2. liga. Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0:0. Zapis relacji na żywo z meczu 27. kolejki piłkarskiej drugiej ligi

Michał Nowak
Fragment meczu Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik.
Fragment meczu Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik. Tadeusz Klocek
W meczu 27. kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom zremisował u siebie z ROW-em 1964 Rybnik 0:0. Poniżej zapis relacji na żywo z tego spotkania.

Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0:0
Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Świdzikowski, Klabnik, Grudniewski, Karwot (80 Mazan), Kaput, Makowski (63 Mikita), Luz (63 Sokół), Banasiak, Leandro.
ROW: Rosa - Jaroszewski, Wasiluk (33 Spratek), Krotofil, Kunat (84 Koleczko), Jary, Koch (55 Rostkowski), Szkatuła, Bojdys, Brychlik, Giełażyn (76 Mazurek).
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Żółte kartki: Mazan - Szkatuła, Kunat.
Widzów: 3203.

90+3' KONIEC MECZU
90' co najmniej 3 minuty doliczone przez sędziego
88' Banasiak z rzutu wolnego, ale zbyt lekko i ponownie piłka w rękach Rosy
84' i znowu Rosa! Tym razem golkiper ROW-u efektownie broni strzał głową Świdzikowskiego
83' kolejne uderzenie z dystansu gospodarzy - tym razem Banasiak - i znów broni Rosa
82' zamieszanie w polu karnym, radomianie sugerują sędziemu, że jeden z zawodników ROW-u zagrał ręką. Arbiter jednak pozostał niewzruszony
80' na boisku pojawił się powracający po długiej i ciężkiej kontuzji Mazan!
79' Bojdys głową, ale niecelnie
76' rzut wolny dla Radomiaka. Strzał Banasiaka zablokowany. Ostatnie minuty niezbyt ciekawe
68' Karwot w pola karne do Mikity, ale ten w dobrej sytuacji zdecydował się na strzał, choć wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłoby podanie do jednego z kolegów
65' Kunat z powietrza, ale bardzo niecelnie
61' Makowski zdecydował się na strzał z dystansu i było bardzo blisko! Świetne uderzenie pomocnika Radomiaka i z trudem broni Rosa
59' wprowadzony niedawno na boisko Rostkowski bliski pokonania Halucha. Dalej jednak bez bramek
58' Leandro strzela i... trafia w Makowskiego
52' centrostrzał Kocha i łapie Haluch
50' mocny strzał Makowskiego i broni Rosa
49' dośrodkowanie Wawszczyka do Leandro, ten złożył się efektownie do tego strzału, ale przestrzelił
46' oba zespoły bez zmian w składach. GRAMY! Zaczął ROW

*w przerwie mamy dla Was kilkanaście zdjęć z dzisiejszego meczu - odnośnik poniżej!

2. liga. Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0:0. Zapis relacji...

45' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45' dużo zamieszania w polu karnym ROW-u! Ostatecznie piłka nie wpadła jednak do siatki po strzale Luza
40' przechwyt Banasiaka w środku pola! Podanie otrzymał Leandro, przełożył piłkę na drugą nogę i mocno uderzył. Dobrze broni jednak Rosa
35' było groźnie! Dobre dośrodkowanie Banasiaka z rzutu rożnego i "szczupakiem" próbował Świdzikowski - niecelnie
29' rajd Leandro w środku pola i Brazylijczyk ostro faulowany
28' zieloni wreszcie się przebudzili
27' rzut wolny dla gospodarzy. Makowski trafia w poprzeczkę! Dobitka Świdzikowskiego niecelna
25' świetne podanie Karwota do Leandro, ale jego uderzenie zablokowane. Sporo zamieszania w polu karnym
24' pierwszy celny strzał Radomiaka w tym meczu. Makowski po ziemi, ale lekko i łapie bez problemów Rosa
23' Luz próbował z dystansu, ale piłka minęła słupek. Było jednak bliżej niż w drugiej minucie
20' indywidualna akcja Leandro. Brazylijczyk wpadł w pole karne, ale nie ma nawet rzutu rożnego
16' nie jest to jak dotąd porywające widowisko...
15' centra Luza na głowę Klabnika, ale strzał lekki i niecelny
15' rzut wolny dla Radomiaka. Bez zagrożenia po dośrodkowaniu Banasiaka
12' dość nieoczekiwanie to goście prowadzą jak na razie grę. Brakuje jednak klarownych sytuacji
9' sporo niedokładności po stronie Radomiaka w pierwszych minutach
7' jak na razie to ROW częściej gości na połowie zielonych
4' dośrodkowanie Jaroszewskiego z rzutu wolnego i piąstkuje Haluch
2' strzał Luza i... piłka ląduje na aucie
2' Radomiak po raz pierwszy zagościł w polu karnym rywala
1' GRAMY! Zaczął Radomiak