Bardzo ważny mecz Broni Radom. W sobotę podejmuje Mazur Ełk

SzS
Adam Imiela najlepszy strzelec Broni
Adam Imiela najlepszy strzelec Broni Sylwester Szymczak
Ostatni mecz ligowy w tym roku, okazja do wspólnego świętowania 100 - lecia odzyskania niepodległości i duża szansa na zwycięstwo - tak sobotni pojedynek reklamuje trzecioligowa Broń Radom. Początek meczu z Mazurem Ełk o godzinie 17.

- Nie ma łatwych przeciwników, ale zdajemy sobie sprawę, że zostały nam dwa mecze i musimy zdobyć punkty, aby przerwa zimowa nie była dla nas zbyt nerwowa - mówi trener Broni, Artur Kupiec.

Broń zajmuje w trzeciej lidze 12 lokatę, ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Sobotni rywal, Mazur Ełk jest przedostatni, ale ostatnie dwa pojedynki zremisował. Urwał między innymi punkty liderowi, Sokołowi Aleksandrów Łódzki (1:1). W ostatniej kolejce zremisował u siebie 2:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Radomski zespół czeka na pewno ciężka przeprawa.

Ekipa Broni zagra w sobotę w możliwie najmocniejszym zestawieniu. Już wcześniej z gry wyeliminowani zostali Emil Możdżonek i Przemysław Nogaj. Reszta jest zdrowa, nikt też nie pauzuje za kartki.

Mecz rozpocznie się o godz. 17, ale wadze klubu apelują do kibiców, aby przybyli kilka minut wcześniej. Odbędzie się krótka uroczystość z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości. Będzie to jednocześnie ostatni ligowy mecz zespołu w tym roku. Za tydzień Broń kończy jesień meczem w Sulejówku.