Zamknij

Echo Dnia

Boisko w Solcu nad Wisłą zostało kompletnie zniszczone (ZDJĘCIA)

Nieznany sprawca w poniedziałek przed południem wjechał samochodem na boisko A - klasowej Wisły Solec i kompletnie rozjechał murawę. To już nie pierwszy

archiwum prywatne

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Boisko w Solcu nad Wisłą zostało kompletnie zniszczone (ZDJĘCIA)

Nieznany sprawca w poniedziałek przed południem wjechał samochodem na boisko A - klasowej Wisły Solec i kompletnie rozjechał murawę.

To już nie pierwszy przypadek w ostatnim czasie, gdy piszemy o zniszczonym obiekcie sportowym. Niedawno ktoś jeździł autem po boisku w Rudzie Wielkiej, a kilka dni temu ktoś zniszczył piłkochwyty w Głuchowie. Jeszcze innym razem w Radomiu skradziono bramki z boiska przy ul. Sandomierskiej. Tym razem w Solcu nad Wisłą ktoś "kręcił bączki" na murawie boiska.
- Ręce opadają. Co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić coś takiego - mówią ludzie związani ze środowiskiem sportowym w Solcu nad Wisłą.

<div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/GKSWislaSolec/posts/3864766210251983" data-width="500" data-show-text="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/GKSWislaSolec/posts/3864766210251983" class="fb-xfbml-parse-ignore"><p>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy