Anna Niedziałek, farmaceutka z Radomia w gronie laureatów...

  Anna Niedziałek, farmaceutka z Radomia w gronie laureatów Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny

  wit

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  W środę 10 - lutego, w przeddzień Światowego Dnia Chorego w Filharmonii Narodowej w Warszawie już po raz czwarty wręczono Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2015.
  Anna Niedziałek, farmaceutka z Radomia w gronie laureatów Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny
  Wyróżnienia których organizatorem jest Fundacja Anioły Farmacji i Anioły Medycyny cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pacjentów. Przyznawane wyróżnienia są najszlachetniejszą formą podziękowania i wdzięczności, jaką pacjenci mogą okazać swoim medycznym i farmaceutycznym opiekunom.

  Nagrody otrzymało dziesięciu farmaceutów i dziesięciu lekarzy, na których swoje głosy oddawali pacjenci z całego kraju. Wśród laureatów w kategorii farmaceuta nie zabrakło reprezentantki naszego regionu - Anny Niedziałek, z apteki przy ulicy Komandosów 4 w Radomiu.

  Panią Annę doceniono między innymi za „wysoki profesjonalizm, kulturę osobistą i pogodę ducha, wrażliwość na sprawy drugiego człowieka i ogromną cierpliwość do pacjentów”.

  - Zawsze zależało mi, aby moja apteka była miejscem misyjnym, żeby od wejścia czuło się, że została stworzona z troski o pacjenta. Nie mogę się doczekać dnia, kiedy zarządzanie przejmie moja córka, a ja po ćwierć wieku znów poczuję się „zwykłym” farmaceutą. Pacjentowi trzeba poświęcić tyle czasu, ile on potrzebuje i to najbardziej lubię w swoim zawodzie. Wielu pacjentów stało się moimi znajomymi, znam ich rodziny. Nie wyobrażam sobie innego życia – powiedziała Anna Niedziałek.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo