Biuro Podróży My Travel Radom i "Echo Dnia" ogłaszają...

  Biuro Podróży My Travel Radom i "Echo Dnia" ogłaszają konkurs "Wakacje Twoich Marzeń"

  /ada/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Biuro Podróży My Travel Radom i "Echo Dnia" ogłaszają konkurs "Wakacje Twoich Marzeń"
  Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci książek o tematyce fotograficznej, przewodników turystycznych oraz gadżetów od biura podróży My Travel Radom.
  Biuro Podróży My Travel Radom i "Echo Dnia" ogłaszają konkurs "Wakacje Twoich Marzeń"  Zasady są proste: wystarczy wysłać zdjęcie o tematyce wakacyjnej mailem pod adres: adamska@echodnia.eu, podać tytuł zdjęcia oraz imię i nazwisko autora. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: "Konkurs Fotograficzny Wakacje Twoich Marzeń". Prosimy o przemyślany wybór fotografii, gdyż do konkursu czytelnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

  Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 9 października.
  W piątek, 10 października na facebookowym profilu "Echo Dnia Radomskie" zostanie utworzona galeria konkursowa, w której pojawią się zgłoszone prace. Głosowanie na najlepsze zdjęcia potrwa do 24 października do godziny 12.

  Zwycięży trzech najlepszych autorów, którzy zbiorą najwięcej polubień pod swoim zdjęciem. Do wygrania są następujące nagrody: za zajęcie I miejsca - dwie książki o tematyce fotograficznej: "Fotografia obnażona. Mistrzowskie sesje aktu" oraz "Profesjonalna fotografia Cyfrowa. Warsztaty. Tworzenie i druk obrazów światowej klasy", przewodnik turystyczny i torba podróżna, II miejsce - dwie książki o tematyce fotograficznej: "Mistrzowskie ujęcia. Tim Grey o perfekcyjnej obróbce zdjęć" i "Photoshop w cyfrowej ciemni. Kreatywna obróbka obrazu", przewodnik turystyczny i ręcznik, III miejsce - książka o tematyce fotograficznej "Światło w fotografii. Warsztaty ze Scottem Kelbym" i przewodnik turystyczny. Przewidziane są także dwa przewodniki dla dwóch osób, które znajdą się poza podium.

  Przed zgłoszeniem zdjęcia do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, dostępnym na stronie internetowej echodnia.eu.

  Powodzenia!

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