Armenia - Polska 1:6. Gol Rafała Wolskiego, wychowanka klubu Jastrząb Głowaczów

Rafał Wolski w meczu z Armenią strzelił ostatniego szóstego gola dla reprezentacji Polski. Łaczy nas piłka
W przedostatniej kolejce grupy E eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski rozgromiła na wyjeździe Armenię 6:1, prowadząc do przerwy 3:1 i jest już o krok od awansu na turniej, który w przyszłym roku odbędzie się w Rosji. Trzy gole strzelił Robert Lewandowski. Tym samym kapitan "Biało-czerwonych" z 50 trafieniami został najlepszym strzelcem reprezentacji Polski w historii, wyprzedzając Włodzimierza Lubańskiego. Wynik meczu ustalił w 89 minucie Rafał Wolski, wychowanek Uczniowskiego Klubu Sportowego Jastrząb Głowaczów, obecnie piłkarz Lechii Gdańsk.

W przedostatniej kolejce grupy E eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski rozgromiła na wyjeździe Armenię 6-1 (3-1) i jest już o krok od awansu na turniej, który w przyszłym roku odbędzie się w Rosji. Trzy gole w dzisiejszym spotkaniu zdobył Robert Lewandowski. Tym samym kapitan "Biało-czerwonych" z 50 trafieniami został najlepszym strzelcem reprezentacji Polski w historii, wyprzedzając Włodzimierza Lubańskiego. W 89 minucie Rafał Wolski w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się najlepiej i mocnym strzałem dobił Armenię. Całą akcję zainicjował Jakub Błaszczykowski.

Rafał Wolski, wychowanek UKS Jastrząb Głowaczów pojawił się na boisku w 72 minucie, zmieniając Kamila Grosickiego. Z doliczonym czasem gry na boisku przebywał równo 20 minut.

Armenia - Polska 1:6 (1:3)

Howhannes Hambardzumjan 39 - Kamil Grosicki 2, Robert Lewandowski 18, 25, 64, Jakub Błaszczykowski 58, Rafał Wolski 89
Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan (85 Thiago Cionek), Bartosz Bereszyński -
Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty (59 Krzysztof Mączyński), Piotr Zieliński, Kamil Grosicki (72 Rafał Wolski) - Robert Lewandowski.

Źródło: Press Focus / x-news.pl