2. liga. Radomiak przegrał 1:3 ze Zniczem w Pruszkowie

radomiak.pl
W meczu 12 kolejki drugiej ligi, Radomiak Radom przegrał 1:3 ze Zniczem w Pruszkowie. Była to pierwsza porażka naszego zespołu w tym sezonie.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:1 (1:1),
1:0 Bartłomiej Faliszewski 14, 1:1 Rossi Leandro 45, 2:1 Maciej Machalski 74, 3:1 Mateusz Strejewski 90.

Znicz: Misztal - Tarnowski, Długołęcki, Klepczarek, Budek - Machalski, Faliszewski (80 Stryjewski), Smoliński, Kubicki (87 Włodyka), Włodarczyk, Podliński (75 Sobków).

Radomiak: Adamczyk - Jakubik (80 Jabłoński), Klabnik, Świdzikowski, Hodowany - Cupriak, Bemba, Wolak (82 Filipowicz), Mazan (64 Stanisławski), Brągiel (73 Kowalczyk), Leandro.

Radomiak tradycyjnie już zaczął mecz ... od straty gola. W 14 minucie strzałem z 16 metrów Filipa Adamczyka pokonał Bartłomiej Faliszewski.
Po stracie gola, Radomiak zaczął gonić wynik. Wyrównanie padło dopiero w 45 minucie, kiedy po zagraniu Petera Mazana do Rossi Leandro, ten drugi pokonał Piotra Misztala.

Losy meczu rozstrzygnęły się w 72 minucie, kiedy za zagranie piłki ręką poza polem karnym przez naszego bramkarza Filipa Adamczyka ujrzał czerwoną kartkę. Na boisku pojawił się Kacper Kowalczyk.
Do piłki ustawionej na 17 metrze podszedł Maciej Machalski mierzonym strzałem pokonał naszego rezerwowego bramkarza. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
Wynik meczu ustalił w 90 minucie, Mateusz Stryjewski strzałem z 18 metrów.