Zamknij

Echo Dnia

30-latek zniszczył boisko sportowe w Solcu nad Wisłą. Mężczyzna już trafił w ręce policji (ZDJĘCIA)

Boisko A - klasowej Wisły Solec zostało kompletnie zniszczone. O sprawie pisaliśmy w poniedziałek. Kierowca Audi wjechał przed południem na boisko i

archiwum prywatne

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/8] Poprzednie Następne

30-latek zniszczył boisko sportowe w Solcu nad Wisłą. Mężczyzna już trafił w ręce policji (ZDJĘCIA)

Boisko A - klasowej Wisły Solec zostało kompletnie zniszczone. O sprawie pisaliśmy w poniedziałek. Kierowca Audi wjechał przed południem na boisko i kompletnie rozjechał murawę. Policja bardzo szybko znalazła sprawcę. To 30-letni mieszkaniec pobliskiej Wólki.

Długo nie trwało ustalenie tożsamości domorosłego driftera, który zdewastował boisko GKSu Wisły Solec. Przypomnijmy, że do sytuacji doszło w ostatni poniedziałek, 11 stycznia. Kierowca audi A6 wjechał na boisko i kompletnie zniszczył murawę. Wszystko widzieli świadkowie, a także zarejestrowały kamery. Te ostatnie okazały się bardzo cenne przy ustalaniu tożsamości sprawcy.

Okazał się nim 30-letni mieszkaniec pobliskiej Wólki. Mężczyzna został już zatrzymany i odpowie za swój czyn przed sądem. - W ostatnim czasie wandale wielokrotnie uszkadzali nam siatki bramek a murawa w przeciągu ostatnich pięciu lat została zniszczona po raz trzeci. Tym razem nie ujdzie to na sucho - możemy przeczytać na fanpage Wisły Solec na Facebooku.

Warto dodać, że zarówno zarząd klubu, jak i burmistrz Miasta i Gminy Solec nad Wisłą postawili za priorytet zatrzymanie i doprowadzenie do ukarania wandala. - Serdeczne podziękowania dla policji w Lipsku za szybką i skuteczną akcję, oraz dla władz i sympatyków GKS Wisła za zaangażowanie i pomoc w ujęciu sprawcy. Udowodniliście po raz kolejny, że nie tylko wynik sportowy jest ważny, ale wykazujecie również troskę o mienie i majątek klubu - mówi Marek Szymczyk, burmistrz Solca nad Wisłą.

To już nie pierwszy przypadek w ostatnim czasie, gdy piszemy o zniszczonym obiekcie sportowym. Niedawno ktoś jeździł autem po boisku w Rudzie Wielkiej, a kilka dni temu ktoś zniszczył piłkochwyty w Głuchowie. Jeszcze innym razem w Radomiu skradziono bramki z boiska przy ulicy Sandomierskiej.

‼️ Sprawca zatrzymany ‼️

Długo nie trwało ustalenie tożsamości delikwenta którego widzieli świadkowie jak również...

Opublikowany przez GKS Wisła Solec Środa, 13 stycznia 2021

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy