95. Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Seniorów. W niedzielę kolejne szanse medalowe reprezentantów ZTE Radom

Dawid Żebrowski (z prawej) brązowy medalista mistrzostw Polski.
W niedzielę, trzeci i ostatni dzień mistrzostw Polski w lekkoatletyce. Wszyscy kibice w Radomiu ostrzą sobie apetyty na finał biegu na 200 metrów kobiet z aktualną mistrzynią Polski, reprezentantką ZTE - Martyną Kotwiłą.

Program minutowy niedzielnych 95. Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski (w nawiasach starty reprezentantów ZTE Radom)

Godzina 13.15 - rzut dyskiem kobiet finał

Mistrzynią Polski została Daria Zabawska z AZS UMCS Lublin z wynikiem 59.71 metra.

Godzina 13.30 - skok o tyczce kobiet finał

Mistrzynią Polski została Kamila Przybyła z Zawiszy Bydgoszcz.

Godzina 14.10 - skok w dal kobiet finał

Mistrzynią Polski została Joanna Kuryło z AZS Wrocław z wynikiem 6.29 metra.

Godzina 15.05 - rzut młotem mężczyzn finał
Mistrzem Polski został Paweł Fajdek z Agrosu Zamość.

Godzina 15.00 - 200 metrów kobiet finał (Martyna Kotwiła)

Martyna Kotwiła zajęła siódme miejsce. Biegła z kontuzją. Szkoda, dzielnie walczyła.
Mistrzynią Polski została Marlena Gola z Podlasie Białystok.

Godzina 15.10 - 200 metrów mężczyzn finał

Mistrzem Polski został Dominik Kopeć z Agrosu Zamość z wynikiem 20.88 sekundy.

Godzina 16.15 - 1500 metrów kobiet finał
Mistrzynią Polski została Sofia Ennaoui z AZS UMCS Lublin.

Godzina 16.05 - skok w dal mężczyzn finał
Mistrzem Polski został Tomasz Jaszczuk z AZS AWF Katowice.

Godzina 16.20 - pchnięcie kulą mężczyzn finał
Mistrzem Polski został Konrad Bukowiecki z AZS Olsztyn.

Godzina 16.25 - 1500 metrów mężczyzn finał

Mistrzem Polski został Marcin Lewandowski z Zawiszy Bydgoszcz. 14 miejsce zajął Mateusz Kaczor z ZTE Radom.

Godzina 16.35 - 110 metrów przez płotki mężczyzn finał)

Dawid Żebrowski z ZTE Radom zajął trzecie miejsce. Mistrzem Polski został Damian Czykier z Podlasia Białystok.

Godzina 16.50 - 100 metrów przez płotki kobiet finał

Mistrzynią Polski została Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin.

Godzina 17.10 4x400 metrów mężczyzn finał (Robert Mnich, Jakub Smoliński, Bartłomiej Czajkowski, Krzysztof Turski)