4 liga. Proch Pionki jedzie do stolicy na bój beniaminków

SzS
Proch zagra z Unią w Warszawie
Proch zagra z Unią w Warszawie Sylwester Szymczak
Sporo emocji czeka nas w najbliższą sobotę w czwartej lidze. Proch Pionki jedzie do Unii Warszawa i na porażkę nie może sobie pozwolić.

W ostatniej kolejce pionkowianie po szalonym meczu przegrali z Błonianką Błonie 4:5. Proch prowadził do przerwy 2:0 i szkoda, że nie zdołał wywalczyć choćby remisu. Pod koniec tego spotkania najpierw czerwoną kartkę zobaczył Michał Łukaszuk, a potem drugą żółtą otrzymał na ławce trener Robert Rogala i obu nie zobaczymy w najbliższym meczu. W sobotę o godz. 14.30 Proch na wyjeździe zagra z Unią Warszawa,która co prawda jest na ostatnim miejscu, ale gra coraz lepiej. Źle zaczęła ten sezon, ale w ostatnich dwóch meczach zaskoczyła pokonując Józefovię 1:0 i remisując z faworytem, MKS PIaseczno 2:2.

- Mieliśmy pomysł na Błoniankę, chcieliśmy przeczekać napór gości na początku drugiej połowy, ale rywal nie pozwolił nam na zbyt wiele. Zwłaszcza po przerwie widać było świetną jakość w grze przeciwnika. Musimy przeanalizować na spokojnie ten mecz, podnieść głowę i powalczyć o dobry wynik z Unią w Warszawie - powiedział po ostatnim meczu trener pionkowskich piłkarzy, Robert Rogala.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani