2 liga. Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:0.

W.Ł
Radomiak przegrał 0:1 z Wisłą w Puławach.
Radomiak przegrał 0:1 z Wisłą w Puławach. Joanna Gołąbek
W meczu 16 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Wisła Puławy pokonała 1:0 Radomiaka Radom.rad

Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:0 (0:0), Alen Ploj 84.

Wisła: Madejski - Smektała, Szymankiewicz (55 Popiołek), Pożak (90 Brzeski), Hirsz (62 Ploj), Sedlewski, Sulkowski, Maksymiuk, Poznański, Murawski, Zulciak (68 Darmochwał).

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany (90 Winsztal), Wolak (71 Filipowicz), Colina (73 Bemba), Brągiel, Jabłoński (78 Stanisławski), Mazan, Leandro.

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).

W pierwszej połowie, w 43 minucie, po strzale głową Rossi Leandro, bramkarz Wisły sparował Sebastian Madejski piłkę na poprzeczkę i złapał piłkę na linii bramkowej.
W 45 minucie, strzał Jakuba Smektały obronił w znakomitym stylu Hubert Gostomski.
Po zmianie stron, w 55 minucie bramkarz Wisły wygrał kolejny pojedynek z Rossi Leandro.
W 78 minucie po strzale Dariusza Brągiela, bramkarz Sebastian Madejski sparował piłkę na poprzeczkę.

W 84 minucie po kontrze i zagraniu Jakuba Smektały wzdłuż pola karnego, na długim słupku akcję zamknął Alen Ploj i wpakował piłkę do siatki.