Broń Radom - Motor Lublin 1:2

SzS
Fragment meczu Broń - Motor
Fragment meczu Broń - Motor Sylwester Szymczak
W towarzyskim meczu, Broń Radom przegrała z liderem lublelsko - podkarpackiej trzeciej ligi, Motorem Lublin.

BROŃ RADOM - MOTOR LUBLIN 1:2 (1:1).
Bramki: Winsztal 25 - Piątek 44, Michota 51.
Broń: Młodzinski - Wicik, Sala, Kominiak, Dobosz - Szyszka, Więcek, Sałek, Nowosielski, Bouchniba, Winsztal oraz Prasek, Kimura, Leśniewski, Bojek, Kupiec, Kumoch, Pryciak.

Mimo porażki gra Broni mogła się podobać, a radomianie nie byli słabszym zespołem. Pierwszy kwadrans toczył się z lekką przewagą gości, którzy częściej byli przy piłce. Z biegiem czasu Broń zaczęła stwarzać sobie więcej sytuacji. W 24 minucie wyśmienitą okazję miał Dominic Szyszka. Kanadyjczyk nie trafił z 16 metrów...na pustą bramkę. Chwilę później bardzo ładnie uderzył z rzutu wolnego, zaś w następnej akcji było już 1:0. Patryk Winsztal, niespełna 17 letni junior bardzo przytomnie uderzył piłkę lobując bramkarza.
Tuż przed końcem pierwszej połowy błąd w ustawieniu przy rzucie rożnym skończył się golem dla Motoru.

Drugą połowę lepiej zaczęli goście. Po stracie w obronie, objęli prowadzenie, mieli też kolejną dobrą okazję. W ostatnich 20 minutach ponownie Broń miała trzy dogodne okazje, ale nie udało się wyrównać.