4. liga. Udane zakończenie KS Warka w Warszawie

SzS
Warka wygrała w Warszawie
Warka wygrała w Warszawie Sylwester Szymczak
Piłkarze czwartoligowego KS Warka, na zakończenie rundy jesiennej, wygrali ważny mecz z Unią w Warszawie.

Unia Warszawa - KS Warka 1:3 (0:1)

Bramki: Pacholski 17, Witan 51, Vogtman 74

Warka: Sładkowski - Lenarczyk, Mińkowski, Bylak (85 Górecki), Vogtman (83 Gołabek), Staros (73 Malinowski), Pacholski (70 Seremak), Witan, Zieliński (60 Majewski), Stefański, Lewecki (85 Szydło)

Piłkarze z Warki zdawali sobie sprawę, że na wyjeździe z Unią nie będzie im łatwo. Mimo to od pierwszych minut zaskoczyli gospodarzy dobrą grą. Po ładnej akcji w 17 minucie, Paweł Pacholski znalazł się sam na sam z golkiperem Unii i pewnym strzałem trafił na 0:1. Jeszcze przed przerwą warczanie mieli dwie dogodne okazje, a również Unia mogła wyrównać.
Tuż po zmianie stron, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Grzegorz Witan dołożył głowę i podwyższył rezultat. w 74 minucie Maksymilian Vogtman popisał sie ładnym strzałem z 20 metrów i było 0:3. Trener Łukasz Wiśnik mógł dokonać kilku zmian, a w końcówce ambitnie grająca Unia zdobyła honorową bramkę.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani