobacz naszą prasówkę

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 28.02. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak wygląda największy bankiet w Polsce! Wspaniała Gala PSB w Kielcach - tysiące gości, tony jedzenia i występ Agnieszki Chylińskiej ”?

Prasówka 29.02: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Tak wygląda największy bankiet w Polsce! Wspaniała Gala PSB w Kielcach - tysiące gości, tony jedzenia i występ Agnieszki Chylińskiej

Jak co roku, z ogromnym rozmachem i gościnnością świętowała sukces Grupa PSB mająca swoją siedzibę w Wełeczu koło Buska-Zdroju. Na bankiet w Kielcach, który odbył się w środę, 28 lutego, zaproszono trzy tysiące gości – partnerów biznesowych. Na scenie i na parkiecie w Targach Kielce była wspaniała zabawa, gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska. Zobaczcie zakulisowe ciekawostki.

Nie przegap promocji!

📢 Wielka gala PSB w Kielcach. Zobacz, kto fotografował się na ściance

Za nami wielka gala Grupy PSB. Firma ma swoją siedzibę w Wełeczu koło Buska-Zdroju, ale swój sukces świętowała hucznym bankietem w Kielcach, który odbył się w środę, 28 lutego. Zaproszono trzy tysiące gości – partnerów biznesowych. Na scenie i na parkiecie w Targach Kielce była wspaniała zabawa, gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska. Na ściance fotografowało się wiele osób. Zobaczcie, kto był.

📢 Mister Studniówki 2024. Oto liderzy głosowania w Świętokrzyskiem. Zobacz zdjęcia

Wybory Miss i Mistera Studniówki to coroczna akcja "Echa Dnia". Znów wybierzemy najpiękniejszą dziewczynę oraz najprzystojniejszego mężczyznę podczas tegorocznych studniówek w regionie świętokrzyskim. O wyniku zdecydują – po połowie głosy jury i głosy czytelników. To już ostatnie dni głosowania. Który z kandydatów jest faworytem Internautów? Zobaczcie liderów rankingu w województwie.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 29.02: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Miss Studniówki 2024. Oto liderki głosowania w Świętokrzyskiem. Która najpiękniejsza? Zobacz zdjęcia

Wybory Miss i Mistera Studniówki to coroczna akcja "Echa Dnia". Znów wybierzemy najpiękniejszą dziewczynę oraz najprzystojniejszego mężczyznę podczas tegorocznych studniówek w regionie świętokrzyskim. O wyniku zdecydują – po połowie głosy jury i głosy czytelników. To już ostatnie dni głosowania. Która z kandydatek jest faworytką Internautów? Zobaczcie liderki rankingu w województwie.

📢 Fortuna Puchar Polski. Kibice Korony Kielce na ćwierćfinałowym meczu z Jagiellonią Białystok. Tak wspierali swój zespół z trybun

Ciekawe i do końca trzymające w napięciu spotkanie obejrzeli w środę kibice Korony Kielce, którzy wybrali się do Białegostoku na ćwierćfinałowy pojedynek Fortuna Pucharu Polski. Korona Kielce przegrała z Jagiellonią Białystok 1:2, tracąc decydującą bramkę w samej końcówce drugiej części dogrywki.

📢 Wybory 2024. Oto drużyna Prawa i Sprawiedliwości na wybory samorządowe, poznaj kandydatów do Rady Miasta Stalowej Woli. Zobacz zdjęcia

Komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości zorganizował w środę prezentację kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

📢 Awantura o grodzisko w Wiślicy. Czy ingerencja w zabytek była zbyt duża?

Remont, do jakiego doszło w obrębie średniowiecznego grodziska w Wiślicy nie spodobał się niektórym internautom. Burmistrz Jarosław Jaworski i wojewódzka konserwator zabytków odpierają zarzuty pod ich adresem.

📢 Uroczyste otwarcie Muzeum Historii Klubu Iskra Kielce. W Hali Legionów na wernisażu było wiele znanych osób związanych z piłką ręczną

Wiele znanych osób, głównie ze świata piłki ręcznej, wzięło udział w uroczystym wernisażu w Hali Legionów w Kielcach. Otwarto Muzeum Historii Klubu Iskra Kielce, w którym znajduje się ponad 600 eksponatów ważnych dla kieleckiej i polskiej piłki ręcznej. To pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Jego otwarcie było prawdziwym świętem.

📢 W Kielcach wręczono odznaki za zasługi dla piłki ręcznej. Otrzymali je między innymi Marek Smolarczyk, Marek Przybylski, Wojciech Zielonko

W środę, 28 lutego, odbył się uroczysty wernisaż w Hali Legionów, podczas którego otwarto Muzeum Historii Klubu Iskra Kielce. Zanim zaprezentowano eksponaty zebrane w muzeum, wręczone zostały odznaki za zasługi dla piłki ręcznej.

📢 Wybory 2024. Trzecia Droga, Polskie Stronnictwo Ludowe i Polska 2050 zaprezentowała kandydatów na radnych Kielc. Zobacz zdjęcia i wideo

Trzecia Droga, czyli koalicja Polskie Stronnictwo Ludowe i Polska 2050 zaprezentowała kandydatów na radnych do Rady Miasta w Kielcach. Wśród nich są przedsiębiorcy, pedagodzy, ekonomiści, przedstawiciele służby zdrowa, działacze społeczni a także obecni radni.

