Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 17.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/Aryut
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 17.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 17.06 w mazowieckim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat grodziski

Henryszew, ul. Topolowa nr 140 - 145
17.06 od godz. 10:00 do 14:00


Lisówek, Maciejowice
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Milanówek, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Wojska Polskiego, ul. Pusta, ul. Leonida Teligi, ul. Ciasna, ul. Żukowska, ul. Kwiatowa, ul. Wąska, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Macierzanki, ul. Klonowa, ul. Skromna, ul. Daleka, ul. Pewna, ul. Północna, Żuków
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radonie, ul. Centralna 10b
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
22.06 od godz. 8:00 do 9:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Śląska od nr 1 do nr 12, ul. Floriańska od nr 1 do nr 11,, ul. W. Korfantego od nr 2 do nr 18
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
22.06 od godz. 18:00 do 20:00


Adamowizna, ul. Wilcza od Niedźwiedziej do Skowronkowej, ul. Pawia od numeru 2 do numeru 2D, ul. Dzika 10, 10A
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kraśnicza Wola, od nr 20 do nr 47
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radonie, 01-1414 Radonie Jednostka Wojskowa
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Borki, Borki nr 1 - 45 , masarnia Ptaszek
17.06 od godz. 8:00 do 14:00


Nowe Opole, ul. Piękna od nr 1 do nr 78 bez numeru 55 i 71A ,, ul. Słoneczna 38, 46, 48, ul. Cicha od nr 1 do nr 12, ul. Lipowa 6, ul. Warszawska 26, 28, 30, 30B, 32A, 34, 38, 40, 49, 51, 53, Zk nr 06z08688
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ługi-Rętki, nr 21,22,23
22.06 od godz. 10:00 do 14:00


Gręzów, ul. Warszawska od nr 3 do 179, ul. Piaskowa nr 1, ul. Spacerowa od 9-32, ul. Południowa od nr 4 do 60, ul. Żwirowa od nr 1do 8, ul. Zaciszna od nr 1 do70, ul. Północna nr 7, 8, 11, 26, ul. Widok od 1 do 19, ul. Kolejowa od nr 17 do 43, ul. Polna nr 20,22, ul. Akacjowa od nr 3 do 22, bez ulicod nr 5-23, 60- 78, i od 134-136,, Broszków, ul. Warszawska nr 18, 20, 35, 39, 43, 49, 55, 59, ul. Wiatraczna nr 8, 9, 13, 14, ul. Cicha nr 4, ul. Ogrodowa nr od 3 do 40, ul. Słoneczna nr 97, 107, 111, 113, 117, bez ulic 15, 23, 69, i od 107, 112
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Strzała, ul. Kolonijna od nr 1 do 32 +przepompownia Gazu , przepompownia ścieków, Siedlce, ul. Karowa nr 3, 9, 11A, B, C, D, 22 Cukro-Hurt, 24, 34,36, 38, 38A, 42, 44, 50, AGRO SED, Gabinet Weterynaryjny, Gazy Techniczne , MAXMED, AGRI,KOZAK DRUK,PTH BAR-TRAS, PPUH, ZK nr 4319,4320, 4323, 4324,3792, 3739, 4325, 4326, 4327,4328,PPUH, ul. Strzalińska nr 6, 8,13,15,17A, 19, 23,24, 31, VOLVO, PROTEX, 06z10318, 2923, 06z04686, 3087, 3088
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Tomaszówka, Tomaszówka od Nr domu 24 do Nr domu 42
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Garwolin, ul. Cmentarna, ul. Romanówka bloki numer 4, 8, 10, 12, 14, 16, 17.
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. Radosna od numeru 1 do numeru 27, ul. Spacerowa od numeru 1 do numeru 62
18.06 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. Kościuszki od numeru 8 do numeru 31, ul. Polska od numeru 1 do numeru 40, ul. Długa od numeru 1 do numeru 12
20.06 od godz. 7:30 do 11:30


Czyszkówek, od numeru 45 do numeru 65, Górki, ul. ks. Stanisława Pasionka, ul. Nadrzeczna
21.06 od godz. 8:30 do 14:30


Żelechów, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego bloki umery 40, 42, ul. Pałacowa
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Oronne, od numeru 8 do numeru 52
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Rębkowska, ul. Słoneczna od numeru 1 do 22, ul. Długa od numeru 1 do numeru 21, ul. Przemysłowa od bazy GS kierunek Rębków
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Trojanów, od numeru 27 do numeru 42
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat zwoleński

Szczęście, Szczęście od nr 5 do nr 61 ,, Michalin, Michalin od nr 69 do nr 76
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat białobrzeski

Dąbrówka, Dąbrówka k Sarnówka Nr domu 60, Adamów, Adamów Nr domu 29
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kozłów, od nr 40 do 71; dz. 196/194; 66 Usługi tartaczne i 66A;
25.06 od godz. 0:00 do 0:00


Kozłów, od nr 70 do 95A; dz. 666; dz. 667; dz. 616/4; dz. 650/1; Szkoła;
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Dąbrówka
18.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat warszawski zachodni

Zawady
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


Korfowe, 1 H
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kręczki, ul. Żyzna od nr 1 do 12B, Koczargi Nowe, ul. Bugaj od nr30 do 48, ul. Różana od nr 2 do 12, ul. Czarnego Bzu od nr 1 do 13, ul. Wiosenna od nr 6 do 22, Kaputy
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kampinos, ul. Fryderyka Chopina od nr.31 do nr 58, ul. Władysława Reymonta od nr 1 do 15, ul. Macieja Boryny do nr.7.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Izabelin C, ul. Jana Matejki 25
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Białuty, od nr 19 do nr 38
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, Milęcin, 1,1A,3,3A,4,4B,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,19A,21,21A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Klonowa 7c
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,, STACJA PALIW LUKOIL
25.06 od godz. 7:00 do 8:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,, STACJA PALIW LUKOIL
25.06 od godz. 18:00 do 19:00


powiat płocki

Główczyn, Główczyn-Towarzystwo
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


Grabina, Od nr 40 (ul. Czumy) do Józefina oraz nr 3a÷j;, ul. Czarnuszki, Józefin, ul. Józefa Czumy, ul. Zgody od nr 15 do 37a;, ul. Szlachecka, ul. Pańska, Sulejówek, ul. Grabińska
26.06 od godz. 9:00 do 12:00


Konary, Plecewice
23.06 od godz. 9:00 do 19:00


Stanisławowo, od numeru 1 do 55
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Długowola
17.06 od godz. 9:00 do 14:00


Wólka Gołoska, Wólka Kurdybanowska, Śmiechówek
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Mogielnica, ul. Przylesie
18.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bikówek, Dębie
18.06 od godz. 9:00 do 14:00


Jadwigów, Łaszczyn
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gostomia
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bądków, Kolonia Bądków, Długowola, Goszczyn, ul. Bądkowska
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Piekarska, ul. Przybyszewska, ul. Rynek, ul. Strupiechowska, ul. Warszawska
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Łychów, Alfonsowo, Michałówka, Justynówka
22.06 od godz. 9:00 do 14:00


Grójec, ul. Jana Pawła II 5
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Warszawska
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Łychów, Alfonsowo, Michałówka, Justynówka
23.06 od godz. 9:00 do 14:00


Jurki
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ignaców
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wólka Turowska
24.06 od godz. 9:00 do 14:00


Cesinów-Las
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ignaców
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wólka Turowska
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Czekaj, Sadków Szlachecki
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Górki-Izabelin, ul. Grójecka, Jastrzębia, Kaplin, Odcinki Dylewskie
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kruszew
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Długowola
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kozietuły Nowe
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kozietuły
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Łaszczyn, Tomczyce, Załuski
2.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat gostyniński

Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Gracjanów, Kaplin
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Nowa Wieś, od numeru 9 A do 17,, Piorunów, od numeru 18 do 24, Żaby, 76, 76 B, 77, Bramki, ul. Malownicza, ul. Łódzka, ul. Milenijna, ul. Calineczki, Dom Pomocy Społecznej, Maszt Telekomunikacyjny,
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Falęcin
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Owczarnia, ul. Książenicka dz. 267/32
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Piastów, ul. Aleja Krakowska 21,23,25, ul. Pomorska
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat radomski

Makowiec, ul. Radomska nr 152;, ul. Słowackiego od nr 100 do 106;
17.06 od godz. 8:00 do 14:30


Sukowska Wola, od nr 1 do 6; 36;
17.06 od godz. 8:00 do 11:00


Studzienice, od nr 1 do 23;, Dęba, od nr 4 do 11;
17.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sukowska Wola, nr 1,2,3,4,5,8,12A;
17.06 od godz. 11:00 do 14:30


Sukowska Wola, od nr 34; 35; od 37 do 45;
17.06 od godz. 11:00 do 14:30


Makowiec, ul. Radomska od nr 164 do 176; Leśniczówka;
18.06 od godz. 8:00 do 14:30


