Broń wysoko wygrała. Sama gra do poprawki (zdjęcia)

/SzS/
Piłkarze Broni i Pogoni wychodzą na mecz
Piłkarze Broni i Pogoni wychodzą na mecz S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom wygrali 3:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Trzeba przyznać, że goście na takie lanie nie zasłużyli

Broń Radom - Pogoń Grodzisk Maz.3:0 (0:0).
Rdzanek 53, Ciupiński 67, Kupiec 70 z karnego.

Broń: Młodziński - Kupiec, Bargieł, Gorczyca, Budziński - Złoch (73 Chrzanowski), Sałek, Pakos, Rdzanek (83 Noheem) - Kowalczyk (86 Chudziński), Ciupiński (78 Leśniewski).

Nie licząc sytuacji z pierwszej minuty meczu, gdy Kowalczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem Pogoni, Broń nie miała zbyt wielu sytuacji i grała słabo. Pogoń była dobrze zorganizowana nie pozwalała na zbyt wiele.

Drugą połowę goście zaczęli z dużym animuszem, ale po błędzie defensywy piłkę dostał Norbert Rdzanek i po jego strzale to Broń objęła prowadzenie. Chwilę później Wojciech Gorczyca sfaulował napastnika gości w polu karnym i Pogoń miała rzut karny. Tomasz Feliksiak strzelił na tyle lekko, że Paweł Młodziński obroni strzał.

Obroniony karny dodał wiatru w żagle radomianom, którzy wreszcie ruszyli do ataku. W 67 minucie było już 2;0 po technicznym strzale z 10 metrów, Daniela Ciupińskiego. Nie minęło trzy minuty, a jeden z obrońców Pogoni dotknął ręką piłki tuż przed własną bramką i sędzia podyktował rzut karny. Bardzo pewnie jedenastkę wykonał Wojciech Kupiec.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"