12 kolejka Tymex LO. Sobotnie emocje na pięciu stadionach

Sylwester Szymczak
Powiślanka w Grójcu będzie bronić fotela lidera
Powiślanka w Grójcu będzie bronić fotela lidera archiwum
W sobotę na pięciu obiektach rozgrywane będą mecze Tymex Ligi Okręgowej. Wyniki będziemy uzupełniać na bieżąco.

Młodzik 18 Radom - Radomiak II Radom 3:4 ,
Bramki: K. Żyła 6, Michalski 54, 67 - Rhuan 9,Świdzikowski 56, Snoczyński 62, Cele 86
Młodzik: K. Lutek - F. Janik, M. Molga, B. Marcinkiewicz, F. Chyra, K. Pionka, K. Michalski, A. Rogowski, H. Grzmiel, D. Leśniewski, K. Żyła
Radomiak: Koptas - Markiewicz, Świdzikowski, Grotek, Grudziński - Bogusz, Nowakowski, Cele, Rhuan, Snopczynski, Pankowski.

Mazowsze Grójec -Powiślanka Lipsko 3:1, ,
Bramki: Rakoczy 5, 20, Sobczak 87 z karnego - Nogaj 23
Mazowsze: Filewski - Gałka, Wierzbicki, Złoch, Prasek, Hurmenov, Sobczak, Ostrowski, derewicz, Tarwacki, Rakoczy.
Powiślanka: Maik - Zięba, Cieciura (25 Spyra), Bzikot, Bąk (70 Król), Bajor, Spychaj, Mikołajek, Chorab, Nogaj, Chudyba,
Gospodarze objęli prowadzenie już w 5 min. W 20 minucie grójczanie już 2:0, a chwilę później goście zdobyli kontaktową bramkę. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Damian Rakoczy. Po przerwie goście gonili wynik, jednak w końcówce grójczanie podwyższyli rezultat po rzucie karnym.

Proch Pionki - Drogowiec Jedlińsk 0:0,
Proch: Wnukowski – Fusiek, Szczepański, Domagała, Kołodziej, Starck (79. Wojdak), Wąsik, M. Kołodziej, D. Dąbrowski (63. Piasek), Wrochna, Gil.
Drogowiec: Samb - Lech, Kobza (83. Nowakowski), Mortka, Rabiański (56. Dobosz), Rdzanek, Woźniak, Midziołek (46. Nowocień), Kharchuk, Wnuk, Zenik (76. Maj).
Obie drużyny w tabeli dzieli przepaść, ale w pierwszej połowie na boisku nie było tego widać. W 12 minucie świetną okazję mieli goście, ale Zenik strzelił wprost w bramkarza. Proch dzielnie sobie radził z przeciwnikiem i do przerwy gole nie padły. Mimo sporej przewagi gości po przerwie, wynik się nie zmienił i można mówić o dużej niespodziance.

Polonia Iłża - LKS Promna 0:3 (0:0) ,
Polonia: Jurczak - Gryczka, Prokopczyk, Godzisz, Wojtyniak - Cheda, Wątorski - Kaczmarczyk, Niewczas, Skuza - Turczyk
Do przerwy żadna z drużyn nie potrafiła trafić do siatki. W drugiej połowie bardzo słabo zagrali gospodarze i Promna wykorzystała swoje okazje.

Oronka Orońsko - KS Warka 0:2 (0:1)
Bramki: Puzianowski 30, 75.