Brutalny mecz w Błoniach, Szydłowianka ratuje punkt w ostatniej minucie!

Piotr Stańczak
Kamil Czarnecki (z lewej, przy piłce) uratował Szydłowiance Szydłowiec punkt w wyjazdowym pojedynku z Błonianką Błonie. Piotr Stańczak
W wyjazdowym meczy 16 kolejki czwartej ligi mazowieckiej Szydłowianka Szydłowiec zremisowała z Błonianką Błonie 1:1. Gole na wagę punktu zdobył Kamil Czarnecki.

BŁONIANKA BŁONIE - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 1:1 (1:0)
Bramki
: 1:0 Michał Feliksiak 45, 1:1 Kamil Czarnecki 90.

Szydłowianka: Wieczorek - Suwara, Jakubczyk, Drożdżał, Łaciak - M. Janik (77. Kowalczyk), Wiatrak (62. Kalbarczyk), Czarnota, Zagórski, Szyszka (62. Miller) - Czarnecki.

Szydłowieccy piłkarze dosłownie rzutem na taśmę uratowali punkt w spotkaniu z Błonianką. Gospodarze zdobyli gola do szatni po dwójkowej akcji Tomasz Sieński-Feliksiak (do siatki przyjezdnych trafił ten drugi).

„Niebiesko-biali” przez całą drugą połowę uporczywie walczyli o wyrównanie. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry centrę Tomasza Zagórskiego z rzutu wolnego wykorzystał niezawodny Czarnecki, który popisał się celną „główką”. Popularny „Bolo” zapewnił zespołowi punkt, na swe konto dopisał 16 bramkę w sezonie. Mecz był bardzo brutalny, gospodarze kończyli go w dziesiątkę. Czerwoną kartkę otrzymał w 90 minucie Przemysław Michałowski za atak z tyłu na Pawle Suwarę.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym".