2. liga. Radomiak Radom - Elana Toruń 2:0. Zapis relacji na zywo z meczu 29. kolejki piłkarskiej drugiej ligi

Michał Nowak
Fragment meczu Radomiak Radom - Elana Toruń.
Fragment meczu Radomiak Radom - Elana Toruń. Joanna Gołąbek
W meczu 29. kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom wygrał u siebie 2:0 z Elaną Toruń. Poniżej zapis relacji na żywo z tego spotkania!

Radomiak Radom - Elana Toruń 2:0 (0:0)
Bramki: Makowski 54, Mikita 79.
Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Klabnik, Grudniewski, Jakubik, Banasiak (72 Mikita), Makowski (82 Filipowicz), Kaput (90+1 Winsztal), Karwot, Sokół (75 Rolinc), Leandro.
Elana: Nowak - Andrzejewski, Kołodziejski, Onsorge, Górka, Errasti (46 Lenartowski), Wołkowicz (82 Ciechański), Stryjewski (46 Zagórski), Stefanowicz (90 Jóźwicki), Kościelniak, Kozłowski.
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Żółte kartki: Karwot, Wawszczyk - Errasti, Andrzejewski, Stefanowicz.
Widzów: 4072.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

90+3' KONIEC MECZU! Radomiak Radom dzięki wygranej nad Elaną robi milowy krok do pierwszej ligi!
90+2' niedokładna centra Winsztala
90' co najmniej cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie
87' Leandro w polu karnym, podawał do Mikity, ale zrobił to niedokładnie
84' Radomiak dąży do kolejnego gola! Tym razem próba Rolinca, ale tylko rożny dla gospodarzy
79' GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Co za akcja Mikity! Zabrał się z piłką w okolicy linii środkowej, pognał w kierunku bramki rywali, minął obrońców i pewnym strzałem pokonał Nowaka!
76' Kościelniak wpadł w pole karne, ale sędzia ostatecznie odgwizduje faul w ofensywie
74' ładny i mocny strzał Makowskiego z dystansu i kolejna dziś dobra interwencja Nowaka
72' znów próbował Kozłowski i łapie Haluch
70' Sokół niecelnie, ale wcześniej był spalony
68' ależ groźnie pod bramką zielonych! Strata Leandro przed własnym polem karnym, dośrodkowanie Górki wprost na głowę Kozłowskiego. Znakomicie jednak interweniuje Haluch!
67' ciekawa akcja Radomiaka. Efektowne odegranie piętą Makowskiego do Jakubika, ale strzał tego drugiego zbyt lekki i do tego niecelny
63' dogranie z boku boiska wzdłuż linii, ale piąstkuje Haluch
61' dzisiejsze spotkanie ogląda komplet nieco ponad czterech tysięcy widzów!
60' zieloni grają mądrze nie dopuszczając rywali pod własne pole karne
54' GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dogranie Banasiaka z głębi pola, Klabnik zgrywa głową, a Makowski efektownym strzałem z woleja pokonuje Nowaka!
51' Makowski wpadł w pole karne, ale piłka po rykoszecie opuściła plac gry. Na spalonym jeszcze Sokół
50' tymczasem mamy już dla Was porcję zdjęć z pierwszej połowy tego spotkania! Reszta - obszerna galeria - wkrótce!

46' gramy! Zaczął Radomiak

45+1' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45' co najmniej minutę dłużej potrwa pierwsza połowa
43' z prawej strony dośrodkował Jakubik wprost na głowę Sokoła. Strzał napastnika Radomiaka broni jednak Nowak!
42' centra Banasiaka z rożnego i niecelny strzał Sokoła
41' Leandro z okolic linii pola karnego i piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
40' z dystansu próbował Karwot, piłka odbiła się przed Nowakiem, ale golkiper Elany jednak złapał futbolówkę
39' dośrodkowanie z lewej strony w pole karne i w dobrej sytuacji znalazł się Kozłowski. Jego strzał broni jednak nogą Haluch! Było groźnie
36' nieodpowiedzialne zachowanie Karwota. Najpierw strata, a potem zawodnik Radomiaka ratował się faulem tuż przed polem karnym. Strzał Wołkowicza z wolnego jednak trafia w mur
35' znów Banasiak próbował z dystansu. Ponownie jednak dobrze interweniuje Nowak
34' drybling Sokoła z lewej strony boiska, ale podanie do jednego z kolegów z drużyny niecelne i nie było zagrożenia w tej akcji
31' Jakubik z dystansu, ale niecelnie
26' Leandro zakręcił obrońcami z prawej strony pola karnego, uderzył na bramkę ale łapie golkiper Elany
23' sektorówkę z napisem "Nie ma drugiego takiego Hrabiego" pokazali właśnie kibice Radomiaka. To hołd dla Zdzisława Radulskiego, legendy zielonych, który został nagrodzony owacją
20' kolejna okazja dla zielonych. Zamieszanie pod bramką Elany, ale strzał Makowskiego blokowany
18' Jakubik indywidualnie, ale zbyt długo holował tę piłkę
15' strzela Banasiak, ale znów broni Nowak. Wcześniej jednak jeden z zawodników Radomiaka był na spalonym
10' ostre wejście Klabnika przy linii bocznej, ale arbiter na razie nie pokazał kartek. Daje też pograć zawodnikom
9' indywidualnie Makowski, podbiegł na 20 metr, ale uderzenie zbyt lekkie i bez problemów radzi sobie z nim Nowak
8' jak na razie to Radomiak prowadzi grę
5' od pierwszych minut gorąca atmosfera na stadionie
3' ależ szansa dla Radomiaka już na samym początku! Banasiak w doskonałej sytuacji trafia jednak w bramkarza! To powinien być gol
1' gramy! Zaczęła Elana