📢 Pogrzeb Urszuli Białobok w Michałowie. Znaną hodowczynię żegnały tłumy

Uroczystości pogrzebowe ku czci Urszuli Białobok, byłej głównej hodowczyni w Stadninie Koni w Michałowie, odbyły się w środę, 28 lutego, w miejscowym kościele parafialnym. W świątyni i na cmentarzu zjawiły się tłumy ludzi - rodzina, mieszkańcy gminy, przedstawiciele władz oraz ludzie związani z hodowlą koni arabskich oraz bydła mlecznego z całej Polski.

📢 Gmina Nowa Dęba. Halina Ordon nie będzie już szefową Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach. Piękne pożegnanie podczas prezentacji albumu

W Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach (powiat tarnobrzeski) zorganizowano w poniedziałek 26 lutego promocję albumu "Nasze rodzime - nasze lasowiackie", będącego fotograficzną retrospekcją z 25 lat działalności Zespołu Ludowego "Cyganianki" oraz Kapeli Ludowej "Lasowiacy". Wydarzenie to było również okazją do pożegnania odchodzącej na emeryturę Haliny Ordon.

📢 Oto horoskop dzienny na czwartek, 29 lutego 2024 roku. Wróżbita Kris zdradza horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek, 29 lutego 2024. Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop i dowiedz się, co czeka Twój znak zodiaku 29.02.2024. Horoskop dzienny na czwartek zdradzi Ci, jaki dzień przed Tobą. Sprawdź!

📢 Wybory 2024. Krzysztof Ołownia oficjalnie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego

W środę, 28 lutego podczas specjalnej konferencji w biurze ostrowieckich parlamentarzystów, oficjalnie przedstawiono Krzysztofa Ołownię jako kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

📢 Wybory 2024. Zbigniew Piątek, kandydat na burmistrza Piekoszowa w środę, 28 lutego zainaugurował kampanię. Zobacz zdjęcia i zapis transmisji

W środę, 28 lutego kandydat na burmistrza Piekoszowa i obecny jego włodarz Zbigniew Piątek zainauguruje kampanie wyborczą. Przedstawi też kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach startujących z jego komitetu wyborczego. Inauguracja rozpocznie się o godzinie 17 w Kinie Piksel w Piekoszowie. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo.

📢 "Ich nowy dom". Kontrowersje w sprawie odbudowy spalonego domu w Suchedniowie. Przez urzędowe procedury wycofały się już dwie firmy

"Ich nowy dom" - akcja świętokrzyskich przedsiębiorców, by odbudować spalony dom dla dwóch rodzin w Suchedniowie, staje pod znakiem zapytania. Firmy budowlane z naszego regionu postanowiły nieodpłatnie wybudować dom dla dwóch poszkodowanych w pożarze rodzin. Wszystko szło sprawnie, zbiórka pieniędzy na umeblowanie i nowe życie szybowała w górę. Ale przez długą procedurę wydawania pozwolenia na budowę, wycofało się już dwóch przedsiębiorców.

📢 Bliźniacy Kamil i Karol Michalak ze Skalbmierza to pierwsi mieszkańcy gminy urodzeni w 2024 roku. Zobacz zdjęcia

Bliźniacy Kamil i Karol Michalak ze Skalbmierza to pierwsi mieszkańcy gminy urodzeni w 2024 roku. Przedstawiciele samorządu złożyli wizytę niemowlętom i ich rodzicom. Przekazali też list gratulacyjny, kwiaty i upominki.

📢 Tarnobrzeg. Była prezes upadłego Banku Spółdzielczego w Grębowie pozostanie w areszcie. Dlaczego sąd nie uwzględnił jej wniosku?

W środę, 28 lutego dokończyła składanie wyjaśnień 70-letnia Janina K. - była prezes Banku Spółdzielczego w Grębowie, jedna z oskarżonych w procesie dotyczącym wielomilionowych przekrętów bankowych, które doprowadziły do upadku banku. Na kolejnym terminie kobieta ma odpowiadać na pytania stron. Czego można się spodziewać?

📢 W Kielcach rozpoczęły się Targi Grupy PSB. Tysiące gości, wspaniałe nowinki budowlane oraz znany restaurator Mateusz Gessler

W środę, 28 lutego w Targach Kielce rozpoczęły się dwudniowe 22. Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. To jedna z najważniejszych imprez dla branży budowlanej z całej Polski, w której udział bierze ponad 5 tysięcy partnerów PSB i dostawców tej grupy. Wieczorem odbędzie się wielka gala, której gwiazdą będzie Agnieszka Chylińska. Zobaczcie zdjęcia i film.

📢 Gdzie najczęściej dochodziło do wypadków w Świętokrzyskiem? Oto najniebezpieczniejsze miejsca

Ranking powiatów, w których w 2023 roku najczęściej dochodziło do wypadków drogowych. Dane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wskaźnik liczby wypadków w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców.

📢 Wybory samorządowe 2024. Komitet Radom dla Mieszkańców przedstawił swoje "jedynki" do Rady Miejskiej

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Komitet Wyborczy Wyborców Radom dla Mieszkańców przedstawił swoje "jedynki" w poszczególnych okręgach do Rady Miejskiej. Kandydatem tego komitetu na prezydenta Radomia jest Marta Ratuszyńska.

