A.J English wraca do Hydrotrucku Radom. To spore wzmocnienie na nowy sezon!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
A.J English wraca do Radomia Facebook/Hydrotruck
Albert Jay English będzie zawodnikiem Hydrotrucku Radom - poinformował o tym klub na swoim facebookowym profilu. W przeszłości zawodnik ten grał już w Radomiu i spisywał się bardzo dobrze.

Hydrotruck oficjalnie rozpoczął budowę zespołu na nowy sezon.
English do Radomia przyjechał w lutym 2018 roku. Wówczas zastąpił w zespole Kevina Puntera, który przeniósł się do Grecji. English ma 28 lat. Zanim przyjechał do Radomia, reprezentował niemiecki Fraport Skyliners, a wcześniej Enel Brindisi. Ma 191 cm wzrostu, jest szybki, zwinny i bardzo lubi zdobywać punkty. Jest strzelcem, ale lubi także podawać i kreować pozycje kolegom z drużyny. Warto przypomnieć, że jego ojcem jest A.J. English, były gracz NBA, reprezentujący przez dwa sezony barwy Washington Bullets, a potem wielu znanych klubów europejskich. W 2019 roku był zawodnikiem Legii Warszawa, potem jego dalszy rozwój zahamowała kontuzja. Jesienią będzie zwarty, zdrowy i gotowy, aby powalczyć z radomską drużyną o punkty.
- Znamy człowieka i interesujemy się nim od pewnego czasu. Miał do nas już przyjść do nas kilka miesięcy, ale po kontuzji nie był dobrze przygotowany i razem doszliśmy do wniosku, że zagra jak tylko będzie gotowy. Teraz jest w pełni zdrów, ale musi wrócić do rytmu meczowego. Czasu jest sporo i liczę na to, że będzie bardzo dużym wzmocnieniem - powiedział nam Piotr Kardaś, prezes Hydrotrucku.

Wideo

Dodaj ogłoszenie