Wrzos, od nr 22 do 37;
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sukowska Wola, nr 1A ,5-8,14,15;
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sukowska Wola, od nr 11 do 31;
18.06 od godz. 11:00 do 14:30


Wrzos, od nr 38 do 48;
18.06 od godz. 11:00 do 14:30


Makowiec, ul. Słowackiego od nr 88 do 96;
21.06 od godz. 8:00 do 14:30


Iłża, ul. Wójtowska od nr 58 do 72; od nr 119 do 155;
23.06 od godz. 8:00 do 18:00


Iłża, ul. Wójtowska nr 42-52A, dz. 245 i 51-117,, ul. Podzamcze nr 27, 29, 29A, 32-60;, ul. Staromiejska nr 1-64;, ul. Tatarska, ul. Kampanii Wrześniowej nr 1-20A dz. 5020/5;, ul. Wołyniaków nr 5-11;, stacje: Biedronka i Masarnia;
23.06 od godz. 8:00 do 10:00


Iłża, ul. Wójtowska nr 42-52A, dz. 245 i nr 51-117,, ul. Podzamcze nr 27, 29, 29A, 32-60;, ul. Staromiejska nr 1-64;, ul. Tatarska, ul. Kampanii Wrześniowej nr 1-20A dz. 5020/5;, ul. Wołyniaków nr 5-11;, stacje: Biedronka i Masarnia;
23.06 od godz. 15:30 do 18:00


Choiny
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Godzisz
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Jabłonna, ul. Łączna nr 11A
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Leśna 11, 13, 13 od A do J, 15, 15 od D do Y
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Boża Wola, ul. Dębowa od nr 11 do 51, ul. Świerkowa, ul. Brzozowa nr 30, 31, 32, 35, 39
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Tęczowa
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radom

Radom, ul. Wincentego Witosa nr 105B;C;D;E;F;G; i dz. 3/5;
18.06 od godz. 10:00 do 11:00


Radom, ul. Wincentego Witosa nr 105B;C;D;E;F;G; i dz.3/5;
18.06 od godz. 10:00 do 11:00


Radom, ul. Olsztyńska nr 26 D;
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat węgrowski

Cierpięta, numery domów 3, od 132 do 141, Rycica, numery domów 38, 40
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Skarżyn
21.06 od godz. 8:30 do 12:30


Łochów, ul. 1 Maja od Nowowiejskiej w kierunku Leśniczówki., ul. Gajowa
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Morzyczyn-Włóki
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sadoleś
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Morzyczyn-Włóki
22.06 od godz. 10:00 do 14:00


Sadowne, ul. Łochowska, ul. Mazowiecka
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sokółka
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Cegielnia, al. Aleja Jana Pawła II 201
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat ostrołęcki

Rżaniec, numery domów od 3 do 26
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Żebry-Ostrowy, numery domów 26C, 27, 28, 28A
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Piątkowizna, numery domów od 24 do 52
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowiec, ul. Mazurska numery domów 21,23, ul. Nowa numery domów od 1 do 39, ul. Słoneczna numery domów 70,72, ul. Sosnowa numery domów od1 do 21, ul. Grzybowa numery domów od 1 do 8, ul. Energetyczna numer domu 14
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Żerań Duży, numery domów od 2 do 12
22.06 od godz. 8:00 do 11:30


Pełty, numery domów od 6 do 14, 30
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dobrołęka, numery domów od 41 do 44
22.06 od godz. 11:30 do 15:00


Lipianka, numery domów od 44 do 58
23.06 od godz. 8:00 do 11:30


Susk Stary, numery domów od 31 do 33
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Pełty, numery domów od 6 do 14, 30
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Lipianka, numery domów od 60 do 63, Cisk, numery domów 41, 42
23.06 od godz. 11:30 do 15:00


powiat makowski

Maków Mazowiecki, ul. Juliana Tuwima numery domów od 14 do 21
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Grzanka
17.06 od godz. 9:00 do 12:00


Różan, ul. Przemysłowa, Mroczki-Rębiszewo, Łasiewity, Pruszki, Dzbądz
21.06 od godz. 9:00 do 11:00


Raki, numery domów od 31 do 74, sklep, zlewnia, remiza, szkoła, złącza kablowe
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Orzyc
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gąsewo Poduchowne
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Głódki
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Smrock-Dwór
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. gen. Władysława Sikorskiego numery domów 21, 23, 25
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat lipski

Obórki, numery domów 7, 8, 9, 10, Szla, numery domów 59, 60; złącza kablowe,
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat łosicki

Ławy, numery domów od 1 do 17
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Siedlce

Siedlce, ul. Składowa (Budynki Jednostki Wojskowej nr 143, 144, budynek nr 2, 7, ( Pol. Bis krewetki) Pralnia , Urząd Celny ,Hydrofornia
19.06 od godz. 9:00 do 13:00


Siedlce, ul. Piaski Zamiejskie nr ZK 06z09395
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Siedlce, ul. Piaskowa nr ZK 06z10486, 06z09552
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat przysuski

Lipiny, od nr 1 do 44
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Lipiny, od nr 84 do 88
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Rząśnik-Majdan
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rząśnik-Majdan
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kaczkowo Stare
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dybki
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Żurawieniec
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bolesława Prusa 12-24.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dudy
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowizna, od 3 do 21, od 51 do 56
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 18:00 do 20:00


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 8:00 do 9:30


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat wyszkowski

Niegów, ul. Kościelna 25, 31, 32, 33 i odb. bez numerów; 21; blok 30., ul. Nadbużańska 1, 2, 7 i odb. bez numerów.
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Blochy
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Popowo-Letnisko, ul. Baby Jagi
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat sokołowski

Jabłonna Lacka, ul. Targowa, ul. Klonowa
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Sterdyń, ul. Seroczyńska
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Seroczyn-Kolonia
21.06 od godz. 10:00 do 14:00


Krzemień-Zagacie
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Okrąglik, Kolonia.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Nieciecz Włościańska, od nr 39 do 57, od nr 100 do 124.
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Dolna, Kolonia.
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Jabłonna Lacka, ul. Kubusia Puchatka 3, 3A, Hydrofornia, Kościół.
23.06 od godz. 11:00 do 15:00


Skrzeszew, nr 181,183,185,193,195,197,199.
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Toczyski Średnie
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tosie, nr 1-61., Albinów, nr 4-12.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


Jabłonna Lacka, ul. Targowa 4
25.06 od godz. 11:00 do 15:00


Skrzeszew, ul. Kościelna 172A-G, 174A, 180A, 182C, 182D, 182E, 204, 206A, 208E, 208H, 212C, 212D, 212H, 224D, 228B
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat wołomiński

Tłuszcz, ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11., ul. Piastowska od nr 19 do nr 37., ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24, nr 15,17B,17C, 9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Nowa Sklep MAGDALENKA., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44., ul. Klonowa nr 2 Kosciół., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26. nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40., ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Klonowa nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Piaskowa, Moczydło, od nr 1A do nr 1D. nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 9:00 do 9:30


Tłuszcz, ul. Piaskowa, ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24,nr 15,17B,17C,9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44,8b,n,, ul. Klonowa nr 2 Kosciół. nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26,nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40, ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11,Sklep MAGDALENKA,, ul. Piastowska od nr 19 do nr 37,, Konary, nr 6,nr 3A,3G,5,7,7C., Moczydło, od nr 1A do nr 1D,nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tłuszcz, ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11., ul. Piastowska od nr 19 do nr 37., ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24, nr 15,17B,17C, 9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Nowa Sklep MAGDALENKA., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44., ul. Klonowa nr 2 Kosciół., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26. nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40., ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Klonowa nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Piaskowa, Moczydło, od nr 1A do nr 1D. nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 12:30 do 13:00


Tłuszcz, ul. Wierzbowa
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Marki, ul. Główna 1A, 2, 2A, 4, 7, 9, 12, 11, 11A, 13, 15, 17, 22, 19, 19A, 24, 19B, 30, 19C, 36, 34, 5, 6, 8, 3, ul. Wesoła 2, 13A, 8, 14, 95B, 16, 18, 24, 24A, 26, 6, 4, ul. Strzelecka 18, 17, 15, 16, 14, 15A, 12, 10, 9, 10B, 10A, 6A, 6B, 2, 1A, 1B, ul. Ceglana 24C, 24E, 24D, 14A, 12, 10, ul. Zachodnia 12, 15, 11, 13, 7, 6, 1, 19, 18, ul. Gliniecka 20, 20B, 20C, 10, 10A, 10B
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Wolności numer 2 blok numery: 10A, 11A, 24A, 23A, ul. Przemysłowa numer 2 pawilon, garaże
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Gabriela Narutowicza od Wigury do Wolności, ul. Stanisława Wigury od Narutowicza do Piotra Skargi, ul. Pogodna, ul. ks. Konstantego Budkiewicza od ulicy Na Bagnie do nr 51, ul. Jana Kochanowskiego od Narutowicza do nr 31A
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Mikołaja Konstantego Ciurlionisa 3, ul. Zakole 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, ul. Marii Walewskiej 2, 6, ul. Pomnikowa 1, 2, 2A, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 10, 10B, 12, 12A, 15, 17, ul. Chocimska 2, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, ul. Grunwaldzka 8, 9, 7, 5, 3, 1, 6, 8, 2, 13, 19, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125, 127, 129, 129A, 129B, 133, 135A, 135B, 137, 139, 141, 158, 146, 154, 152, 152A, 148, 146, 140,140B, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 123B, 121C - Komandor, 121D-Sicpa, ul. Cypriana Norwida 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Duża 2, ul. Juliana Tuwima 2, 4, 6, 5, 8, ul. Partyzantów 12, ul. Stefana Starzyńskiego 2, 1, 3A, 3B, ul. Brzozowa 45, 14, 43, 12, 10, 8, 6, 41, 37, 37A, 37B, 37C, 16, 47, 18, 49, 20A, 51, 20, 53, 22A, 22, 55, 57, 24, ul. Rybna 4, 6, 8, 3, 2, 2A, ul. Matejki 4, 6, 8, 7, 10, 12, 12A, 9, 11, 14, 16, 13, 18, 15, 17, 20, 2, 1
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego blok nr 1, 2, 2A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Transbór, od 36 do 62
17.06 od godz. 9:00 do 14:00


Dębe Małe, od 38 do 48,, Gołełąki, od 1 do 13 i od 16 do 35, działki 160, 361
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Niedziałka, ul. Miłosza 1a, 1, 3, 8, 9, 10b, 11, 11a, działki 501, 503, 801, ul. Mazowiecka 135, 137, 141, 143, 145, 153, 161, 166, 168, 170, 172, od 178 do 186, działka 497, ul. Jabłoniowa od 1 do 8, ul. Morelowa
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka od 26 do 37, ul. Ogrodowa
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Leśna od 1 do 15, ul. Boczna 45, 47, 50, 51 od 52 do 62a parzyste
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wielgolas Brzeziński, ul. Bluszczowa od Piastowskiej do nr 14 + nr 19, EURO-IMAGE
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Boczna od 29 do 37 nieparzyste, od 38 do 48 parzyste, ul. Kresowa 2, 4
23.06 od godz. 12:30 do 14:00


Grębiszew, ul. Rozwojowa 79, 79a, 79b, 85
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Wola Ducka, ul. Marii Dąbrowskiej od Lubelskiej do nr. 3, ul. Trakt Lubelski od nr. 7 do nr.21, ul. Słoneczna od Lubelskiej do nr. 12 i 9
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gadka, GDKiA Gadka MOP
18.06 od godz. 9:00 do 12:00


Kopki, ul. Jeździecka od Nad Świdrem do nr 10;, ul. Trakt Napoleoński od Jeździeckiej do nr 52, ul. Nad Świdrem od 51 do nr 73
18.06 od godz. 10:00 do 11:00


Wiązowna, ul. Boryszewska 6(polmet), 6B, 8, 13, 15;
19.06 od godz. 8:00 do 9:30


Wiązowna, ul. Boryszewska 6(polmet), 6B, 8, 13, 15;
19.06 od godz. 16:30 do 18:00


Otwock, ul. Karczewska Kompleks Boisk Sportowych ORLIK
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Borowa 6/12
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Okrzei od nr 1 do Jodłowej;, ul. Jodłowa od Okrzei do nr 14/19;, ul. Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do 26;, ul. Braniewska 2, 4, ul. Bracka od Okrzei do nr 12, ul. Chełmska 1, 3, 4, 5, 13a, ul. Białołęcka 12,13, ul. Turystyczna 38, ul. Kąpielowa od nr 1 do 7, ul. Rysia, Łokietka, ul. Wiślana
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, ul. Łąkowa 2,4 bloki po PGR
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Wesoła, ul. Szymona Konarskiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Stanisława Wigury 1, ul. 1 Praskiego Pułku WP
18.06 od godz. 9:00 do 10:00


powiat mławski

Brzeziny, od nr 13A do nr 37A;, Duchnów, ul. Dłuska 3
21.06 od godz. 9:30 do 13:30


powiat nowodworski

Śniadówko, 27A, 28, 28 od A do E, działki od 103/4 do 103/9, dz.103/14, dz.103/17, dz.103/21, Błędowo, 24A, 28, 29, 30, 30A, 30B, 30C, 30E, 30F, 30G, 30H, dz.133/18, dz.134/2, dz.142/3
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kikoły, od 10A do 16
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Już od lipca zmiany w 300 plus?

Wideo

Materiał oryginalny: Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 17.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu? - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie