Broń straciła punkty w końcówce (zdjęcia). Pierwszy punkt Pilicy

/SzS/
Dwa gole dla Broni zdobył Jakub Chrzanowski (przy piłce).
Dwa gole dla Broni zdobył Jakub Chrzanowski (przy piłce). S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom zremisowali 2:2 na włąsnym stadionie z Wartą Sieradz, chociaż z przebiegu meczu powinni odnieść wysokie zwycięstwo. Z kolei Pilica Białobrzegi bezbramkowo zrewmisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

BROŃ RADOM - WARTA SIERADZ 2:2 (1:0), Chrzanowski 40 z karnego., 58 - Różycki 82., 90.
Broń: Wnukowski - Rdzanek, Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Jaiyesimi (88.Ankurowski), Sałek, Wicik (65. Oshikoya), Leśniewski (84. Bartosiak), Marczak, Chrzanowski (77. Nogaj).

Ciężko było uwierzyć kibicom po końcowym gwizdku. Broń prowadziła w tym meczu 2:0, nie wykorzystała przed przerwą jednego rzutu karnego, mogła wygrać o wiele wyżej. Tymczasem goście oddali w światło bramki dwa strzały. W 90 minucie Różycki popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego i zmieścił piłkę nad interweniującym bramkarzem. Chwilę wcześniej Damian Sałek strzelał z dwóch metrów prosto w nogi bramkarza.

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:0
Pilica: Młodziński - Rożej (90 Rawski), Sala, Moryc, Ziemnicki, Matulka (88 Janakowski), Jasikowski, Oziewicz, Barzyński (71 Sobczak), Hernik (62 Kucharczyk), Gołębiewski

- Odczuwam spory niedosyt, bo mieliśmy kilka okazji i mogliśmy wygrać - mówi Jacek Kacprzak, trener Pilicy.