Byłeś na meczu koszykówki Hydrotruck Radom - Dziki Warszawa i kibicowałeś naszemu zespołowi? Szukaj się na zdjęciach

Patryk Samborski
Niestety, fantastyczny doping kibiców nie pomógł i Hydtrotruck Radom przegrał wysoko z drużyną z Warszawy. Patryk Samborski
W środowy wieczór, 29 marca w hali Radomskiego Centrum Sportu koszykarze HydroTrucku Radom zagrali ligowy mecz przeciwko drużynie Dziki Warszawa. Byłeś na trybunach i dopingowałeś radomski zespół? Szukaj się na zdjęciach.

Niezwykle emocjonujący mecz Hydrotruck Radom - Dziki Warszawa. Dopingowałeś nasz zespół?

Mecz z Dzikami Warszawa był dla zawodników HydroTrucku Radom bardzo ważny. W przypadku wygranej, a także ewentualnej wygranej z Żakiem w Koszalinie w ostatniej kolejce nasza drużyna mogła do play-offów wchodzić w roli lidera. Po pierwszych dwóch kwartach można było być optymistami. Momentami bardzo dobra gra Hydrotrucku sprawiła, że nasz zespół prowadził wynikiem 43:37.

Niestety, problemy zaczęły się w drugiej połowie spotkania. Na trzecią kwartę wyszła jakby zupełnie inna drużyna, a momentami wręcz jakby kompletnie jej nie było. Kompletnie nie wpadały rzuty z dystansu. Z biegiem czasu gra wyglądała jeszcze gorzej, nerwowo co przekładało się na brak skuteczności i błędy w obronie. Ostatnie dwie kwarty przegrane zostały różnicą aż 34 punktów. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Wynik po końcowym gwizdku: 63:91

Nie pomógł niestety fantastyczny doping kibiców Hydrotrucku. Na środowe spotkanie przyszło mnóstwo fanów koszykówki. Byłeś jednym z nich? Szukaj się na zdjęciach w galerii poniżej:

Byłeś na meczu koszykówki Hydrotruck Radom - Dziki Warszawa ...

Zobacz pełną relację z meczu Hydrotruck Radom - Dziki Warszawa w artykule poniżej:

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0