📢 Leandro Rossi z Radomiaka Radom rozegrał 350 spotkań w zielonych barwach. Jubileusz miał miejsce w Grodzisku Wielkopolskim

Leandro Rossi swój 350. występ w barwach Radomiaka Radom zanotował w Grodzisku Wielkopolskim, kiedy to w 90. minucie meczu z Wartą Poznań pojawił się na murawie. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

📢 Tak było na imprezie w Lux Clubie w Brzozowej. Wystąpił Bonus RPK. Zobacz zdjęcia

Bonus RPK wystąpił w sobotę, 24 lutego w Lux Clubie w Brzozowej. Zobaczcie zdjęcia z zabawy.

📢 Trwa budowa wiaduktu na ulicy Żeromskiego w Radomiu. Rosną filary i przyczółki. Zobaczcie zdjęcia

Na placu budowy nowych wiaduktów łączących ulicę Żeromskiego i Lubelską w Radomiu wre robota. Trwa budowa przyczółków i filarów nowej konstrukcji.

📢 Trzy magiczne zapachy, dzięki którym każdy mężczyzna będzie twój! Sprawdź perfumy, które zawrócą w głowie facetowi

Zakochana kobieta jest w stanie wiele zrobić, by zdobyć uwagę i przychylność wybranego mężczyzny. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na uwodzenie od wieków są perfumy. Obecnie na rynku ich wybór jest ogromny. Po jakie sięgnąć, by nie tylko ładnie pachniały, ale przede wszystkim zadziałały na mężczyznę? Podpowiadamy trzy zapachy i przykładowe perfumy z ich użyciem.

📢 Trzeci dzień na planie serialu "Ojciec Mateusz" w Sandomierzu. Policyjny pościg na Rynku. Zobaczcie zdjęcia

W Sandomierzu trwają zdjęcia do kolejnych odcinków popularnego serialu o księdzu detektywie - Ojcu Mateuszu. W środę, 28 lutego na planie można było zobaczyć odtwórców głównych ról. Był policyjny pościg na Rynku i… Zobacz co się działo na zdjęciach.

📢 Piękne hostessy na targach Grupy PSB w Kielcach. Przyciągały wzrok. Zobacz zdjęcia

W Targach Kielce w środę, 28 lutego i czwartek, 29 lutego już po raz 22. odbywają się targi Grupy PSB. Swoją ofertę prezentuje ponad 300 wystawców. Nie brakuje też pięknych hostess, które zdecydowanie są ozdobą tego wydarzenia. Zobaczcie je w galerii zdjęć.

📢 Klub Iskra Kielce prosi miasto o pieniądze. Chodzi o 7,5 miliona złotych dla drużyny Industria Kielce. Co na to władze Kielc?

Z kieleckim radnymi i prezydentem Kielc Bogdanem Wentą spotkał się we wtorek zarząd Iskry Kielce na czele z prezes Magdaleną Szczukiewicz. Spotkanie dotyczyło aktualnej sytuacji klubu i przyszłości drużyny występującej jako Industria Kielce.

📢 Złote Gody w Promnie. Była msza w intencji małżonków, medale i poczęstunek dla jubilatów

Dziewięć par z gminy Promna świętowało wspólnie 50-lecie małżeństwa. Z okazji Złotych Godów zostali odznaczeni specjalnymi medalami. W kościele parafialnym w Promnie została odprawiona msza w ich intencji, a później wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany w Zakaładzie Aktywności Zawodowej w Adamowie.

📢 Samorządowiec Roku 2023 w powiecie starachowickim. Marzena Bernat i Mirosław Seweryn najlepszymi włodarzami, Tomasz Ziewiec radnym

We wtorek, 27 lutego, w Grand Hotelu w Kielcach odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie „Echa Dnia” Samorządowiec Roku 2023. Tytuł najlepszego włodarza w powiecie starachowickim otrzymali Marzena Bernat, wójt Gminy Brody oraz Mirosław Seweryn, wójt Gminy Mirzec. Najskuteczniejszym radnym w powiecie został Tomasz Ziewiec, radny Rady Gminy Pawłów.

📢 Parafianie z Przysuchy wzięli udział w pierwszym spacerze z kijkami. Dotarli do sanktuarium w Skrzyńsku

Pierwszy raz parafianie w Przysusze, przy kościele pod wezwaniem świętego Jana Nepomucena wyruszyli na spacer z kijkami. Impreza tak się spodobała, że będzie kolejny spacer.

📢 Samorządowiec Roku 2023 w powiecie włoszczowskim. Grzegorz Dziubek, Tadeusz Piekarski, Jarosław Dominik i Małgorzata Gusta nagrodzeni

We wtorek, 27 lutego, w Grand Hotelu w Kielcach odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie „Echa Dnia” Samorządowiec Roku 2023. Tytuł najlepszego włodarza w powiecie włoszczowskim otrzymali: Grzegorz Dziubek – burmistrz Miasta i Gminy Włoszczowa, Tadeusz Piekarski, wójt Gminy Secemin i Jarosław Dominik, wójt Gminy Radków. Najskuteczniejszą radną w powiecie została Małgorzata Gusta, radna Rady Powiatu Włoszczowskiego.

📢 Samorządowiec Roku 2023 w powiecie staszowskim. Marcin Adamczyk najlepszym włodarzem, a Tomasz Otrębski najskuteczniejszym radnym

We wtorek, 27 lutego, w Grand Hotelu w Kielcach odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie „Echa Dnia” Samorządowiec Roku 2023. Tytuł najlepszego włodarza w powiecie staszowskim otrzymał Marcin Adamczyk, burmistrz Miasta i Gminy Bogoria. Najskuteczniejszym radnym w powiecie został Tomasz Otrębski z Rady Miasta i Gminy Staszów.

📢 Oto oryginalne imiona dla dziewczynek. W województwie mazowieckim mało kto je nadaje, są piękne i wyjątkowe!

Jakie imiona dla dzieci w 2023 wybierali rodzice? Czy mieszkańcy województwa mazowieckiego zaskoczyli wyborem imion dla swoich pociech? Mamy dla Was listę najmniej popularnych imion nadanych dzieciom w regionie w 2023 roku. Każde z nich otrzymało tylko dwoje dzieci. Sprawdź listę najbardziej oryginalnych imion żeńskich w 2023 roku.

📢 Wybory 2024. Wiktor Kowalski, kandydat na burmistrza Łopuszno bez tajemnic. Śpiewa, maluje, jest żołnierzem

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Na echodnia.eu. prezentujemy kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów każdego miasta i gminy w regionie. Dziś Wiktor Kowalski, kandydat na burmistrza miasta i gminy Łopuszno w nadchodzących wyborach.

📢 Wybory 2024. Kandydatka na prezydentkę Kielc Agata Wojda przedstawiła plan na ożywienie centrum miasta. Zapis transmisji z konferencji

Rewitalizacja centrum Kielc i przeniesienie działań Kieleckiego Parku Technologicznej na ulicę Sienkiewicza zapowiada Agata Wojda, kandydatka na prezydenta Kielc z Koalicji Obywatelskiej. Swoje pomysły przedstawiła w środę, 28 lutego na konferencji prasowej przed budynkiem przy ulicy Sienkiewicza 76, który kilka lat temu zyskał tytuł najbrzydszego budynku w Polsce.

📢 Te imiona dla chłopców są naprawdę oryginalne. W województwie mazowieckim prawie nikt ich nie wybiera. Szukasz imienia dla syna? Sprawdź

Imiona dla dzieci 2023. Czy mieszkańcy województwa mazowieckiego zaskoczyli wyborem imion dla swoich dzieci? Mamy dla Was listę najmniej popularnych imion nadanych chłopcom w regionie w 2023 roku. Każde z nich otrzymało tylko dwoje dzieci. Sprawdź listę najmniej popularnych imion męskich w 2023 roku.

📢 Wybory 2024. Burmistrz Piekoszowa Zbigniew Piątek przedstawił swoich kandydatów na radnych. Zobacz kto wystartuje

Burmistrz Piekoszowa i kandydat na to stanowisko w nadchodzących wyborach samorządowych Zbigniew Piątek przedstawił kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego wyborców Zbigniewa Piątka.

📢 Świętokrzyski Kongres Ekonomii Społecznej we Włoszczowie. 140 uczestników z 50 organizacji pozarządowych. Zobaczcie zdjęcia

W Światowym Dniu Organizacji Pozarządowych Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zorganizował we Włoszczowie wydarzenie ekspercie dla świętokrzyskich organizacji pozarządowych.

📢 Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Włoszczowa na półmetku zebrań sprawozdawczych. Zobaczcie zdjęcia i wideo

Połowa jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Włoszczowa przeprowadziła już zebrania sprawozdawcze za 2023 rok. Zgodnie ze statutem, każda jednostka OSP zobowiązana jest zwołać raz w roku walne zebranie sprawozdawcze. Podczas zebrań strażacy dokonują podsumowania i oceny wyników swojej pracy a także kreślą plany na rok bieżący.

📢 Wybory 2024. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło listy kandydatów na radnych Radomia. Jest wiele znanych osób

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiła listy swoich kandydatów do Rady Miejskiej Radomia. Znalazło się wiele znanych nazwisk, są radni kończącej się kadencji, ale też nowe osoby.

📢 Mieszkańcy Włoszczowy chcą likwidacji punktu utylizacji. Pod apelem podpisało się ponad 3 tysiące osób. Zobaczcie zdjęcia i wideo

Mieszkańcy Włoszczowy chcą likwidacji działającego w mieście od lat 70. XX wieku punktu pozyskiwania i przeładunku surowców utylizacyjnych. Pod apelem podpisało się 3185 osób.

📢 Dowcipy, dużo selfie, komplementy i dobra zabawa. Kulisy gali Laur Samorządowy i Samorządowiec Roku 2023. Zobacz zdjęcia

Po eleganckiej gali Laur Samorządowy i Samorządowiec Roku 2023, gdzie wybrano najlepszych radnych i włodarzy nadszedł czas na nieco mniej oficjalne rozmowy i dobrą zabawę przy sutym bufecie. Zaproszeni goście w tym roku wyjątkowo mocno skupili się na robieniu sobie zdjęć i filmików, by publikować je w mediach społecznościowych. Nie zabrakło też zabawnych przypadków i osobistych żarcików prosto ze sceny. Zobaczcie zdjęcia z kulis.

📢 Piłka ręczna. Skrzydłowy Industrii Kielce Arkadiusz Moryto: Mnie się upiekło, Szymonowi chyba nie. Ten dzień jest dla nas bardzo trudny

Piłkarze ręczni Industrii Kielce w czwartek, 29 lutego, w Hali Legionów, zagrają ważny mecz Ligi Mistrzów z Kolstad Handball. Początek tego pojedynku o godzinie 18.45. Podopieczni Talanta Dujszebajewa zagrają poważnie osłabieni. W poniedziałek do licznego grona kontuzjowanych dołączył Szymon Sićko. Doznał urazu w wyjazdowym spotkaniu z Gwardią Opole.

