Broń Radom pokonała w sparingu Centrum Radom (ZDJĘCIA)

SzS
Fragment meczu Broń - Centrum Sylwester Szymczak
W sparingowym meczu, trzecioligowa Broń Radom pokonała przedstawiciela ligi okręgowej, ekipę Centrum Radom 4:0.

BROŃ RADOM - CENTRUM RADOM 4:0 (1:0)

Bramki: Czarnecki 6 z karnego, Śliwiński 57, Kołtunowicz 60, Nogaj 69
Broń: Młodziński - Ziemak, Jagieła, Kajpust, Kventsar, Dabrowski, Czarnota, Leśniewski, Jedynak, Imiela, Czarnecki.
Broń II połowa: Kosiorek - Machajek, Kajpust, Jagieła, Wicik, Kasprzyk, Sala, Winiarski, Kołtunowicz, Nogaj, Śliwiński.
Centrum: Kula - Wiatrak, Kupiec, Grylak, Gutkowski, Blank, Tworek, Paliwoda, Zakrzewski, Banaszkiewicz, Tworzewski oraz Kozakiewicz, Dubina

Broń szybko strzeliła bramkę. Po faulu na Kamilu Czarneckim, sędzia podyktował rzut karny i sam poszkodowany zamienił "jedenastkę" na gola. Potem jednak z biegiem czasu tempo gry siadło, Centrum bardzo umiejętnie przeszkadzało "Broniarzom", którzy też nie specjalnie kwapili się do ataku.
Dopiero po przerwie trzecioligowcy mocniej przycisnęli i stworzyli sobie sporo groźnych okazji, zdobyli trzy bramki w niespełna kwadrans.
- Było nas trzynastu, a rywal wymienił po przerwie niemal całą drużynę. Niemniej ten sparing uważamy, za bardzo pożyteczny - mówi Marcin Górnik, prezes Centrum.

W zespole Broni na testach przebywa dwóch młodzieżowców - Adrian Kajpust (Motor Lublin) i Karol Kasprzyk (Centrum Radom). Nie zapadła jeszcze decyzja, czy zostaną w zespole.