4. liga. KS Warka wysoko przegrał na wyjeździe w Piasecznie

SzS
Trener KS Warka, Łukasz Wiśnik
Trener KS Warka, Łukasz Wiśnik Sylwester Szymczak
Piłkarze MKS Piaseczno podejmują w sobotę ekipę beniaminka, KS Warka. Faworytem pojedynku byli gospodarze.

MKS Piaseczno - KS Warka 6:1 (5:0)

Bramki: Obłuski 4, 6, 21, 40, samobójcza 32, Pawłowski 51 - Vogtman 82 z karnego
Warka: Przepiórka - Bylak, Szydło (46 Malinowski), Staros (46 Lenarczyk), Majewski (46 Mińkowski), Vogtman (84 Gołąbek), Pacholski, Witan, Zieliński (64 Seremak), Lewecki, Stefański (79 Górecki)

Piaseczno to jeden z faworytów do awansu, ale zespół MKS źle rozpoczął nowy sezon. Warka pojechała sprawić niespodziankę. Niestety szybko Zbigniew Obłuski okradł przyjezdnych z marzeń. Były napastnik Pilicy Białobrzegi i Broni Radom już po 20 minutach mógł pochwalić się hattrickiem. Kolejną bramkę dołożył jeszcze przed przerwą. Po 45 minutach gospodarze prowadzili już 5:0, a bezradna ekipa z Warki mogła jedynie po przerwie powalczyć, aby nie skończyło się wielką kompromotacją. Trener Warki dokonał w przerwie aż czterech zmian.
Gospodarze po zmianie stron już nie forsowali sił, kontrolowali wynik, zdobyli szóstą bramkę i dali się wybiegać ekipę gości. Dopiero w końcówce Maksymilian Vogtman zmniejszył rozmiary porażki. Gola zdobył po rzucie karnym.