📢 Świetlica wiejska w Woli Zagojskiej już otwarta. Mieszkańcy długo się o nią starali

W piątek, 9 lutego w Woli Zagojskiej Dolnej uroczyście otwarto nowo wybudowaną świetlicę wiejską. Było to ogromne marzenie mieszkańców dwóch miejscowości - Woli Zagojskiej Dolnej oraz Woli Zagojskiej Górnej.

📢 Oto horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 roku. Wróżbita Kris zdradza horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024. Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop i dowiedz się, co czeka Twój znak zodiaku 28.02.2024. Horoskop dzienny na środę zdradzi Ci, jaki dzień przed Tobą. Sprawdź!

📢 Strażak z Buska-Zdroju przeszedł na emeryturę. W komendzie odbyła się uroczystość

W piątek, 23 lutego, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju miała miejsce uroczysta zbiórka związana z przejściem na emeryturę aspiranta sztabowego Roberta Walaska, zastępcę dowódcy zmiany.

📢 Oto Samorządowcy Roku 2023 w Świętokrzyskiem. Najlepszy Zbigniew Janik, wójt gminy Gnojno. Zobacz zdjęcia z gali

Zbigniew Janik, wójt gminy Gnojno w powiecie buskim otrzymał tytuł Samorządowca Roku 2023 w województwie świętokrzyskim. Drugie miejsce zajął Paweł Zagaja, burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn, a trzecie wójt gminy Waśniów Krzysztof Gajewski. Z kolei najwyżej ocenionym radnym został radny Rady Miasta Kielce Kamil Suchański. Najlepiej ocenianym Członkiem Zarządu Województwa Świętokrzyskiego została wicemarszałek Renata Janik. We wtorek, 27 lutego, w Grand Hotelu w Kielcach odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie „Echa Dnia” Samorządowiec Roku 2023. Zobaczcie zdjęcia z gali.

📢 Laur Samorządowca dla najbardziej zasłużonych w Świętokrzyskiem. Poznaj laureatów nagrody

Po raz pierwszy przyznaliśmy wyjątkową nagrodę, Laur Samorządowca, dla najbardziej zasłużonych na rzecz rozwoju małej ojczyzny. Poznaj świętokrzyskich samorządowców, którzy zostali wyróżnieni za podjęte decyzje oraz zrealizowane zadania w trakcie całej 5-letniej kadencji.

📢 Powstaje sklep Bricomarché w Tarnobrzegu. Franczyzowy supermarket typu dom i ogród zostanie otwarty wiosną

Należąca do Grupy Muszkieterów sieć marketów budowlanych Bricomarché otworzy sklep w Tarnobrzegu. Będzie to franczyzowy supermarket typu "dom i ogród" w dobrze znanym mieszkańcom miejscu. Obiekt niebawem zmieni szyld, klientów zaprosi na zakupy już tej wiosny.

📢 Piłkarze Korony Kielce byli oblegani przez fanów po meczu z Legią Warszawa. Pozowali do zdjęć, rozdawali autografy. Zobacz kulisy spotkania

Wracamy jeszcze do niezwykle emocjonującego meczu Korony Kielce z Legią Warszawa w 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Emocjonujący pojedynek na Suzuki Arenie zakończył się remisem 3:3. A my mamy jeszcze dla Was wyjątkowe zdjęcia piłkarzy Korony z kibicami po końcowym gwizdku arbitra Szymona Marciniaka z Płocka.

📢 Wybory samorządowe 2024. Artur Standowicz kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Radomia

Artur Standowicz, były wicewojewoda Mazowsza powalczy o urząd prezydenta Radomia, jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości. - Mamy pomysły, wiemy co zrobić i z tymi pomysłami idziemy do wyborów. Już niebawem będziemy zapraszać mieszkańców na spotkania, żeby rozmawiać i zaprezentować to, co chcemy zrobić dla Radomia - mówi Artur Standowicz.

📢 Poznaj swojego dzielnicowego w Stalowej Woli i powiecie. Kto pełni służbę? To on może ci pomóc. Zobacz zdjęcia

Dzielnicowy to policjant, który doskonale zna dzielnice i osiedla, na których mieszkamy, a także najmniejsze miejscowości. To on nam pomoże w problemach, dlatego warto wiedzieć, do kogo zwrócić się o pomoc. Poznajcie dzielnicowych działających w Stalowej Woli oraz gminach powiatu stalowowolskiego. Każdy z nich na najbliższe pół roku ma nowe plany do zrealizowania na poszczególnych osiedlach. Jakie?

📢 W Sandomierzu podpisano umowę z wykonawcą na budowę Lwowskiej Bis. To będzie ogromne przedsięwzięcie. Zobacz zdjęcia i film

  • To bardzo ważny dzień dla Sandomierza i mieszkańców naszego miasta – powiedział w murach Zamku Królewskiego Marcin Marzec, burmistrz Królewskiego Miasta, podczas podpisania umowy na budowę Lwowskiej Bis. Na realizację zadania wykonawca ma 46 miesięcy.

📢 Wybory 2024. Łukasz Gondek, kandydat na burmistrza Szydłowa bez tajemnic. Zakochany w rodzinie i straży pożarnej

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Na echodnia.eu prezentujemy kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów każdego miasta i gminy w regionie. Dziś Łukasz Gondek, kandydat na burmistrza Szydłowa w nadchodzących wyborach.

📢 Busko nostalgicznie. Buski Dom Kultury na starych zdjęciach. Zobaczcie

Buskie Samorządowe Centrum Kultury jest jedną z najprężniej działających instytucji kultury na Ponidziu. A jak buski Dom Kultury wyglądał kiedyś? Co działo się w środku? Tego możemy dowiedzieć się ze zdjęć Piotra Kalety zamieszczonych na stronie buskonostalgicznie.pl, którą prowadzi buskowianin Wojtek P. Kowalczyk.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż we Włoszczowie i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. We Włoszczowie i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Wielki powrót Multikina w Galerii Korona w Kielcach. Po awarii i zalaniu wodą jest jak nowe i zaprasza na premierę. Zobaczcie film

Minęły trzy tygodnie od awarii rury w Galerii Korona w Kielcach. Pod wodą znalazł się jeden poziom, w tym Multikino, które musiało zawiesić swoją działalność na czas remontu. Teraz powraca i pierwsze seanse obejrzymy już w piątek, 1 marca. Zobaczcie film.

📢 Na osiedlu Północ w Połańcu powstanie nowoczesne przedszkole. Ruszyła budowa

We wtorek 27 lutego na osiedlu Północ w Połańcu miało miejsce oficjalne przekazanie placu budowy pod nowoczesne przedszkole. Placówka będzie dostępna dla dzieci już w przyszłym roku.

📢 Dużo usterek wykrytych na nowym stadionie Oskara Przysucha. Inwestycja ma być poprawiona

Zalegająca woda w części pomieszczeń stadionu, widoczne szerokie szczeliny w ścianach, zacieki – to i wiele innych usterek wykryto na nowym stadionie Oskara Przysucha. Inwestycja ma być poprawiona do 30 kwietnia.

📢 Forum Samorządu Regionu Świętokrzyskiego. Ciekawe dyskusje na ważne tematy. Oglądaj zapis transmisji

We wtorek, 27 lutego w Grand Hotelu w Kielcach odbyło się Forum Samorządu Regionu Świętokrzyskiego. Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji.

📢 Faustyna Woś z Ostrowca Świętokrzyskiego świętowała swoje setne urodziny. Jubilatkę odwiedził wiceprezydent miasta

W Ostrowcu Świętokrzyskim setne urodziny obchodziła pani Faustyna Woś. Jubileusz obchodziła w gronie najbliższych. Z życzeniami przybył wiceprezydent miasta, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

📢 Wybory samorządowe 2024. Aleksandra Klubińska ogłosiła start na burmistrza Koprzywnicy. Zobacz, kto ją popiera i kandyduje do Rady Miejskiej

Aleksandra Klubińska, obecna burmistrz Koprzywnicy zainaugurowała swój start na stanowisko burmistrza miasta i gminy Koprzywnica. Zaprezentowała także swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Koprzywnicy.

📢 Najstarsza mieszkanka Podkarpacia skończyła 109 lat! Pani Anna Winiarska dostała piękny bukiet kwiatów

Urodziła się 23 lutego 1915 roku w Hucie Gogołowskiej (powiat strzyżowski), gdzie mieszka do dziś, więc kilka dni temu pani Anna Winiarska świętowała 109. urodziny! Według portalu najstarsipolacy.pl jest obecnie najstarszą osobą żyjącą na Podkarpaciu i jedną z najstarszych w historii mieszkających na tym terenie.

📢 Protest rolników na węźle drogowym w Jedlance w gminie Jedlińsk. Ekspresowa "siódemka" była zablokowana

Protestujący rolnicy zablokowali we wtorek, 27 lutego węzeł drogowy na ekspresowej siódemce w miejscowości Jedlanka w gminie Jedlińsk. Blokada trwała do godziny 16.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Opatowie. Zobacz, ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Opatowie i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Rolnicy z powiatu kieleckiego protestowali w Kostomłotach Drugich. Blokowali krajową „74". Były utrudnienia

We wtorek, 27 lutego o godzinie 11 rozpoczął się protest rolników z powiatu kieleckiego. Ciągniki wjechały na drogę krajową numer 74 w Kostomłotach Drugich w gminie Miedziana Góra. Protest trwał do godziny 15.

📢 Wmurowano kamień węgielny pod budowę M Park Pionki. Będzie w nim aż 17 sklepów

Rozpoczęła się zasadnicza część prac przy budowie M Park Pionki. W kompleksie handlowo – usługowym o powierzchni ponad hektara będzie 17 sklepów.

📢 Osoby noszące te imiona piją najwięcej alkoholu. Ci ludzie najczęściej zaglądają do kieliszka. Zobacz znaczenie twojego imienia

Osoby o tych imionach najczęściej sięgają po alkohol. Według ezoteryków to, jakie imię nosimy, odpowiada za wiele cech charakteru. Możemy się dowiedzieć również, kto ma skłonność do picia alkoholu, a zestawienie powstało na podstawie znaczenia księgi imion. Oto osoby, które najczęściej piją alkohol.

📢 Komitet wyborczy prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka Razem dla Tarnobrzega odsłania karty. Oto wszyscy kandydaci na radnych. Sprawdź

Jako pierwszy w Tarnobrzegu swoją wyborczą talię kart wyłożył na stół Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Bożka Razem dla Tarnobrzega, który w wyborach samorządowych wystawi 29 kandydatów na radnych miejskich. W tym gronie są obecni radni, ale także osoby nowe, które dotąd nie miały z samorządem nic wspólnego.

📢 Show kibiców na meczu Enea Czarni Radom - PSG Stal Nysa. Byłeś na trybunach? Poszukaj się na zdjęciach! Część 2

Ale show kibiców na meczu Enea Czarni Radom - PSG Stal Nysa! Na trybunach Radomskiego Centrum Sportu pojawiło się kilka tysięcy fanów, którzy cieszyli się z wygranej Wojskowych 3:1 - byłeś wśród nich? Poszukaj się na naszych zdjęciach. Oto część druga zdjęć z poniedziałkowego meczu.

📢 Kibice na meczu Enea Czarni Radom - PSG Stal Nysa w PlusLidze. Mnóstwo fanów! Znajdź się na zdjęciach

W poniedziałkowy wieczór mnóstwo kibiców stawiło się w hali Radomskiego Centrum Sportu na meczu Plus Ligi. Enea Czarni Radom wygrali 3:1 z PSG Stalą Nysa. To efekt między innymi akcji budowania frekwencji jaką robił Robert Prygiel.

📢 Gorąca debata o Airport City na sesji w Radomiu. Miasto ma rachunek do zapłacenia za budowę lotniska

Działania na rzecz rozwoju lotniska w Radomiu i informacja na temat tak zwanego „Airport City” była jednym z tematów poniedziałkowej sesji Rady Miasta Radomia. Radni dowiedzieli się, że do 2040 roku miasto musi zapłacić około 300 milionów złotych z tytułu budowy obiektów lotniskowych.

📢 Wybory 2024. Trzecia Droga, koalicja Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 pokazała w Kielcach kandydatów. Zobacz film i zdjęcia

W poniedziałek 26 lutego oficjalnie ogłoszono kandydatów Trzeciej Drogi, czyli koalicji Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni, którzy zawalczą o miejsca w Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Wśród nich jest wielu bardzo znanych ludzi ze świata kultury, polityki czy samorządu. O tym, że Trzecia Droga ma duży apetyt na wygraną mówił podczas konferencji europoseł i szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świętokrzyskiem Adam Jarubas.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Końskich i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Końskich i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w powiecie kieleckim. Zobacz, ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W powiecie kieleckim jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Jędrzejowie i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Jędrzejowie i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Burzą kultowy salon samochodowy w Kielcach. W jego miejscu powstanie kaskadowy apartamentowiec. Zobacz zdjęcia

Rozpoczęło się burzenie kultowego salonu Rita Motors przy alei Solidarności i Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kielcach. Po uporządkowaniu terenu powstanie tu dwusegmentowy wieżowiec. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Gangsterzy poszukiwani przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu. Działali w zorganizowanych grupach przestępczych. Zobacz rysopisy

Ci gangsterzy ścigani są artykułu 258 Kodeksu Karnego przez Komendę Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu. Sprawdź aktualne listy gończe. Może kogoś rozpoznasz? Jeśli tak, powiadom organy ścigania. Te osoby mogą być niebezpieczne!

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Kielcach. Zobacz, ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Kielcach jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Staszowie i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Staszowie i powiecie staszowskich jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Skarżysku i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Skarżysku i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Wybory 2024. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło listy kandydatów na radnych Kielc. Jest wiele znanych osób

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiła listy swoich kandydatów do Rady Miasta w Kielcach. Znalazło się wiele znanych nazwisk. Na ponowne kandydowanie znalazło się większość obecnych radnych.

📢 "Ojciec Mateusz" wrócił na plan do Sandomierza. W poniedziałek 26 lutego ekipa pracowała na ulicy Mariackiej i na Rynku. Zdjęcia i film

Aktorzy i statyści rozpoczęli w poniedziałek, 26 lutego w Sandomierzu zdjęcia do kolejnych odcinków popularnego serialu "Ojciec Mateusz”. Serialowa ekipa w Sandomierzu będzie gościła do piątkowego popołudnia. Na planie w ciągu kilku dni pokaże się czołówka serialowych aktorów. Nie zabraknie także gości.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Starachowicach i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Starachowicach i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów na sprzedaż.

📢 Domy na sprzedaż w Lipsku i powiecie lipskim. Zobacz, jak wyglądają. Jakie są ich ceny?

W powiecie lipskim nie brakuje domów na sprzedaż. Przygotowaliśmy zestawienie nieruchomości. Sprawdź, ile trzeba zapłacić, by stać się posiadaczem domu. Prezentujemy je od najtańszego do najdroższego. Dane pochodzą z serwisu OTODOM.PL.

📢 Oto najtańsze domy na sprzedaż w Ostrowcu i powiecie. Zobacz ile trzeba za nie zapłacić i jak wyglądają

Dom z ogrodem to marzenie niejednej osoby. W Ostrowcu i powiecie jest wiele nieruchomości na sprzedaż. Zobaczcie ceny i zdjęcia domów, które można tu kupić.

📢 Stefania Kaczmarska z Połańca świętowała setne urodziny. Były prezenty i życzenia

W piątek 23 lutego pani Stefania Kaczmarska z Połańca świętowała setne urodziny. Z tej okazji odwiedzili ją przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Połaniec z burmistrzem Jackiem Nowakiem na czele.

📢 Najsłynniejsza Polka w Hollywood, kielczanka Dagmara Domińczyk z prestiżową nagrodą Amerykańskiej Gildii Aktorów SAG AWARDS 2024

Od lat gra u boku największych hollywoodzkich gwiazd. Pochodząca z Kielc Dagmara Domińczyk, najbardziej znana Polka w Hollywood może cieszyć się z kolejnego wielkiego sukcesu! Ona oraz aktorzy grający z nią w serialu "Sukcesja" zdobyli tytuł Najlepszego zespołu aktorskiego w serialu dramatycznym na gali SAG Awards 2024.

📢 Ale emocje! Kibice na meczu Korona Kielce - Legia Warszawa. Działo się na trybunach! Kibicowaliście? Zobaczcie zdjęcia - część 3

W niedzielę 25 lutego Korona Kielce zremisowała u siebie z Legią Warszawa w meczu PKO BP Ekstraklasy. Emocje były na boisku i na trybunach. Byliście na tym spotkaniu? Zobaczcie trzecią część zdjęć!

📢 Korona Kielce - Legia Warszawa w PKO BP Ekstraklasa. Szaleństwo na trybunach! Byłeś? Szukaj się na zdjęciach

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa był prawdziwym hitem. Spotkanie 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy skończyło się remisem 3:3 i trzymało w napięciu do końca, atmosfera na trybunach była niesamowita. Prawdziwe szaleństwo. Oto druga galeria zdjęć kibiców z tego meczu - teraz z trybun.

📢 XII Rekreacyjny Bieg Zimowy dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego i bieg w szortach Yeti Run. Byłeś? Znajdź się na zdjęciach!

W Tarnobrzegu w iście wiosennej aurze rozegrano w niedzielę XII Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego połączony wspólnym startem z charytatywnym biegiem Yeti Run na budowę dziecięcego hospicjum. Impreza cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. Uczestnicy pokonali ponad 10 kilometrów, niektórzy tylko w samych szortach. Na koniec chętni wskoczyli do zimnej wody.

📢 Wiosna na giełda w Miedzianej Górze. Zapełniła się autami na sprzedaż. Co oferowano?

Na samochodowej giełdzie w miedzianej Górze w niedzielę, 25 lutego nie było ani aut luksusowych, ani tak zwanych rupieci. Najwięcej było samochodów, które można zaliczyć do tak zwanej przeciętnej półki cenowej. Królowały oczywiście auta niemieckie, ale japońskich też nie brakowało.

📢 Zimowe Jezioro Aniołów. Weszli o świcie do Jeziora Tarnobrzeskiego, zbierając pieniądze na Hospicyjny Dom Aniołków. Zobacz zdjęcia

Kilkaset osób głównie z Podkarpacia, kilku powiatów świętokrzyskich i lubelskich, o świcie w niedzielę 25 lutego przy dźwiękach muzyki trzymając się za ręce weszło do Jeziora Tarnobrzeskiego w Tarnobrzegu. To kolejna, tym razem zimowa odsłona Jeziora Aniołów, akcji charytatywnej mającej na celu zbiórkę funduszy na dokończenie budowy Hospicyjnego Domu Aniołków w Skowierzynie (powiat stalowowolski), czyli hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci.

📢 Kobieca Twarz Regionu - prześlij swoje zgłoszenie już dziś! Czekają wspaniałe nagrody, a wśród nich piękne samochody Toyota Aygo X

Z okazji Dnia Kobiet tworzymy wielką galerię mieszkanek naszego regionu. 8 marca ich zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. W trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety Dojrzałe - zostaną przyznane tytuły Kobiecej Twarzy Regionu. Laureatki z każdego miasta i powiatu otrzymają zaproszenia na wyjątkowe wydarzenie - Forum Kobiecości. Czekają na nie także wspaniałe nagrody, a wśród nich trzy samochody Toyota Aygo X!

📢 Domy na sprzedaż w Przysusze i powiecie przysuskim. Zobacz, jak wyglądają. Jakie są ich ceny?

W powiecie przysuskim nie brakuje domów na sprzedaż. Przygotowaliśmy zestawienie nieruchomości. Sprawdź, ile trzeba zapłacić, by stać się posiadaczem przytulnego gniazdka lub pięknej posiadłości. Prezentujemy je od najtańszego do najdroższego. Dane pochodzą z serwisu OTODOM.PL.

📢 Pogrzeb Eweliny Bień w Iwaniskach. Mnóstwo ludzi żegnało zmarłą, byłą radną Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Rodzina, przyjaciele, koledzy i znajomi pożegnali w środę, 21 lutego Ewelinę Bień, działaczkę społeczną i byłą radną Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Pogrzeb odbył się w Iwaniskach.

📢 Matura próbna 2023 matematyka. Zobacz arkusz pytań i odpowiedzi. Sprawdź czy już jesteś przygotowany do egzaminu z matematyki

Trwa Próbna matura z "Echem Dnia" 2023. Drugi dzień to egzamin z matematyki na poziomie podstawowym, który rozpoczął się w szkołach w regionie radomskim o godzinie 8 w środę, 15 marca. Maturzyści sprawdzą swoją wiedzę i stan przygotowań do prawdziwej, majowej matury, która będzie się różniła od egzaminów w poprzednich latach. O godzinie 11 w tym artykule opublikujemy arkusz pytań oraz odpowiedzi matury próbnej 2023 z matematyki.

📢 Oto dzielnicowi w Nisku i gminach powiatu niżańskiego. Znasz swojego? To on może ci pomóc. Zdjęcia i numery telefonów

Dzielnicowy to policjant, który doskonale zna dzielnice i osiedla, na których mieszkamy, a także najmniejsze miejscowości. To on nam pomoże w problemach, dlatego warto wiedzieć, do kogo zwrócić się o pomoc. Poznajcie dzielnicowych działających gminach powiatu niżańskiego.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia