Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Postęp Łaziska - KS Jastrząb 0:1 (0:0)...

Byliście na meczu Postępu Łaziska z KS Jastrząb w A klasie? Szukajcie się na zdjęciach

Postęp Łaziska - KS Jastrząb 0:1 (0:0)
Bramka - Kacper Rojek 60' rzut karny

Postęp: Romanowicz - Kania, Woźniak, Wąsik, Kołacz, Wieczorek, Tuzinek, Sobieraj, Kwaśniewski, Bogacz, Pożyczka, Kszczotek.
KS Jastrząb: Kaluga - Nowocień, Warso, Figarski, Rojek, Czarnota, Wątły, Bilski, Gawor, Woźniak, Minda.

Derby powiatu szydłowieckiego rozgrywane na boisku w Łaziskach były niezwykle zacięte. Piłkarze narzekali na złą murawę, przez co było sporo niedokładności. Jedyną bramkę w meczu strzelił Kacper Rojek z rzutu karnego w 60 minucie meczu. Sędzia Jakub Jabłoński podyktował jedenastkę po faulu Adriana Kani na Adrianie Mindzie. W meczu czwartej kolejki sytuacji było jak na lekarstwo, choć bardzo dobrze w bramce Postępu spisywał się Bartosz Romanowicz. Wybronił między innymi groźny strzał z głowy z kilku metrów, który oddał Piotr Wątły.

TO KS Jastrząb znacznie częściej atakował w tym meczu, choć stuprocentowych sytuacji nie było zbyt wielu. Postęp zerwał się do ataku w ostatnich minutach meczu, ale bardzo dobrze spisywali się obrońcy przyjezdnych. Dla KS-u to były pierwsze punkty w tym sezonie, wcześnie przegrali z Królewskimi Jedlnia, Gracją Tczów oraz Gryfią Mirów. Postęp przed tą kolejką miał cztery punkty. Beniaminek z Łazisk przegrał ze Zwolenianką, wygrał z KP Stanisławice i zremisował bezbramkowo z Magnuszewem.

Następny mecz: Iłżanka Kazanów - Postęp Łaziska 12 września, 16:30, KS Jastrząb - KP Stanisławice 12 września, 16:00.