Anna Niedziałek, farmaceutka z Radomia w gronie laureatów...

  Anna Niedziałek, farmaceutka z Radomia w gronie laureatów Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny

  wit

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  W środę 10 - lutego, w przeddzień Światowego Dnia Chorego w Filharmonii Narodowej w Warszawie już po raz czwarty wręczono Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2015.
  Anna Niedziałek, farmaceutka z Radomia w gronie laureatów Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny
  Wyróżnienia których organizatorem jest Fundacja Anioły Farmacji i Anioły Medycyny cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pacjentów. Przyznawane wyróżnienia są najszlachetniejszą formą podziękowania i wdzięczności, jaką pacjenci mogą okazać swoim medycznym i farmaceutycznym opiekunom.

  Nagrody otrzymało dziesięciu farmaceutów i dziesięciu lekarzy, na których swoje głosy oddawali pacjenci z całego kraju. Wśród laureatów w kategorii farmaceuta nie zabrakło reprezentantki naszego regionu - Anny Niedziałek, z apteki przy ulicy Komandosów 4 w Radomiu.

  Panią Annę doceniono między innymi za „wysoki profesjonalizm, kulturę osobistą i pogodę ducha, wrażliwość na sprawy drugiego człowieka i ogromną cierpliwość do pacjentów”.

  - Zawsze zależało mi, aby moja apteka była miejscem misyjnym, żeby od wejścia czuło się, że została stworzona z troski o pacjenta. Nie mogę się doczekać dnia, kiedy zarządzanie przejmie moja córka, a ja po ćwierć wieku znów poczuję się „zwykłym” farmaceutą. Pacjentowi trzeba poświęcić tyle czasu, ile on potrzebuje i to najbardziej lubię w swoim zawodzie. Wielu pacjentów stało się moimi znajomymi, znam ich rodziny. Nie wyobrażam sobie innego życia – powiedziała Anna Niedziałek.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo