4. liga. Świetny mecz i zwycięstwo Broni w Mszczonowie

SzS
Dużo było walki w Mszczonowie.
Dużo było walki w Mszczonowie. Sylwester Szymczak
Piłkarze Broni Radom wygrali na boisku dotychczasowego wicelidera, Mszczonowianki Mszczonów. Na tym boisku nigdy nie wygrali, a w sobotę radomianie zagrali charakternie, ambitnie i zasłużenie wywieźli komplet punktów.

Mszczonowianka Mszczonów - Broń Radom 2:3 (1:2)
Bramki: Chukwuemeka 29, Cudny 60 - Nowosielski 20, Imiela 45, 90.
Broń: Kula - Korcz, Wojciech Kupiec, Grunt, Wicik, Nogaj (70. Leśniewski), Sala (85. Wiktor Kupiec), Imiela, Nowosielski (90. Dobosz), Putin (79. Obłuski), Czarnecki.
Mszczonowianka: Stawiarski - Worach, Cudny (71. Pociech), Gregorowicz, Janik, Marciniak, Chukwuemeka, Wójcik, Gliński, Sosnowski, Dylewski (78. Koziarski).

- W historii kilku występów na stadionie w Mszczonowie, nigdy tutaj nie wygraliśmy dlatego cieszymy się, że wreszcie nas się to udało. Zespół pokazał wielki charakter i determinacje i jestem z nich bardzo dumny mówił po meczu trener Broni, Artur Kupiec.

Przed przerwą mecz był wyrównany, zarówno Broń jak i gospodarze mieli po dwie dogodne okazje, których nie wykorzystali. W 20 minucie po rzucie wolnym, Piotr Nowosielski idealnie trafił do siatki. Radość trwała krótko, bo w 29 minucie po rozegraniu rzutu rożnego Tony Chukwuemeka trafił na 1:1.
Kiedy zbliżała się przerwa, Przemysław Nogaj z prawej strony dośrodkował i Adam Imiela zamykając akcję na drugim słupku, trafił do siatki.

Drugą połowę lepiej zaczęła grając z wiatrem Broń, ale w 60 minucie radomska obrona kilkoma podaniami została wręcz rozmontowana i Piotr Cudny trafił do siatki.
Broń atakowała, ale w 80 minucie sędzia podyktował rzut karny. Michał Kula pewnie obronił strzał Marcina Gregorowicza. To jeszcze mocniej zmobilizowało gości do ataków. W 90 minucie gospodarze w zamieszaniu źle wybili piłkę, dopadł do niej Imiela i idealnie z 18 metrów po ziemi trafił do siatki.