2 liga. Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2.

Fragment meczu, Olimpia - Radomiak.
Fragment meczu, Olimpia - Radomiak. radomiak.pl
W meczu 14 kolejki drugiej ligi, Olimpia Elbląg przegrała 1:2 z Radomiakiem Radom.

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2 (0:2),
0:1 Rossi Leandro 17, 0:2 Peter Mazan 34, 1:2 Damian Szuprytowski 71.

Olimpia: Tułowiecki - Lewandowski, Wenger, Szuprytowski, Korkliniewski, Kurbiel (66 Kołosow), Stępień, Ressel (88 Wieliczko), Szmydt (46' Lisiecki), Bojas, Kop-Ostrowski.

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany, Jabłoński (89 Stróżka), Wolak (65 Filipowicz), Colina, Mazan (71 Rolinc), Brągiel, Leandro (66 Agu).

Żółte kartki: Jakubik, Jabłoński, Colina (Radomiak), Stępień (Olimpia).

Sędzia: Maciej Pełka (Piła)

W 17 minucie po indywidualnej akcji prowadzenie dla Radomiaka uzyskał strzałem z około 16 metrów, Rossi Leandro.
Na 2:0 podwyższył w 34 minucie Peter Mazan strzałem głową po otrzymaniu podania od Dariusza Brągiela.
W 71 minucie strzałem z rzutu wolnego gola dla gospodarzy Damian Szuprytowski.