Mecz Bytovia Bytów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Bytovia Bytów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

0 1 połowa

• Przed rewanżem w Radomiu wszystko wydaje się być jasne, chociaż jak wiadomo dopóki piłka w grze.....Teraz już dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne spotkania!

• Pan Piotr Lasyk kończy to spotkanie. Bytovia w pierwszym meczu barażowym pokonuje Radomiaka 4:0!

• Żółtą kartką ukarany zostaje Szymon Stanisławski.

• Próba dalekiego zagrania przez Wilczyńskiego, jednak piłka wychodzi poza boisko.

• Sędzia dolicz 7 minut do drugiej części gry.

• Czerwoną kartką ukarany zostaje Mateusz Klichowicz.

• Próba uderzenia Wolskiego z 16 metra okazała się mocno niecelna. Wznowi Szady.

• Zmiana w drużynie Radomiaka. Stanisławski wchodzi w miejsce Tarnowskiego.

• Dośrodkowanie Wilczyńskiego mogło zakończyć się zdobyciem bramki. Ostatecznie piłka wylatuje jednak poza boisko.

• Żółtym kartonikiem ukarany zostaje również David Kwiek.

• Żółtą kartką ukarany Jakub Bąk.

• Mocno nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Kamińskiego. Wznowi bramkarz gości.

• Mamy również zmianę w drużynie gości. Brągiel wchodzi w miejsce Pereiry.

• W miejsce Gonzaleza melduje się Bielak.

• Fran Gonzalez leży na boisku. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Druga zmiana w drużynie Bytovii. Jakub Bąk wchodzi w miejsce Wilka.

• 4:0! Zdobywcą bramki po raz drugi w tym spotkaniu Janusz Surdykowski!

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego przez jednego z zawodników Radomiaka, jednak dobrze interweniuje Oszmaniec.

• Próba prostopadłego zagrania w wykonaniu zawodników Radomiaka, jednak dobrze z bramki wychodzi Oszmaniec i wyjaśnia sytuację.

• Z powodu kontuzji boisko opuścić musi bramkarz gospodarzy - Michał Szromnik. W jego miejsce melduje się Mateusz Oszmaniec.

• Dośrodkowanie Kwieka z rzutu wolnego zostaje wyjaśnione przez defensywę gospodarzy.

• Próba dośrodkowania przez Wilczyńskiego, jednak piłka przelatuje poza bramkę. Wznowi bramkarz gości.

• Stąporski wyszedł sam na sam ze Szromnikiem, a ten kapitalnie broni w tej sytuacji! Wciąż 3:0!

• Faulował teraz pod bramką gości Surdykowski. Wznowi bramkarz Radomiaka.

• Dośrodkowanie Kamińskiego na dalszy słupek z rzutu rożnego. Klichowicz w trudnej sytuacji oddaje strzał, który mocno mija bramkę gości.

• Uderzenie Wilka z rzutu wolnego , jednak pewnie wyłapuje piłkę bramkarz gości.

• Goście wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

• Piłkarze powoli wracają na murawę. Za moment rozpoczęcie drugiej odsłony tego spotkania.

• Musieli chyba porządnie przetrenować stałe fragmenty piłkarze gospodarzy przed tym spotkaniem. Dwie bramki zdobyte po dośrodkowaniach z rzutu rożnego, jedna po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i w ostateczności pewne prowadzenie do przerwy 3:0. Muszą zdecydowanie poprawić krycie w polu karnym piłkarze Radomiaka w drugiej odsłonie spotkania.

• Pan Piotr Lasyk kończy pierwszą połowę. Bytovia jak na razie prowadzi z Radomiakiem 3:0!

• Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej części gry.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Janusz Surdykowski i podwyższa wynik spotkania na 3:0!

• Dośrodkowanie piłki w pole karne gospodarzy nie znalazło adresata. Od bramki Szromnik.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne przez Kwieka przelatuje ponad bramką. Wznowi Szromnik.

• Przed kapitalną okazją do zdobycia gola stanął teraz Stąporski, jednak piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Szromnika!

• Rzut rożny dla Bytovii. Piłka wędruje w pole karne i do siatki pakuje ją Mateusz Klichowicz! 2:0 dla gospodarzy!

• Ucierpiał teraz Szromnik w starciu w polu karnym. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Faulowany Pereira. Będzie okazja do dośrodkowania dla gości.

• Strata piłki przez Bembe przed polem karnym Bytovii. Przy piłce gospodarze.

• Rzut rożny dla Radomiaka. Piłka zostaje dośrodkowana w pole karne, jednak pewnie interweniuje Szromnik.

• Na spalonym złapany został Kamil Wacławczyk.

• Po strzelonej bramce żadna ze stron nie potrafi w większym stopniu zagrozić przeciwnikowi.

• Dośrodkowanie Jakuba Wilka z rzutu wolnego zamienia na bramkę niepilnowany na dalszym słupku Gonzalez! Gospodarze prowadzą 1:0 !

• Dośrodkowanie Sulkowskiego w pole karne z lewej strony boiska, jednak Szromnik pewnie łapie piłkę

• Daleki przerzut piłki do Wilka, jednak ten znajdował się na spalonym. Wznowią goście.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Bemby i wznowi Szromnik.

• Pierwszy rzut wolny dla drużyny gości w tym spotkaniu. Piłka zostaje dośrodkowana w pole karne i Bąk wybija ją na rzut rożny.

• Gospodarze wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie!

• Zawodnicy obu drużyn są już na przedmeczowej rozgrzewce. .

• Zespół gości uplasował się zaś na 4 pozycji w drugoligowej tabeli. Po również trzydziestu czterech meczach Radomiak skończył sezon ze stratą sześciu punktów do miejsca gwarantującego awans na zaplecze Ekstraklasy.

• Drutex-Bytovia zakończyła sezon na 15 pozycji. W trzydziestu czterech spotkaniach Nice 1 ligi zespół Bytovii odniósł zaledwie 8 zwycięstw, 11 razy zremisował i przegrał aż piętnastokrotnie.

• Prosto z Bytowa wita państwa Roman Kaminski, rozpoczynamy relację LIVE z pierwszego spotkania barażowego pomiędzy Drutex-Bytovią Bytów a Radomiakiem Radom o uczestnictwo w Nice 1 lidze w nadchodzącym sezonie!

Bartosz Głąb

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Bytovia - Radomiak LIVE! Pierwszy baraż o zaplecze Ekstraklasy

Bytovia - Radomiak LIVE! Pierwszy baraż o zaplecze Ekstraklasy ©Waldemar Wylegalski

Gdy niemal wszystkim wydaje się, że rywalizacja w Nice 1. Lidze dobiegła końca, gdy prawie wszyscy pierwszoligowcy wyjechali już na wymarzone wakacje, nadszedł czas na ten arcyważny dwumecz. W spotkaniu barażowym o Nice 1. Ligę czwarta od końca w tabeli Drutex-Bytovia Bytów podejmie czwarty od góry na zakończenie rozgrywek 2. Ligi zespół Radomiaka Radom.

TRWA PLEBISCYT GOL24.PL i NICE 1 LIGI
Wybierz Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi »

Baraż o 1. ligę: Bytovia Bytów - Radomiak Radom ONLINE

Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany już dzisiaj w Bytowie.
Drużyna Radomiaka o 17:00 podejmie Bytovię i zawalczy o awans do Nice 1. Ligi, natomiast Drutex-Bytovia, która cały sezon walczyła o utrzymanie w lidze w najbliższych dwóch meczach również będzie musiała walczyć o ten przywilej, a faworyta spotkania wytypować jest niebywale ciężko.

Drutex-Bytovia zakończyła sezon na czwartym miejscu od końca tabeli ze stratą dwóch punktów do miejsc gwarantujących bezpośrednie utrzymanie w lidze i przewagą dwóch "oczek" od bezpośredniego spadku do 2. Ligi. W trzydziestu czterech spotkaniach Nice 1. Ligi zespół Bytovii odniósł zaledwie osiem zwycięstw, jedenaście razy zremisował i przegrał aż piętnaście spotkań.

Radomiak natomiast po świetnej jesieni miał katastrofalną wiosnę, bo jeśli liczyć tylko mecze wiosenne to zespół z Radomia byłby dopiero na szesnastym miejscu w tabeli wyprzedzając jedynie Olimpię Zambrów i Polonię Bytom. Jednak na szczęście dla Radomiaka rywalizacja rozpoczęła się nieco wcześniej, co pozwoliło drużynie z Radomia zająć czwarte miejsce w lidze.

Po również trzydziestu czterech meczach Radomiak skończył sezon ze stratą sześciu punktów do trzeciej Puszczy Niepołomice, która jako ostatnia zapewniła sobie bezpośredni awans do Nice 1. Ligi, natomiast sześć punktów za plecami Radomiaka uplasowała się Olimpia Elbląg.

Spotkanie w Bytowie rozpocznie się o 17:00, a rewanż zostanie rozegrany w następną niedzielę w Radomiu o 16:00. Na relację LIVE z obu spotkań zapraszamy do GOL24.pl!

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Drutex-Bytovia Bytów: Bieszczad - Kamiński, Bąk, Gonzalez, Wilczyński - Wolski, Rzuchowski - Klichowicz, Wacławczyk, Wilk - Surdykowski.

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski - Bemba, Agu - Tarnowski, Kwiek, Cupriak - Leandro.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Drutex-Bytovia Bytów
GKS Katowice - Bytovia 1:1 (Nice 1. Liga)
Bytovia - Stomil 1:0 (Nice 1. Liga)
Chojniczanka - Bytovia 1:1 (Nice 1. Liga)

SĘDZIA

Piotr Lasyk (Bytom) - arbiter prowadzący głównie spotkania Lotto Ekstraklasy i Nice 1. Ligi. W zeszłym sezonie sędziował jeden mecz 2. Ligi i było to spotkanie Radomiaka Radom z Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie Radomiak wygrał 1:0. Sędzia Lasyk nie sędziował natomiast w tym sezonie Drutex-Bytovii.