Puszcza Niepołomice 0 - 0 GKS Jastrzębie

0 1 połowa

GKS Jastrzębie

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Remis w Niepołomicach. Puszcza i GKS dopisują po punkcie do ligowej tabeli.

• Niemczycki zdecydowanie bohaterem tego meczu. Świetnie poradził sobie z próbą Wróbla!

• Jeszcze Embalo w miejsce Sitka. Komplet zmian wykorzystany.

• Szczęch za Aliego. Może on coś wskóra?

• Dopiero druga kartka w meczu. Ukarany Uwakwe.

• Żytek marnuje okazję na gola. Czyżby miało być 0:0 jak w Legnicy?

• Na końcówkę szansę dostaje Uwakwe. Zmienił Serafina.

• Norkowski za Mroza.

• Kamil Adamek wszedł za Jadacha.

• Wowczenkę zmienił Nowak.

• Strzały z obu stron, ale strzały albo niecelne, albo przewidywalne. Nadal mamy 0:0. Za chwilę nastąpią zmiany.

• W odpowiedzi Szczepaniak. Też ładnie i też bez powodzenia. Drazik wybił do boku.

• Niemczycki! Bardzo dobra interwencja po trudnym strzale Gojnego. To mogła być bramka dla GKS-u

• Puszcza nie ma problemu z dojściem do szesnastki. Problem ma z oddaniem celnych strzałów.

• Szczepaniak psuje to, co wypracował aktywny Sitek. Strzał zablokowany.

• Sędzia wznowił mecz. Druga połowa rozpoczęta.

• Kartkę przed przerwą dostał Rafał Adamek.

• Pierwsza połowa dobiegła końca. Okazji było wiele, ale goli ani jednego. 0:0

• Słaba próba Sitka. Powinien był lepiej uderzyć po podaniu od Szczepaniaka.

• Mamy koncert w obijaniu bramki. Była poprzeczka, był słupek, to teraz jest i drugi słupek. Niecelnie uderzył Stępień.

• ADAMEK! Piłkarz GKS-u marnuje jeszcze lepszą okazję. W sytuacji 1 na 1 trafił w... słupek.

• Strzał Adamka głową. Nad bramką.

• Jeden z zawodników gości ucierpiał w walce o piłkę. Przerwa na pomoc medyczną.

• Ależ blisko gola dla Puszczy. Żytek obił poprzeczkę!

• Niemczycki na razie broni bez zarzutu. Tym razem wyprzedził Mroza.

• Początek jest spokojny. Pierwsze minuty upłynęły na "badaniu" się. A strzał Bartkowa okazał się niecelny.

• Sezon w Niepołomicach oficjalnie rozpoczęty. Wybrzmiał pierwszy gwizdek.

• Ławka GKS: Pawełek, Bojdys, Liszka, Mazurkiewicz, Skórecki, Szczęch, Norkowski, Kamil Adamek.

• Ławka Puszczy: Górski, Bąk, Uwakwe, Żurek, Widejko, Embalo, Nowak, Furtak, Sajdak.

• Nowy sezon rozpoczyna się dzisiaj również w Niepołomicach! Na start Puszcza kontra silny w zeszłej edycji GKS 1962 Jastrzębie.