Campeon.pl liga okręgowa. Niespodzianka w Potworowie, Orzeł i Jodła zgodnie z oczekiwaniami

mk
Orzeł Wierzbica pokonał na własnym stadionie Zawiszę Sienno 2:0.
Orzeł Wierzbica pokonał na własnym stadionie Zawiszę Sienno 2:0. Sylwester Szymczak
W środę rozegrana została druga kolejka Cempeon.pl Ligi Okręgowej. Jodła i Orzeł wygrali. Mazowsze w Potworowie straciło ważne punkty.

Skaryszewianka Skaryszew - Jodła Jedlnia 0:4 (0:2)

Bramki: Kubryń 30, 50, Skórnicki 42, Pełka 75
Jodła: Zięba - Jończyński, Gromski, Skórnicki, Sułkowski, Rutka, Kiraga, Prokop, Czarnecki, Kubryn, Skowroński oraz Pełka, Cierzuch, Pysiak, Miecznikowski, Gałan, Osieński

Jodła Jedlnia na boisku w Skaryszewie zaprezentowała prawdziwy pokaz siły. Tylko do pierwszej bramki miała pewne problemy, ale po bramce Czarka Kubryna wszystko się zmieniło. - Całkowicie zdominowaliśmy pojedynek, byliśmy lepsi piłkarski, zasłużona wygrana - mówił Tomasz Dziubiński, trener Jodły.

Orzeł Wierzbica - Zawisza Sienno 2:0 (1:0)

Bramki: Dziurzyński 30, 70
Orzeł: Lejzak - Spadło, P. Czarnecki, Różański, Więczszek, P. Ankurowski, Szczepanik, Jaworski, Kosela, Dziurzyński, Miałkowski

Orzeł Wierzbica przełamał się po porażce z Centrum Radom i wygrał na własnym obiekcie z Zawiszą Sienno bez swojego kluczowego zawodnika - Sebastiana Stąpóra. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Grzegorz Dziurzyński, który znajduje się w wyśmienitej formie. Wynik mógłbyć wyższy, ale brakło skuteczności.

KS Potworów - Mazowsze Grójec 2:2 (1:2)

Bramki: Wysocki 20, 30 - dla Mazowsza
Mazowsze: Erden - D. Nojek, Lisiecki, P. Wysokci, Lepa, M. Nojek, B. Wysocki, Złoch, Sobczak, Grodzki, Rogoziński

Mazowsze Grójec było faworytem w spotkaniu z beniaminkiem okręgówki. Grójczanie szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Podopieczni Wojciecha Gędaja walczyli, czego efektem był gol strzelony jeszcze przed przerwą i na początku drugiej połowy. - Przyjechaliśmy tu po trzy punkty, ale nie udało nam się ich zdobyć, a było ku temu wiele sytuacji - mówił Robert Radoński, trener Mazowsza.

Szydłowianka Szydłowiec - Legion Głowaczów 2;1 (0:0)

Bramki: Mosiołek 73, Zagórski 78
Szydłowianka: Czarnota - Nogaj, Wiatrak, Chatys, Woźniak, Obuch, Łęcki, Rafalski, Biela, Mosiołek
Legion wyszedł na prowadzenie, ale ambitna gra zawodników z Szydłowca i dwa piękne strzały z dystansu przesądziły o ich zwycięstwie.

Powiślanka Lipsko - Gryf Policzna 0:1 (0:0

Bramki: Mizerski 75
Gryf: Kowalczyk - Gajda, Tęcza, Markowski, Kłos, Banaszek, Chiszczuk, Junior Singa, Kutyła, Alot, Karasiński (46 Mizerski)
Powiślanka fatalnie zaczęła sezon. Gryf po dwóch kolejkach ma cztery punkty.

Iłzanka Kazanów - Pilica Nowe Miasto 2:1 (1:0)

Bramki: Karwowski 53 - dla Pilicy

KS Warka - Zamłynie Radom 3:1 (2:1)

Bramki: Głogowski 15, Ząbkowski 30, Wierzbicki 60
Warka: Zakrzewski - Wierzbicki, Jarecki, Lenarczyk, Minkowski, Głogowski, Bylak, Ząbkowski, Woźniak, Gubiec
W 25 minucie Warka nie wykorzystała karnego, Zamłynie od 70 minuty kończyło mecz w dziesiątkę.

PROCH PIONKI - CENTRUM RADOM 0:2 (0:1)

Bramki: Zakrzewski 45, Blank 79
Centrum: Kula - Siwak, Wiatrak, Budziński, Gutkowski, Grylak, Blank, Paliwoda, Kasprzyk, Michałek, Zakrzewski
To najciekawszy mecz tej kolejki, który nie zawiódł oczekiwań. Robert Rogala trener Prochu jeszcze kilka miesięcy trenował ekipę z Radomia. W tym meczu gracze obu zespołów łącznie nie wykorzystali trzech karnych - dwa Centrum oraz w ostatniej minucie bramkarz Centrum obronił jedenastkę. Proch kończył mecz bez dwóch graczy.